Autor Wątek: Tier lista  (Przeczytany 216608 razy)

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #300 dnia: Luty 03, 2010, 13:17:02 »
To bardzo ciekawe co mówisz, możesz rozwinąć?
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #301 dnia: Luty 04, 2010, 00:33:54 »
Bryan jako postac na pressing ?   ??? O czyms nie wiem? On nawet normalnego d/f+1 nie ma.
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #302 dnia: Luty 04, 2010, 13:39:06 »
B+1 się nadaje na pressing... i tutaj chyba pressing się kończy ;)
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

Dae

  • [Zachodniopomorskie]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1597
  • Płeć: Mężczyzna
  • BLAME!
    • Zobacz profil
    • DaeDraug na YouTube.com
    • Email
  • PSN ID: DaeDraugPL
  • Skąd: Net Sphere
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #303 dnia: Luty 07, 2010, 19:07:47 »
Jak ocenilibyście Julie?


Wydaje mi się że może to być jedna z najbardziej niedocenianych postaci w grze...

f,f,f+1 : 13f~16f, +7 na bloku

f,f+3 : 12f~13f, JS

f,f+1,4 : 11f~12f, NC, KND + gwaranty pod scianą.

and so on...

Na "papierze" wydaje się przegięta.

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #304 dnia: Luty 07, 2010, 19:19:21 »
W większości tier list jest top 10, mocna postać, świetne mixupy ma ale chyba mało popularna przez design, nie wiem.. Mi się nie podoba chociaż uważam, że daje mocno radę :P
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #305 dnia: Luty 07, 2010, 22:09:49 »
Co jest złego w designie Julki? o____O Zajebista postać (nie mówię teraz o sile, bo ta się zmienia wraz z częściami), mój main w 5.0 i sub w DR, cały czas myśle czy nie wrócić do niej po naprawieniu konsoli. Stara miłość nie rdzewieje <3

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #306 dnia: Luty 07, 2010, 23:46:18 »
Ciekawostka od Maxi Milian'a :

Cytuj
I asked Nin who he considers top 5 yesterday. He said Bryan is number 1 no doubt then Law, Lars, Lili and Alisa. I asked him what he though about Steve, he immedietly said he is the best. So I asked him why he didnt mention him in the top 5, and how can Bryan and Steve be the best? He answered Steve is to good to be in any tier list, but Bryan is deffinitly the best. I found the whole thing a little? funny as he didnt even mean it as a joke, some players are like this, they really love their mains.

 :D

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

Ryld-PL

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 664
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gram w GG
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Ryld-PL
  • Skąd: z Nienacka ^^
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #307 dnia: Luty 08, 2010, 09:18:25 »
Wydaje mi się że może to być jedna z najbardziej niedocenianych postaci w grze...


To się za nią zabierz ^^

Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?
Cytat: Kują
virtua jest bardziej sucha niz kot na streamie :dansgame:

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #308 dnia: Luty 08, 2010, 19:45:17 »
Aktualizacja tematu naszej wspólnej listy: http://backdash.pl/forum/index.php?topic=94.0

Mamy już 12 postaci.

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #309 dnia: Luty 10, 2010, 09:07:20 »
Chyba warto to tutaj przytoczyć:

Cytuj
albrechtus  (11 godz. temu)
Maxi could you please ask some of the better players what makes Bryan the best character? Because i've read that you very often get that response from them, yet not many play Beyan, even less can effectively use him to his full potential (taunt cancels). Do they really thing he is stronger then steve, bob, lars, bruce etc? I really cant understand it. Bryan does so bad against rushdown and he cant pittbul himself to well either.. Its just confusing that you've wrote that most of the korean? top players really belive he is the strongest charr ingame. Perhaps some tips from dejavu on how to play bryan more effectively and how to deal with pressing (law, nina etc). Please investigate this while you are still in korea. I really look forward to your response.

Cytuj
ldmaxi  (4 godz. temu)
Spam Oznaczono jako spam
@albrechtus. Oh. Bryan is one? of the most popular characters here. Top players that play him are: Sun Chip, Knee, JDCR, Holeman, Nin, Deja Vu. And thats just the ones I know. At the lower levels I'd say he is one of the most played characters. Ofcourse people have different opinions but tournament results speak for themselfs and Bryan does very well there. Like Rain said, The highest ranked player in Korea plays Bryan, the highest ranked player in Japan plays Bryan, and one of the best players in the US plays Bryan, it means something". I dont agree with him being bad in defense or offense, offensively he is one of the characters with the best preassure game imo. And defensively he has everything he needs as well. Sorry but its to hard for me to ask for specific game tips, you'll have to study the videos a bit more I think :)

Haha i co? Słuchajcie się mistrza Komandosa w przyszłości  8)

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

Hejt

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1483
  • Płeć: Mężczyzna
  • EdgeLord
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Starożytna Szkoła Wpierdolu
  • Steam ID: Hejt
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #310 dnia: Luty 10, 2010, 11:16:30 »
Słuchajcie się mistrza Komandosa w przyszłości  8)

...to wszyscy graliby Armor Kingiem.

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #311 dnia: Luty 10, 2010, 12:01:11 »
Teraz zacznie się usilne bronienie Bryana, ze strony niektórych ;) Skoro najlepsi mówią tak a nie inaczej to tak MUSI być :-. Ja oczywiście się z tym zgadzam,uważam że Bryan jest bardzo silną postacią... nie mylić z prostą. Coś jak mishimy w DR. 8)

« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2010, 12:03:03 wysłana przez Cambion »

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #312 dnia: Luty 10, 2010, 13:19:10 »
Bryan... moja trzecia-czwarta postac... W tej czesci wydaje sie byc solidnym highem. W azji uwazany za topa. Mocna sciana, bezpieczne js, porzadne juggle i mocna sciana i do tego kilka zagadek. Niby wszystko co potrzebuje top tier, ale jednak poziom opanowania postaci w zestawieniu chociazby z bobem czy paulem jest o wieeeeeele wiekszy. Ostatecznie uwazam ze azjaci troche przesadzaja poniewaz brakuje im ludzi bez finezji grajacych bobpaulem ;d.

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #313 dnia: Luty 10, 2010, 14:10:42 »
To pytanie na kanale maxiego zadałem ja. Uważam, jak już wielokrotnie pisałem, że to mocna postać i nie mam zamiaru go bronić bo nie ma czego. Na bank manualnie wymaga znacznie więcej niż cała reszta topów. Nie zgodzę się jednak z tym, że highest rank players grają Bryanem. Jaki czas temu podałem wyniki z Japonii i widać po nich, że tak nie jest. Poza tym dziwi mnie, że maximilian piszę iż Nin, Holeman i JDCR grają Bryanem. Każdy z nich trochę nim pograł jako jakimś altem ale na poważnie gra w Korei Bryanem tylko sunchip, deja vu no i Knee. Podchodząc do tego tematu w ten sposób można powiedzieć, że każdy w Korei gra stevem: nin, holeman, rain, knee, jdcr etc itp.
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

blaugrana20

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 304
  • Płeć: Mężczyzna
  • what do you want
    • Zobacz profil
  • PSN ID: blaugrana20_PL
  • Skąd: Kamienna G�ra (okolice W-cha ) )
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #314 dnia: Luty 10, 2010, 15:08:52 »
i to jest prawda Korea to Stevy :)
ps: jak oni musza  byc ograni na Steva :)