Autor Wątek: Tier lista  (Przeczytany 216542 razy)

Pitrex

  • Gość
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #1005 dnia: Grudzień 23, 2010, 10:34:08 »
1. Lars
2. Bryan
3. Steve
4. Bruce
5. Law



Po raz pierwszy w historii się z tobą zgadzam ;D z tym ze :P :

1.Lars
2.Steve
3.Bryan
4.Law
5.Bruce

Law jest silniejszy/lepszy/lepsze matchupy/zasieg/kary....od Bruce'a :D brusiek tylko sprawia high levelową postać która tak naprawdę nie jest...Juggle nie wystarczą by wygrać :D ale to tak na boku mówię :)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2010, 10:45:15 wysłana przez Pitrex »

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #1006 dnia: Grudzień 23, 2010, 15:19:57 »
1. Lars
2. Bryan
3. Steve
4. Bruce
5. Law



Po raz pierwszy w historii się z tobą zgadzam ;D z tym ze :P :

1.Lars
2.Steve
3.Bryan
4.Law
5.Bruce

Law jest silniejszy/lepszy/lepsze matchupy/zasieg/kary....od Bruce'a :D brusiek tylko sprawia high levelową postać która tak naprawdę nie jest...Juggle nie wystarczą by wygrać :D ale to tak na boku mówię :)

Na Topowym poziomie moze nie wystarcza, ale zauwaz ze ta odslona tekkena wlasciwie sprowadza sie do tego kto pierwszy posadzi wybitke i skonczy akcje pod sciana (nie mowie o koreancach, ktorzy nie musza uzywac JS aby wygrywac). W takiej grze, kazda postac z dobrym wall carry ma spore zadatki na topa.

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #1007 dnia: Grudzień 30, 2010, 14:43:32 »
Wypowiedź Binchanga (jeden z najlepszych graczy w Korei) na temat Jacka6-

Cytuj
holeman, nin and knee said they think jack is most powerful character :) and me too

so I'll play jack soon!!haha

we think jack's powerful combo and longest range, dash 2 which catch clockwise move, db_1 are good.

so we will play more jack!!

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #1008 dnia: Grudzień 30, 2010, 15:41:29 »
A niech sobie tak tlumacza swoj wpierdl w Ameryce.
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #1009 dnia: Grudzień 30, 2010, 18:14:51 »
Ja z kolei bym się nie zdziwił jakby pojechali za jakiś czas do USA i zbili wszystkich Jackami, a taki Anakin by nawet nie pierdnął.

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #1010 dnia: Grudzień 30, 2010, 19:43:48 »
Już widzę w wyobraźni tą armię Koreańskich Jacków na Amerykańskich turniejach :D Coś czuję, że za niedługo to nie Steve tylko Jack będzie banowany na turniejach ;)

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

Tundra

  • Gość
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #1011 dnia: Grudzień 30, 2010, 19:49:09 »
Niech sobie tłumacza przegraną jak chcą, nagle Jack jest zajebisty haha. Niech to Dadrot poczyta, tak sie wzorował na tier listach Koreańczyków i ich zdaniu, a nagle dostali lanie i teraz Jack zajebisty, a wczesniej nie wspominali o nim lol. Widac, ze nie ma co sie ich opinia kierowac. Jack jest fajny, ale bez przesady...

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #1012 dnia: Grudzień 30, 2010, 19:58:08 »
Wtrącę swoje trzy grosze:

1. Steve
2. Law
3. Lars
4. Lili
5. Nina

Po spędzeniu roku nad tą grą mam poważne wątpliwości, czy umieszczenie Anny w B tier (czy też low-mid tier) jest trafne. Tak naprawdę, jedyne czego jej brakuje to kara na -12 dająca KND, 15 klatkowa wybitka na normal hicie(teoretycznie można wyprowadzić ff+3 w 15f  ale w praktyce jest to bardzo ciężkie do zastosowania). Poza tym tak naprawdę mamy wszystko, czego do szczęścia potrzeba - solidny poking, potężne juggle a tracking i priorytety niektórych ciosów potrafią zdziałać cuda. Dodajmy do tego serie z uf+1,3,3+4 i niesławne qcf+1 (dwa zagrania które potrafią w mgnieniu oka odwrócić sytuację o 180 stopni na naszą korzyść - żadna postać nie posiada tego typu myków) oraz prześwietne f+2+3, - duży priorytet, damage, lekki HC i postrach w pobliżu ścian do tego bardzo trudne do ukarania - pokażcie mi taki drugi barek w grze. Grając nią, trzeba nieustannie ważyć ryzyko i potencjalne zyski, bo w tej części jest jeszcze bardziej karalna (znerfowane df+4, uf+4, ws+2) aczkolwiek premia za ryzyko to damage rzędu 100+ z większości juggli i solidne oki (pod ścianą, jak to Tokis ostatnio powiedział jest po prostu psychiczna). Przy zachowaniu odrobiny rozsądku można nawiązać wyrównaną walkę z wymienionymi wyżej top 5.

Dla mnie to solidny A tier, którym co prawda nie można beztrosko napierać jak Lili czy Brucem, ale można naprawdę zaszkodzić najlepszym.

Leci jeszcze lista Velura:

1. Steve
2. Lars
3. Law
4. Lili
5. Christie


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

badboy123grk

  • TLT
  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie ma jednej prawdy, moralności, racji...
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: Magic
  • PSN ID: Magic
  • Skąd: Z krainy elfów
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #1013 dnia: Grudzień 30, 2010, 23:44:40 »
Mozna tak spekulować, a i tak wszyscy dobrze wiedza ze głównie najważniejszy jest operator postaci, a nie sama postać...

Chociaż po części jest w tym cos prawdy, bo ciezko bedzie wygrac z topem postacią klasy C.
Miejmy nadzieje ze w kolejnych tekkenach bedzie to wybalansowane bardziej niz np w tk4,
chociaż i tak już jest całkiem spoko...

PS. Szczęśliwego Nowego
Pozdro

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #1014 dnia: Grudzień 30, 2010, 23:48:25 »
No przy takiej ilości postaci jaka się szykuje i takich możliwościach ja chciałbym żeby w TTT2 był balans równie dobry co w BR'ce. Bo naprawdę może być znacznie gorzej.

Tundra

  • Gość
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #1015 dnia: Grudzień 31, 2010, 00:31:54 »
Moze tez byc znacznie lepiej Cheese :) W sumie czytam te tierlisty i widze ze niektore postacie zawsze sie w tym top 5 pojawiaja, wiec mysle ze te ktore sie powtarzaja w niemal kazdej, mozna uznac bez jakis wiekszych watpliwosci za top 5. Wiadomo, ze sporo jest tu subiektywnej opini, jednakze co do niektorych postaci nitk nie ma watpliowsci, ze sa naprawde slabe, wiec ich raczej tutaj nigdy nie ujzymy. Nie wiem Nevan co Toba kieruje, by dać Lili na 4 miejscu, no ale kazdy ma swoje zdanie, Nine moge zrozumiec. Z reszta, i tak nikt do swoich racji innych nie przekona. W sumie ciekawi mnie, jak opinia Koreancow na temat Jacka, wplynie na tier liste :D Most powerful charakter, ale się usmiałem :D

coockiemonster

  • Gość
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #1016 dnia: Grudzień 31, 2010, 00:49:16 »
1 .Steve/Law
2 .Lars/Bob
3 .Jack6/Nina
4 .Manuel
5 .Żulia/Bolec

Moja nic nie znacząca opinia co do topowych postaci w T6:BR :)

Obi

  • Gość
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #1017 dnia: Grudzień 31, 2010, 00:52:43 »
1. Steve
2. Law
3. Lars
4. Bob
5. Nina
6. Miguel

to jest moim zdaniem top6 . Zdecydowanie jest to subiektywna ocena
nie będę uzasadniać każdej z postaci:P
S.Fox jest na pierwszym miejscu ze względu na potencjał.

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #1018 dnia: Grudzień 31, 2010, 00:53:33 »
1 .Steve/Law
2 .Lars/Bob
3 .Jack6/Nina
4 .Manuel
5 .Żulia/Bolec

Moja nic nie znacząca opinia co do topowych postaci w T6:BR :)

Nie wiem kto to bolec, ale fajnie ze w Top 5 jest 9 postaci ^^.

coockiemonster

  • Gość
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #1019 dnia: Grudzień 31, 2010, 00:58:36 »
Nabijasz sobie posty czy co ? Jak chcesz możemy zagrać mm'a. Nie wiem gdzie tam widzisz top5? Steve jest na równi z Law'em to ciężko żebym pisał go pod , bo możliwości maja takie same.A po 2 nie spinaj się na forum tylko pograj troszkę forumowy trolu.Napisz mi na pm'a o ile chcesz grać :) Bolec=Bryan
« Ostatnia zmiana: Grudzień 31, 2010, 01:00:58 wysłana przez coockiemonster »