Autor Wątek: Tier lista  (Przeczytany 216640 razy)

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #930 dnia: Listopad 19, 2010, 12:14:56 »
To zależy od tego na czym wam zależy, czy na komentatorach meczy na streamie (tutaj potrzeba kogoś o bardzo dobrej znajomości gry i sceny, wiec pewnie Di jest jedną z osób, które nadają sie najbardziej), czy na osobach nakręcających hype (tutaj podejrzewam, że Zajman > all ;p). Tylko pamiętajcie, że w przypadku tych pierwszych dobrze jest, kiedy nie są oni słyszani przez grających.

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #931 dnia: Listopad 19, 2010, 12:22:41 »
Dzwoncie po Ripa i tego chinczyka co z nim byl.

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #932 dnia: Listopad 19, 2010, 12:23:19 »
Mam prośbę do Was żeby się z tą dyskusją przenieść do tematu o AoT bo to się nijak nie ma do rozmowy o tierach.



Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #933 dnia: Listopad 19, 2010, 14:06:14 »
zajman nie obrazisz się jeśli poproszę cię o jakieś konkrety, małe cytaciki z twoim wyjaśniającym komentarzem? Na moim rankingu wiarygodności jesteś niestety gdzieś pomiędzy świętym mikołajem a globalnym ociepleniem, więc ciężko mi przyjąć twoje słowa krytyki bezkrytycznie :/

Peace
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

SłońTrombalski

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Mistrzów Mazowiecki
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #934 dnia: Listopad 19, 2010, 14:41:10 »
Hmmm wracając do dyskusji o tierach to nigdy nie sądziłem że Asuka będzie miała coś do powiedzenia, moje 4-5 wal z Gaawą (kilkanaście pewnie których nie pamiętam haha) nie dają mi jakiegoś ogólnego obrazu na temat tej postaci. Stawiam ją na podobnej pozycji jak Jina na razie, który jest w połowie mojej tier listy.

 Offtop - mikrofony dajcie tym dwóm baranom co prowadzili tekkena na WCG, to było turbo :)

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #935 dnia: Listopad 19, 2010, 14:48:37 »
ja tam naprawdę uważam, że jin jest super, totalnie untapped postać, ogromny potencjał z parry..
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

SłońTrombalski

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Mistrzów Mazowiecki
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #936 dnia: Listopad 19, 2010, 14:54:52 »
Parry jeszcze samo nie wygrało za kogoś walki :P Jin movement ma trochę sztywny, no ale masę bezpiecznych ciosów, postać forteca :) i w naprawdę fajne kary :)

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #937 dnia: Listopad 19, 2010, 14:59:57 »
Wyjaśnijcie sobie kwestie czy magazyn Tina czy może Zwierciadło są bardziej wiarygodne na PM, mnie to akurat nic nie obchodzi tylko nie spamować mi tutaj już więcej, jestem zmęczony czytaniem tego wszystkiego.

Możecie też ustawić się na solówę albo pojedynek na noże, myślę że po wczorajszej akcji będziemy to także stosować jako narzędzie do rozstrzygania konfliktów. Wasza sprawa jak to zrobicie.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #938 dnia: Listopad 19, 2010, 17:35:13 »
@Dadrot - stosujac twoja logike, jezeli Ciebie nie interesuje zdanie czolowki polski / europy, tylko zdanie top koreancow, to pomysl sobie jak mocno interesuje kogos Twoje zdanie, jako - jak sam opisujesz - przecietnego gracza.  Mam nadzieje, ze zrozumiale jest o co mi chodzi w podwazaniu tego stwierdzenia.

@Dadrot - "Wracam do domu, a tutaj moderator nevan otwarcie grozi mi banem. Ciekawe metody, dużo o tobie mówią. Nie dość, że nie potrafisz prowadzić dyskusji na jakimś tam poziomie, to jeszcze takie prostackie, faszystowskie metody. ".

Bez urazy - a czytasz swoje posty?:) Co drugi twoj post to cytujac ciebie "prostacie" wrzuty ad persona (jak chcesz, moge poprzeklejac z postow wczesniej). Wypadaloby najpierw spojrzec co sie samemu robi, bo wyglada to komicznie. Jak kali flejmuje nevana to ok, jak nevan flejmuje kalego to zle?

@Spike - a co ma Naruto do czegokolwiek? Nie dyskredytuj rozmowcy taki sposob, bo to zle wyglada. Wyobraz sobie, ze tez ogladam Naruto! (co nie przekszadza w obejrzeniu hellsinga czy ergo proxy). itd ; )


A my sie z Benkiem tez piszemy na money matche jak co :P. Do 5.

A w ogole przy tych napinach, trzeba cos pograc, bo wszyscy tak pocwicza, ze sie z grupy nie wyjdzie ;- )

@Bati - n00bie kiedy cos robicie u Was, to bysmy w koncu zagrali w 6tke :p.
« Ostatnia zmiana: Listopad 19, 2010, 17:54:29 wysłana przez Solo »

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #939 dnia: Listopad 19, 2010, 18:20:26 »
Szkoda, że czytanie ze zrozumieniem to technika poza zasięgiem tak wielu z was Solo - głosie rozsądku lol.
Jeśli piszę, że wole sugerować się tym co mówią najlepsi gracze na świecie a nie któryś z naszych lokalnych masterów to nie potrzeba IQ 190+ żeby zrozumieć, że nie adwokatuje żadnego "mojego zdania" tylko zwracam uwagę na to jak odbierany jest tekken w Korei, przez czołówkę. Piszę nawet, że sam gram mega cienko, żeby właśnie zwrócić uwagę na to, że nie chodzi o MOJĄ opinie. Pisałem kilkukrotnie o tym, że brak wam dystansu do tej sprawy ale to wszystko to rzucanie grochem o ścianę. Ja nawet jako rozwiązanie zaproponowałem alternatywę dla tier listy - alternatywę, która jest kreatywna i na temat, co biorąc pod uwagę wszystkie słowne przepychanki w tym temacie było nie lada wyczynem. A co słyszę? Przychodzi zum i mi piszę, że jak zwykle napisałem największe głupoty. Czy niektórzy z was są normalni? Czy naprawdę umiejętność czytania ze zrozumieniem zanikła tak jak wasz obiektywizm? Aż bał bym się posadzić was przed matrycami ravena bo obawiam się, że wynik obniżyłby naszą średnią krajową o kolejne kilkanaście punktów.

Co do twojego drugiego "argumentu" to już sam nie wiem jak mogę to jaśniej napisać. Rzucanie mięsem i sugerowanie, że jesteś np pedałem jest wg mnie ok w takich dyskusjach, typowy flame war. W zacytowanym przez samego ciebie fragmencie, inteligentny młody człowiek wyłapie z pewnością puentę. Jest ona bowiem dość oczywista - nie schodźmy do poziomu grożenia sobie na forum. Czy to banem, czy rękoczynem jak miało to miejsce jakiś czas temu pomiędzy kokolinem a komandosem. Co ma flejmowanie wspólnego z grożeniem? Jak kali flejmuje nevana to ok, jak nevan fljemuje kalego to źle?? Solo, czy ty rozumiesz co to flejm a co to groźby? No proszę cię.

A do zuma - temat otwarty, zamiast rzucać słowa na wiatr napisz konkretnie czemu uważasz, że wypisałem najwięęęęęęęększe głupoty na forum, co cię tak kolego rozbawiło? To, że kredyt zaufania daję top koreańczykom a nie ziutkowi z kozich dup pod opolem, czy może to że zaproponowałem zupełnie nową formę rankingu, która sprawdziła się w przeszłości w Virtua Fighterze??

Słucham.
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #940 dnia: Listopad 19, 2010, 18:54:00 »
Tym razem Twoje przebłyski inteligencji zostaną nagrodzone warnem.

Odpyskuj jeszcze raz a za parę dni pożegnasz się z forum.

Nie będę dalej tolerować tego offtopu bo sprawy zaszły znacznie, znacznie za daleko. Powtórzę raz jeszcze - prywatne pstryczki załatwiamy na PM, przez telefon albo w realu. Wymieńcie się numerami jak macie potrzebę.

KONIEC.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #941 dnia: Listopad 19, 2010, 19:23:21 »
Dadrot - napisze Ci jeszcze raz. Flejmujesz kogos w prawie kazdym poscie i nagle sie oburzasz, ze ktos Ci "odszczekal". Prosze Cie. Teraz probujesz dyskredytowac moj post, piszac o "czytaniu ze zrozumieniem". To przejrzyj jeszcze raz swoje posty i zrob rachunek sumienia. Tak to z boku wyglada.

Tundra

  • Gość
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #942 dnia: Listopad 19, 2010, 20:37:11 »
Di, dajcie mi mikrofon i Zajmanowi :D To wtedy, turniej przejdzie do historii :D

Dadrot, wiesz piszesz do niektorych ludzi, tak jakby to byli jacys idioci, ktorych przerosla szkola podstawowa. Piszesz do Sola jakies bzdury, a wedlug mnie to jedna z najmądrzejszych i wyważonych osób w polskiej scenie.  I nie chodzi mi tylko o niego, sporo jest tu ludzi wyksztalconych, ktorzy (mogę Ci zaręczyć) umieja czytac ze zrozumieniem. Nie musimy sie zgadzac w jakiejś sprawie, na tym polega dyskusja. Ale Ty nagle wchodzisz na prywate, zaczynasz ludzi obrazac, oceniac ich z niewiadomych przyczyn. Zeby dobrze interpretowac to co mowia topowi gracze z Korei, tez trzeba miec wiedze na ten temat, to nie jest historia gdzie sie daje suche fakty. Jesli sporo ludzi z elity polskiej sceny mowi to samo, lub podobne rzeczy, to nie wynika to z tego ze to "idioci, ktorzy nie umieja czytac", tylko z tego ze ich doswiadczenie i wiedza podpowiadaja im co innego. A co do grozenia na forum, kazdemu kiedys puszczaja nerwy nie? Jestemy tylko ludzmi

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #943 dnia: Listopad 19, 2010, 20:50:05 »
W tym momencie wstaję i biję Ci Tundra brawo. To chyba najlepszy post w Twojej karierze.

Szacun.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

K'

  • Learn to fly
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 477
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: The_K_slash
  • Skąd: 天国
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #944 dnia: Listopad 19, 2010, 21:11:37 »
Tak jest Tundra dobrze posumował całą dysputę. Zastanawiam się tylko czy druga strona zrozumie i w końcu odpuści...

Co do komentarza na AoT czekam na Zajman Show feat. Tundra z niecierpliwością XD