Autor Wątek: Tier lista  (Przeczytany 216525 razy)

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #795 dnia: Listopad 18, 2010, 06:50:26 »
asuka jest mega topem,ale ty nigdy frizen nie grales z askami jakimi ja w joy boxie i ga;/
wiem ,ze wyglales pare lokalnych turniejow ,ale nie podoba mi sie,ze razem ze swoi kolega macie sie za jakis wybitnych graczy.
swoja droga jak ostatnio ogladalem walki z finalu tawerny,to zastanawialem sie na trafnoscia stwierdzenia nevana apropo mojego movementu.

przepraszam za szczerosc ^^

A ja Ciebie z góry przepraszam jeśli Tobą znowu podłogi powycieram, zwycięzco nieznanych turniejów na dalekim Wschodzie.

Oh yes!


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #796 dnia: Listopad 18, 2010, 09:03:36 »
To ja poproszę oficjalną polską listę zepsutych postaci, najlepiej bez argumentów bo i tak nikt ich nie podaje :) . Ja sam uważam że hwoarang jest bardzo słaby a i tak gram nim prawie cały czas bo daje mi najwięcej frajdy :) To jest tylko gra i ktoś musi być gorszy aby ktoś mógł być lepszy, naprawdę wolę aby topem była dobra i trudna postać (bryan) niż banalnie proste pokemony (lili, bruce).

p.s. Radical, garnek tak wysoko ? Przecież on ma tylko jeden 10 klatkowy cios, karalny na bloku. Fakt że na CH niezły DMG z tego wychodzi no ale -12  na bloku o_O
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2010, 09:08:34 wysłana przez ZajmaN »

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #797 dnia: Listopad 18, 2010, 11:20:05 »
Ale gra zbalansowana, to wlasnie taka, w ktorej mozna grac kazda postacia, i nie ma gigantycznych roznic, a jesli jednka istenieja to gra nie jest zbalansowana.

To nie powinieneś grać w bijatyki, bo tu ZAWSZE będą Tiery lub MU. Chyba że wstawić 40 Ludzi-Płaszczy tylko w innych strojach ale z takim samym arsenałem ciosów, wtedy moge z czystym sercem powiedzieć że gra jest idealnie zbalansowana!
Możesz też zagrać w Counter Strike'a, tam masz mnóstwo zbalansowanych postaci do wyboru... i co najważniejsze - dosłownie każdym możesz wygrać z każdym!

Benek

  • Learn to fly
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 150
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Niemcza
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #798 dnia: Listopad 18, 2010, 11:29:43 »
ale się będzie działo na AOT fap fap fap fap fap fapfap fap fap

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #799 dnia: Listopad 18, 2010, 11:34:18 »
ale się będzie działo na AOT fap fap fap fap fap fapfap fap fap
Pamiętaj o tym, że to tylko piksele... :)

Benek

  • Learn to fly
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 150
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Niemcza
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #800 dnia: Listopad 18, 2010, 11:37:36 »
ohhh noooooo:(

Zulata

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
  • Skąd: Przemyl
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #801 dnia: Listopad 18, 2010, 11:47:15 »
Spikę będzie walczył z Frizenem o 50 zł.
Nevan będzie zamiatał Spikiem tak jak ostatnim razem.
Kokolino będzie bił Komandosa, niewiadomo jeszcze tylko czy w grze czy tak normalnie, to musza ustalić na miejscu.

Di i Nevan ;D weźcie załatwiajcie ludzi z zagranicy bo czegoś takiego nigdy nie zapomną ;D.

I będziemy mieć pół koreańczyka na turnieju. Nic tylko przyjeżdżać.

PS. W jaki sposób oglądanie Naruto, może wpłynąć na jakość wypowiedzi danej osoby?
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2010, 11:51:26 wysłana przez Zulata »

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #802 dnia: Listopad 18, 2010, 11:51:39 »
"balans
1. «przechylanie się w różne strony w celu utrzymania równowagi»
2. «skłanianie się na przemian ku różnym możliwościom lub sprawom z zachowaniem równowagi między nimi»"

Idealny balans w bijatyce jest wtedy, kiedy każda postać ma w swoich MU równą ilość korzystnych i niekorzystnych opcji.
Nie wiem czemu tak stawiacie za punkt honoru obronić "zbalansowanie" tekkena, skoro jedyne zbalansowane bijatyki to jakieś boxingi jeszcze sprzed czasów amigi, gdzie postaci były takie same. Różnorodność postaci + lenistwo developerów (ale bardziej to pierwsze) z góry przekreśla doskonałe zbalansowanie gry.
Tekken jest "dobrze" zbalansowany, albo "coraz lepiej zbalansowany" etc, ale doskonale zbalansowany nie jest i nie ma sensu się napinać.
Skoro topy można wybierać na podstawie subiektywnych opinii, to imo t6 i tak reprezentuje wysoki poziom. Skoro poza tą 20 są jakieś wyraźnie słabe postaci, to równowaga i tak jest zachwiana.
Z tego wynika, że z semantycznego punktu widzenia słowo "balans" nie może być w odniesieniu do t6 użyte samodzielnie. Tak samo jak do każdej innej turniejowej bijatyki.
Peace.

Edit: Jak ktoś kosi turnieje Zafiną tylko ja się o tym nie dowiedziałem, to sorry.
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2010, 12:00:24 wysłana przez Hiryu »
Moje pięści krwawią śmiercią!

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #803 dnia: Listopad 18, 2010, 12:11:33 »
Yoshimitsu jest zepsutą postacią. Kropka.

Cytuj
nie wymienione postacie:
-zafina i yoshi = celowo nie uplasowani.uwazam,ze w pl sa spokonie a/a+ ze wzgledu na liczbe graczy operujacych nimi

W00t? Proszę o wytłumaczenie.
Skill jako tako mi się nie zmienił, a z trudnością udaje mi się nawet wyjść z grupy (ostatnio mi się nie udało), więc gdzie według Ciebie Yoshi jest w "a/a+"?
W Tekken 5.0/DR było o wiele łatwiej zajść Yoshem wyżej.
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2010, 12:16:23 wysłana przez Tenshimitsu »
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #804 dnia: Listopad 18, 2010, 12:12:02 »
Spikę będzie walczył z Frizenem o 50 zł.
Nevan będzie zamiatał Spikiem tak jak ostatnim razem.
Kokolino będzie bił Komandosa, niewiadomo jeszcze tylko czy w grze czy tak normalnie, to musza ustalić na miejscu.

Di i Nevan ;D weźcie załatwiajcie ludzi z zagranicy bo czegoś takiego nigdy nie zapomną ;D.

I będziemy mieć pół koreańczyka na turnieju. Nic tylko przyjeżdżać.

PS. W jaki sposób oglądanie Naruto, może wpłynąć na jakość wypowiedzi danej osoby?

Nie wiem kim jesteś, ale lubię Cię.

Ludzie z zagranicy mają w dupie nasz turniej, będziemy się najpewniej kisić we własnym sosie. Każdy ma też pewnie własną death listę, ja też ją mam. Potem chętnie usiądę przy wódeczce i opowiem co mnie gryzło.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #805 dnia: Listopad 18, 2010, 12:23:06 »
Spikę będzie walczył z Frizenem o 50 zł.
Nevan będzie zamiatał Spikiem tak jak ostatnim razem.
Kokolino będzie bił Komandosa, niewiadomo jeszcze tylko czy w grze czy tak normalnie, to musza ustalić na miejscu.

Di i Nevan ;D weźcie załatwiajcie ludzi z zagranicy bo czegoś takiego nigdy nie zapomną ;D.

I będziemy mieć pół koreańczyka na turnieju. Nic tylko przyjeżdżać.

PS. W jaki sposób oglądanie Naruto, może wpłynąć na jakość wypowiedzi danej osoby?

Nie zapominaj ze bedzie Sun Chip

Radical_Spike

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 280
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gliwice
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #806 dnia: Listopad 18, 2010, 12:45:48 »
Yoshimitsu jest zepsutą postacią. Kropka.


W00t? Proszę o wytłumaczenie.
Skill jako tako mi się nie zmienił, a z trudnością udaje mi się nawet wyjść z grupy (ostatnio mi się nie udało), więc gdzie według Ciebie Yoshi jest w "a/a+"?
W Tekken 5.0/DR było o wiele łatwiej zajść Yoshem wyżej.

napisalem,ze przez liczbe grajacych nimi.
prawdopodobnie w japonii jest low tierem,ale tam jest ich wystarzajaca ilosc,zeby sie ograc.
czy ja musze ci przypominac jak ludzie widza,stoja i dostaja podcinke z fc??

[Nevan] Tak, przypominaj nam i pouczaj nas dalej, będziemy Cię bardziej lubić przez to.

Ciekawi mnie gdzie takie zarozumiałe gówno wyrosło, chyba nie w Korei? Pouczasz Tenshi jak Yoshem grać? Ha dobre!
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2010, 12:53:08 wysłana przez Nevan »
No, I mean I played perfectly, there was nobody else in the world that could've played any better. I made zero mistakes. If it looks like I made a mistake, it was just an extremely pro and elaborate set-up so I could win with even more style than ever imaginable.

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #807 dnia: Listopad 18, 2010, 12:47:55 »
Spikę będzie walczył z Frizenem o 50 zł.
Nevan będzie zamiatał Spikiem tak jak ostatnim razem.
Kokolino będzie bił Komandosa, niewiadomo jeszcze tylko czy w grze czy tak normalnie, to musza ustalić na miejscu.

Di i Nevan ;D weźcie załatwiajcie ludzi z zagranicy bo czegoś takiego nigdy nie zapomną ;D.

I będziemy mieć pół koreańczyka na turnieju. Nic tylko przyjeżdżać.

PS. W jaki sposób oglądanie Naruto, może wpłynąć na jakość wypowiedzi danej osoby?

Z Kokolino to ja mogę zagrać money match o 1000zł a potem jeszcze MMA zrobić :D

A Naruto jest cool, chociaż osobiście wolę Dragon Ball :P

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #808 dnia: Listopad 18, 2010, 13:12:01 »
Wow ale wszystko ożyło nagle na forum :)
Ale z Tobą tundra się nie zgodzę w kwestii Tier listy, jesteś straszliwie zarozumiały kurcze..
Gracze nieporównywalnie lepsi od ciebie są zgodni co do tego, że różnice w tierach są marginalne i gra trzyma super poziom balansu, na tekken crashu ludziska grają kumą, ravenem i różnymi nietypowymi postaciami. A ty piszesz takie głupoty i to tak kategorycznym tonem jakbyś był mesjaszem prawdy i oświecenia lol. Jeśli myślisz, że możliwe jest PEŁNE zbalansowanie bijatyki z 40 zawodnikami którzy się od siebie różnią to powodzenia. Tekken jest tak blisko jak się tylko da. To nie jest SF4 gdzie można było grać na turnieju 4 zawodnikami.
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Radical_Spike

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 280
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gliwice
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #809 dnia: Listopad 18, 2010, 13:18:14 »
wang wygral sbo 09,to dla mnie dobry dowod.

zaomnialbym ktos pytal czemu gan tak wysoko??napisalem argumeny pare postow pozniej,mozliwe,ze bylby wyzej ale d/f+3,1
jest do kucniecia i d/f+1,4 jest -13 na bloku

zajman b+1+2 wallstunuje,mozliwe,ze to jedyny 10 klatkowy cios, ale za to to jaki!!!!!!
No, I mean I played perfectly, there was nobody else in the world that could've played any better. I made zero mistakes. If it looks like I made a mistake, it was just an extremely pro and elaborate set-up so I could win with even more style than ever imaginable.