Autor Wątek: Tier lista  (Przeczytany 216580 razy)

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #750 dnia: Listopad 16, 2010, 18:52:59 »
W Avoiding The Puddle Anakin wyjaśnia dlaczego Miguel jest tak wysoko według niego.  Podobnie jak Bob ma bardzo dobry poking ale ma też dobre launchery, czego Bobowi brakuje. Jedyne w czym jest gorszy to to, że zadaje trochę mniejszy dmg.

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #751 dnia: Listopad 16, 2010, 23:38:36 »
Cieszy mnie, że szybko i sprawnie naprostowaliście anakina :)
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Radical_Spike

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 280
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gliwice
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #752 dnia: Listopad 17, 2010, 02:43:48 »
no wedlug mnie te top 5 ma sens,ale nalezy tez zwrucic uwage na to kim gra anakin...widac pewien schemat wszystkie postacie to szybcy strikerzy,pewnie gorzej mu sie gra na bardziej ofensywne postacie.


a tak od siebie dodam moja tier liste:

Top tier:
-lars
-bob
-bryan
-nina
-asuka

A+
-law
-steve
-bruce
-hei
-julia
-miguel
-roger
-feng
-lilly

A:
-ganryu
-eddy
-alisa
-leo
-king

A-:
-anna
-beak
-dragunov

B:
-paul
-kaz
-devil
-jin

C:
-wang
-lee
-ak


nie wymienione postacie:
-zafina i yoshi = celowo nie uplasowani.uwazam,ze w pl sa spokonie a/a+ ze wzgledu na liczbe graczy operujacych nimi

-resza= nie potrafie sie ustosunkowac;p

No, I mean I played perfectly, there was nobody else in the world that could've played any better. I made zero mistakes. If it looks like I made a mistake, it was just an extremely pro and elaborate set-up so I could win with even more style than ever imaginable.

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #753 dnia: Listopad 17, 2010, 08:29:27 »
Top tier:
-asuka

A:
-ganryu

C:
-lee
-ak

Dobrze sie czujesz? ^^ Mozesz uzasadnic?
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #754 dnia: Listopad 17, 2010, 08:35:29 »
On gra w innego tekkena, zostaw.

Hwoaranga też tam nie widzę a ciekawiło mnie gdzie byś go posadził.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Radical_Spike

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 280
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gliwice
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #755 dnia: Listopad 17, 2010, 12:10:06 »
asuka jest mega topem,ale ty nigdy frizen nie grales z askami jakimi ja w joy boxie i ga;/
wiem ,ze wyglales pare lokalnych turniejow ,ale nie podoba mi sie,ze razem ze swoi kolega macie sie za jakis wybitnych graczy.
swoja droga jak ostatnio ogladalem walki z finalu tawerny,to zastanawialem sie na trafnoscia stwierdzenia nevana apropo mojego movementu.

przepraszam za szczerosc ^^
« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2010, 12:17:31 wysłana przez Radical_Spike »
No, I mean I played perfectly, there was nobody else in the world that could've played any better. I made zero mistakes. If it looks like I made a mistake, it was just an extremely pro and elaborate set-up so I could win with even more style than ever imaginable.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #756 dnia: Listopad 17, 2010, 12:20:36 »
asuka jest mega topem,ale ty nigdy frizen nie grales z askami jakimi ja w joy boxie i ga;/
Tak, jestem pewien że właśnie z tego powodu chyba żaden z koreańskich (ani innych) graczy nigdy nie wymienił Aśki wśród topów...

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #757 dnia: Listopad 17, 2010, 12:35:39 »
...i dlatego jest u nich tylko jedna Asuka (Addung), który jak pojechał do Stanów to dostał od Hamburgerów już na samym początku.

Radical_Spike

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 280
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gliwice
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #758 dnia: Listopad 17, 2010, 12:40:30 »
no widzisz,a ja po dowiedzialem sie za nin tak zrobil.
ale to wcale nie wplynelo na moja ocene,zreszta jest tylko moja prywatna lista,przepraszam za ostre slowa ponioslo mnie.
a co do ciebie snake to wcale mi nie zalezy na ocenie kolesia,ktory gra w sf bo na tekkena jest za slaby.
tak na marginesie to musiales byc niezle zdesperowany,zeby wybrac ruffusa,czy jak sie ten wieprz nazywa.
« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2010, 13:05:53 wysłana przez Radical_Spike »
No, I mean I played perfectly, there was nobody else in the world that could've played any better. I made zero mistakes. If it looks like I made a mistake, it was just an extremely pro and elaborate set-up so I could win with even more style than ever imaginable.

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #759 dnia: Listopad 17, 2010, 12:47:30 »
A dla mnie największym topem jest Sunchip i chooj :P Dobra panowie więcej luzu, wiadomo, że ilu ludzi tyle opinii. Każdy ma swoja własną tier listę wynikającą po części z jego osobistych doświadczeń i jakieś komentarze typu- ''Dobrze sie czujesz? ^^ Mozesz uzasadnic?'' są bez sensu.

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #760 dnia: Listopad 17, 2010, 13:02:29 »
wiem ,ze wyglales pare lokalnych turniejow ,ale nie podoba mi sie,ze razem ze swoi kolega macie sie za jakis wybitnych graczy.
swoja droga jak ostatnio ogladalem walki z finalu tawerny,to zastanawialem sie na trafnoscia stwierdzenia nevana apropo mojego movementu.
Ktorego kolege masz na mysli?
Gdzie pisze ze jestem jakis bardzo wybitny?
Chyba nie wiesz ze my sie dalej uczymy grac w ta gre i ja jak i Nevan(a pewnie go miales na mysli mowiac "twoj kolega") bardzo usprawnilismy swoja gre od tamtej pory,a ty grajac w nia duzo dluzej i tak nie potrafiles wygrac nawet lokalnego turnieju :D, nie wspominajac juz o takim jak ten w Poznaniu, wiec stfu. Nie widzialem zebys wygral cokolwiek.

Chcesz mi powiedziec ze analizujac ciosy danej postaci nie jestem w stanie stwierdzic jej potencjalnej sily?

Przepraszam za szczerosc.
 
« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2010, 13:04:18 wysłana przez Frizen »
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Radical_Spike

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 280
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gliwice
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #761 dnia: Listopad 17, 2010, 13:15:32 »
no ja nie wiem ile czasu grasz,ja jakies 6 lat.kiedys mniej powaznie,co jednak nie zmienia faktu,ze licza sie wyniki.
nie mam zamiaru ci ublizac,dobrze ,ze wygrywasz.nie twierdze tez ,ze nevan nie jest "twoimkolega".
za to bardzo denerwuje mnie brak taktu w twoim poscie,nie wiem czy to szkodliwy wplyw naruto,czy nie.
mam nadzieje,ze jeszce ze soba pogamy,zebym mogl sie przekonacz jak bardzo sie myle...

a tak na marginesie czemu na tym forum sa jakies dziwne frakcje??to powinno byc forum a nie kncik wzajemnej adoracji powinienem  moc napisac co mi sie podoba pod warunkiem,ze jest na temat.

« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2010, 13:17:23 wysłana przez Radical_Spike »
No, I mean I played perfectly, there was nobody else in the world that could've played any better. I made zero mistakes. If it looks like I made a mistake, it was just an extremely pro and elaborate set-up so I could win with even more style than ever imaginable.

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #762 dnia: Listopad 17, 2010, 13:23:39 »
Tak, to zdecydowanie przez naruto.

Forum moze przegladac kazdy i odpisac kazdy. Nie dziw sie, ze komus mozesie nie podobac cos co bezposrednio o nim piszesz.

powinienem  moc napisac co mi sie podoba pod warunkiem,ze jest na temat.

 
...ale ty nigdy frizen nie grales z askami jakimi ja w joy boxie i ga;/
wiem ,ze wyglales pare lokalnych turniejow ,ale nie podoba mi sie,ze razem ze swoi kolega macie sie za jakis wybitnych graczy.
swoja droga jak ostatnio ogladalem walki z finalu tawerny,to zastanawialem sie na trafnoscia stwierdzenia nevana apropo mojego movementu.

Wiec co to tu robi? Ani nie jest na temat, a prowokuje mnie i Nevana do dalszego offtopu. Moze okazalem sie mniej inteligentny, czy cos ale denerwuje mnie taka gadka z ust osoby ktora nic nie osiaga. Wygraj AoT, wtedy bedziesz mogl jechac po poziomie polskim do woli.

I prosze Cie jeszcze raz, napisz mi z ktorego mojego posta wywnioskowales ze mam tak wysokie mniemanie o swojej grze.
« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2010, 13:27:46 wysłana przez Frizen »
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Radical_Spike

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 280
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gliwice
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #763 dnia: Listopad 17, 2010, 13:30:57 »
zalatwione,dogadalismy sie.

a co do mojej listy to ganryu jest w a,bo bardzo solidna postac,da sie nia wygrywac ze wszystkimi...

lee i ak-lee czy on bierze jakis dmg po za sciana??ak byl lepszy kiedy jego podcinka jugglowala na normalu,bez tego wydaje mi sie niesamowicie kiepska postacia.
No, I mean I played perfectly, there was nobody else in the world that could've played any better. I made zero mistakes. If it looks like I made a mistake, it was just an extremely pro and elaborate set-up so I could win with even more style than ever imaginable.

Radical_Spike

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 280
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gliwice
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tier lista
« Odpowiedź #764 dnia: Listopad 17, 2010, 13:33:09 »
No, I mean I played perfectly, there was nobody else in the world that could've played any better. I made zero mistakes. If it looks like I made a mistake, it was just an extremely pro and elaborate set-up so I could win with even more style than ever imaginable.