Autor Wątek: Ken combos  (Przeczytany 1507 razy)

manieq_TLT

  • TLT
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 912
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: manieq_pl
  • Skąd: Lodz
Ken combos
« dnia: Marzec 13, 2012, 21:43:03 »
Witam

W SFxT szukałem teamu składającego się z 1 postaci z SF i 1 z Tekkena. Najpierw grałem grubasami ( Rufus, Bob ) ale niestety nie mają zbytnio nic do połączenia dobrego.
Teraz aktualnie będę staram się przetestować Kena z Niną. O to co udało mi się jak do tej pory wykminić, podejrzeć z YT.

Ken w SFxT nie jest zły, jego ex tatsu pozwala na spokojne dokończenie comba a nawet i launcher. Nina Williams póki co jak dla mnie wybór sentymentalny ( wiadomo :P ), nieźle combi się z kenem. O to co wykminiłem jak do tej pory:

Ken:
j.HK, s.MP,s.HP, EX Tatsu,c.LK,c.MK,s.HP,s.HP ( no i tu następuje switch po launcherze ) Nina : d/f+LK,MK, qcb+MK, qcf LP
j.HK, s.MP,s.HP, EX Tatsu,c.LK,c.MK,s.HP,s.HP ( no i tu następuje switch po launcherze ) Nina : d/f+LK,MK, qcb+MK, LP+MK+switch Ken: c.MP, HP Shoryuken
j.HK, s.MP,s.HP, HK Tatsu+Switch Nina d/f+LK,LK,LK,MK,HP,HP(launcher) Ken c.MP, HP Shoryuken
j.HK, s.MP,s.HP, HK Tatsu+Switch Nina d/f+LK,LK,LK,MK, qcf+LP,MP,HP
j.HK,s.MP,s.HP, HP Shoryuken+Switch Nina: d/f+LK,LK,LK,MK, qcb+LK, LP+MK+Switch Ken: c.MK, HP Shoryuken

Niestety nie mam konsoli w domu więc nie zdążyłem wszystkiego sprawdzić :)
Aha jeszcze jedno combo mi się przypomniało, niejako że nie wymyśliłem jak tu połączyć te dwie postacie by zrobiły combo i cross arta. Wykorzystałem 3 paski na inne combo

Ken: j.HK, s.MP,s.HP, EX Tatsu, c.LK, EX Tatsu, c.LK, EX Tatsu, c.LK, c.MK, s.HP, s.HP ( launcher ) Nina : d/f+LK,MK, qcb+LK, qcf+LP/LP+MK
Ken bez pomocy Niny: j.HK, s.MP,s.HP, EX Tatsu, c.LK, qcb LK+MK+HK

Jak coś jeszcze wymyślę to napiszę.

Never give up no matter how bleak your situation is.