Autor Wątek: Tekken Revolution  (Przeczytany 58944 razy)

caradolph

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gimme a tournament.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: caradolph
  • Skąd: Silesia
Odp: Tekken Revolution
« Odpowiedź #195 dnia: Wrzesień 09, 2013, 10:15:46 »
Tylko hunting stance? A ATP i reszta whiff punisherów to nic?  :kappa:
Szukam sparring partnerów do TTT2 i TK6 (czyt. ludzi, którzy wiedzą czym to się je). Lokalizacja - Śląsk, najlepiej okolice Jastrzębia, Żor, Katowic i Pszczyny.


Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Tekken Revolution
« Odpowiedź #196 dnia: Wrzesień 09, 2013, 14:25:48 »
Akurat hunting stance dostanie najbardziej, bo po low jest taka przewaga,  ze jedyna opcja jest low parry, ale tu ryzykuje  sie dostanie duzej wybity w twarz.
Tylko hunting stance? A ATP i reszta whiff punisherów to nic?  :kappa:
Jak cos zrobisz na whiff punish, to i tak wejdzie, jak sie to zje invem to rownie dobrze mozna zablokowac i ukarac wybita.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 09, 2013, 14:29:53 wysłana przez Frizen »
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Mendrek

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 66
  • Płeć: Mężczyzna
  • d/b+1
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: ComaPL
  • Skąd: M-ce
Odp: Tekken Revolution
« Odpowiedź #197 dnia: Wrzesień 10, 2013, 06:51:36 »
Uwaga, a teraz mega powód dla którego TR jest z*ebany:

Napełnianie się paska awansu po DC, bez względu na to kto i w jaki sposób się rozłączył!

Efekt? Nooby którym nie wyszedł spam np. z d/b+4,4 Lawem na zmianę z flipkickami i invem, po zebraniu batów rozłączają się i... zyskują. Co prawda rośnie im DC rate, ale w tej grze nie widzisz kto ile ma, a dopiero od 30 procent taki ktoś przestaje dostawać nagrody za pojedynki. Zanim jednak do 30 procent dojdzie, to ooooo paaaanie, a on po prostu przeczeka, bo DC rate spada dość szybko. Wobec tego nawet będąc Saviorem, nie przestajesz spotykać takich leszczy, którzy w razie czego rozłączą się w (najlepszym przypadku) ostatniej a nawet (w najgorszym przypadku) już w pierwszej ;/ Co raz więcej takich spotykam, i zaczyna to być nawet popularne. Oczywiście wraz z ich DC my też zyskujemy, ale no nie każdy gra dla ranka (zwłaszcza kiedy ma maksymalny), i chciałby sobie pograć :/

EDIT: Właśnie sam sprawdziłem, byłem na końcu paska z nowym levelem, rozłączyłem się i jak znowu się zalogowałem, to był już kolejny poziom. Pasek ranka wzrósł mi za wyciągnięcie wtyczki...
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2013, 07:11:15 wysłana przez Mendrek »
*roah*

Oxva

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 473
  • Płeć: Mężczyzna
  • Welcome to the family son
    • Zobacz profil
    • Email
  • Nintendo ID: Oxvasan
  • PSN ID: Oxvasan
  • Skąd: Legnica
  • Steam ID: Oxva
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tekken Revolution
« Odpowiedź #198 dnia: Wrzesień 10, 2013, 09:29:13 »
DEM EXPLOITZ :pogchamp:

Umarłem, by narodzić się ponownie z jeszcze większym uśmiechem na twarzy :)
Cytuj
W ogóle wiecie ze Oxva miał kiedyś długie włosy i nie wyglądał jak white trash prosto z getta, który zabije cie za fajkę?

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Tekken Revolution
« Odpowiedź #199 dnia: Wrzesień 10, 2013, 10:08:40 »
Uwaga, a teraz mega powód dla którego TR jest z*ebany:
Mowisz to tak jakby tutaj ktos tego nie wiedzial, to jest tekken dla casuali ktory moze zacheci do kupna ttt2, nic wiecej. Modle sie tylko zeby namco sie za bardzo ten system nie spodobał i żeby nastepne tekkeny takie nie byly.
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

wilku

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 560
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Wilku na Facebooku
    • Email
  • PSN ID: Wilku
  • Skąd: Konin
Odp: Tekken Revolution
« Odpowiedź #200 dnia: Wrzesień 10, 2013, 14:45:07 »
Napełnianie się paska awansu po DC, bez względu na to kto i w jaki sposób się rozłączył!
Nie jest tak jak napisałeś. Jak się rozłączysz poprzez wyciągnięcie wtyczki (choć nie testowałem jeszcze opcji z wylogowaniem się poprzez XMB, ale raczej sądzę że efekt będzie podobny) to ci gra zaznacza disconnect. Gdy natomiast dzieje się to bez twojej zasługi, to masz taki efekt jak opisałeś ale nie dodawane ci są punkty (negatywne jak mniemam) za disconnect. Zaliczasz po prostu gościa ze słabym łączem ot co, tracicie w pewnym momencie synchronizację i kupa, gra się wyłącza ale PSN jest online. Że dostajesz za to punkty - raczej zrozumiałe bo pomyśl jakie miał byś wkurwienie gdy użyty był by premium ticket.

Choć traktuję tę grę jako wprowadzenie do TTT2 to trochę denerwuje mnie fakt że nie mam w tym drugim wpływu na to z kim będę walczył - team or solo. Powinno być rozgraniczenie - albo solo albo team. Razem oba nie powinny istnieć. Dlatego Revloution częściej załączam.
Czytaj ze zrozumieniem, pisz z głową


so true

wilku

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 560
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Wilku na Facebooku
    • Email
  • PSN ID: Wilku
  • Skąd: Konin
Odp: Tekken Revolution
« Odpowiedź #201 dnia: Wrzesień 12, 2013, 11:53:01 »
Zapowiedziano kilka zmian, z których najważniejszą będzie możliwość kupienia sobie każdej dostępnej postaci za prawdziwą kasę - nie podano tylko ile będzie trzeba się wykosztować za taką przyjemność
Dziś się ten update pojawił i widzę że 19 zł kosztuje postać, dużo za dużo, grać też sobie można free przez godzinkę ale oczywiście za kupne tickety.
Czytaj ze zrozumieniem, pisz z głową


so true

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: Tekken Revolution
« Odpowiedź #202 dnia: Wrzesień 12, 2013, 13:23:18 »
Postaci kupne z całego rostera TTT2, czy tylko z tej puli charsów dostępnych też do odblokowania bezpłatnie?

nerobianco

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 509
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • CFN: Nerobianco
  • PSN ID: nerobianco123
  • Skąd: Zambrów/Białystok
Odp: Tekken Revolution
« Odpowiedź #203 dnia: Wrzesień 12, 2013, 16:24:16 »
To drugie, dobre zdzierstwo. 12 zł imho jest optymalną ceną, wszystko wyżej to jawna kradzież.

wilku

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 560
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Wilku na Facebooku
    • Email
  • PSN ID: Wilku
  • Skąd: Konin
Odp: Tekken Revolution
« Odpowiedź #204 dnia: Wrzesień 15, 2013, 06:31:29 »
Teraz to mam ubaw z tej gry, włączam ranked i odkładam pada/sticka - punkty i tak się nabijają same :D
Czytaj ze zrozumieniem, pisz z głową


so true

nerobianco

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 509
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • CFN: Nerobianco
  • PSN ID: nerobianco123
  • Skąd: Zambrów/Białystok
Odp: Tekken Revolution
« Odpowiedź #205 dnia: Wrzesień 16, 2013, 15:09:02 »
Często tracę połączenie na początku rundy, zazwyczaj tej drugiej. Nie wierzę abym budził strach w sercach wrogów tak że Ci biegną wyrwać kabel z konsoli. Chyba netcode szaleje, też tak macie ? Jak chcę Ninę i DJ'a to musze wydać 40 zł IS THIS REAL LIFE ?

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Tekken Revolution
« Odpowiedź #206 dnia: Wrzesień 16, 2013, 15:39:57 »
Nero po co grasz w Revo skoro masz TTT2?
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

nerobianco

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 509
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • CFN: Nerobianco
  • PSN ID: nerobianco123
  • Skąd: Zambrów/Białystok
Odp: Tekken Revolution
« Odpowiedź #207 dnia: Wrzesień 16, 2013, 17:51:43 »
Bardzo łatwo wygrać w Revo a wiadomo że wygrywanie wciąga, zwłaszcza gdy masz świadomość że Ty możesz grać dalej a Twój przeciwnik nie. Ale dalej TTT2 >>>>>>>>>>> Revo ;)

wilku

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 560
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Wilku na Facebooku
    • Email
  • PSN ID: Wilku
  • Skąd: Konin
Odp: Tekken Revolution
« Odpowiedź #208 dnia: Wrzesień 16, 2013, 22:53:33 »
Potwierdzę to z tym zrywaniem na początku rundy, coś jest na rzeczy z kodem sieciowym. Gdyby nie ten bug chyba już bym nie mógł grać online (jakieś bany za disconnecta dają) bo tyle tego już miałem. Ale tak to jest jak wybieram sobie na początku przedział 4+ a tu mi gościa z 2 lub 3 dają i się człowiek męczy. 5 jest u mnie rzadkością ale jak się zdarzy to niczego więcej nie potrzeba. Można na wszystko zareagować.
Czytaj ze zrozumieniem, pisz z głową


so true

dante84

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 389
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: sorrow_jp
  • Skąd: Łódź- Zgierz
Odp: Tekken Revolution
« Odpowiedź #209 dnia: Październik 03, 2013, 08:27:09 »