Autor Wątek: Diablo 3  (Przeczytany 31505 razy)

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #75 dnia: Maj 18, 2012, 12:23:30 »
Nie ma - nawet znam tam kogos od nich, bo kiedys z reklama dzialalismy. Od wielu lat sprzedaja kluczyki. Mozesz sie ew. upewnic przed zakupem czy maja na stocku klucze, jak maja to w kilkanascie sekund po zaplacie bedziesz mial:)

Mastachi

  • [Zachodniopomorskie]
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 186
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Mastachi
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #76 dnia: Maj 18, 2012, 12:34:52 »
Nie ma - nawet znam tam kogos od nich, bo kiedys z reklama dzialalismy. Od wielu lat sprzedaja kluczyki. Mozesz sie ew. upewnic przed zakupem czy maja na stocku klucze, jak maja to w kilkanascie sekund po zaplacie bedziesz mial:)

Czekaja na dostawe :) to moj brat sobie nie pogra. Dzieki

Hejt

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1483
  • Płeć: Mężczyzna
  • EdgeLord
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Starożytna Szkoła Wpierdolu
  • Steam ID: Hejt
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #77 dnia: Maj 18, 2012, 13:48:55 »
Jeszcze jakieś źródło? Autentycznie obdzwoniłem każdy sklep w Wawie i w kilku byłem osobiście, i nigdzie, k**wa, nie ma. :F

oskar

  • Learn to fly
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: >_<
  • Skąd: wroclaw
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #78 dnia: Maj 18, 2012, 14:26:26 »
Keye.pl instant wysylka.

Hejt

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1483
  • Płeć: Mężczyzna
  • EdgeLord
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Starożytna Szkoła Wpierdolu
  • Steam ID: Hejt
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #79 dnia: Maj 18, 2012, 17:05:39 »
250... :kappa:
k**wa, że też wcześniej nie miałem hajsu.

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #80 dnia: Maj 18, 2012, 19:14:52 »
ja kupiłem za 200 w dniu premiery na keye.pl


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Hejt

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1483
  • Płeć: Mężczyzna
  • EdgeLord
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Starożytna Szkoła Wpierdolu
  • Steam ID: Hejt
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #81 dnia: Maj 18, 2012, 21:37:20 »
c**j, poczekam do wtorku, będę miał za 150.

Tundra

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 449
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #82 dnia: Maj 19, 2012, 20:40:45 »
http://www.diablofans.com/topic/42866-i-beat-diablo-inferno-solo/page__p__882337#entry882337

Koles przeszedl juz Inferno Solo.... ale zal. Blizzard sie nie popisal z tym poziomem trudnosci

oskar

  • Learn to fly
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: >_<
  • Skąd: wroclaw
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #83 dnia: Maj 20, 2012, 02:06:57 »
przeszedl bo jest hardcorowym graczem. ty nie zrobisz tego nigdy i nie bedziesz mial pola by sie popisac wiec pysk lamo...

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #84 dnia: Maj 20, 2012, 02:09:43 »
http://www.diablofans.com/topic/42866-i-beat-diablo-inferno-solo/page__p__882337#entry882337

Koles przeszedl juz Inferno Solo.... ale zal. Blizzard sie nie popisal z tym poziomem trudnosci

Jaki ty możesz mieć żal? Chyba nie grasz w to zbytnio, wnioskując z twojego posta.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

K'

  • Learn to fly
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 477
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: The_K_slash
  • Skąd: 天国
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #85 dnia: Maj 20, 2012, 11:41:16 »
Tak mi się zdaje, że chyba Tundrze chodziło o to, że można tak szybko ukończyć grę na takim poziomie trudności bez jeszcze dłuższego pakowania i pomocy innych graczy, co skutkuje tym, że po dłuższym czasie taki poziom trudności może nie być żadnym wyzwaniem dla kogoś kto farmi w to powiedzmy 2-3 tygodnie ma ponad 70 lv i krąży po battle. necie z ekipą też już przykoksowanych ziomków :D
« Ostatnia zmiana: Maj 20, 2012, 11:44:00 wysłana przez K' »

Manior

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 309
  • Płeć: Mężczyzna
  • Assassin's Fist
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Manior
  • Skąd: Wrocław
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #86 dnia: Maj 20, 2012, 16:07:24 »
Tak mi się zdaje, że chyba Tundrze chodziło o to, że można tak szybko ukończyć grę na takim poziomie trudności bez jeszcze dłuższego pakowania i pomocy innych graczy, co skutkuje tym, że po dłuższym czasie taki poziom trudności może nie być żadnym wyzwaniem dla kogoś kto farmi w to powiedzmy 2-3 tygodnie ma ponad 70 lv i krąży po battle. necie z ekipą też już przykoksowanych ziomków :D

Maksymalny lvl w Diablo 3 to 60 ;) Zresztą ten gość to pewnie jakiś hc jak mówi oskar, każdą grę gracze rozwala na części pierwsze, to jasne jak słońce. Ponadto poziom trudności zwiększa się wraz z liczbą graczy, wiec możliwe, że założenie, że się w pojedynkę nie da było błędne. Zresztą gościu nie grał całej gry solo, przeszedł większość z innymi graczami, na hell np. z DH i omijał wszelkie champion packi na inferno. Po prostu sam zabił Diablo, który ma 14,7 miliona hp, natomiast grając w 4 osoby coś koło 70. Prosty rachunek.

Wiem, że sporo ludzi miało problemy np. z Belialem w pojedynkę (oskar pisał, że z bossami może być trudno momentami), ja zginąłem z trzy razy i za czwartym przeszedłem w końcu sam. Tak też chcę zrobić z całą grą, jedynie Nevan wbił do mnie na chwilę w II. Akcie i zrobiliśmy rozpiernicz konkretny :)

Bardziej mnie interesuje kto z was grał np. w jedynkę Diablo (sam grałem prawie 3 lata) i co myśli o nowym stylu graficznym, gdyż nie ukrywajmy, mrok zniknął, a ze starego klimatu strachu i rozpaczy to mało co zostało (kto szedł pierwszy raz na Butchera w jedynce ten wie o czym piszę). Nie mówię generalnie, że to źle i chodzi mi tu o design, nie o generalne uczucie, które przy każdym Diablo pozostało to samo, a płynność gry przez parę chwytów (kule życia itd.) została nawet poprawiona. Myślicie, że dziś takiej gry jak jedynka by już nie sprzedali a ludzie chcą stylu z WoWa?

Jeszcze jedno - jestem lekko zdziwiony, że akcja drugiego i trzeciego aktu dzieje się w miejscach już znanych (nie jestem jeszcze w czwartym, więc nie spoilujcie i może dopiero wtedy powinienem się wypowiedzieć). Akt II. pustynia jak z dwójki, Akt III. miejscówka podobna do Lord of Destruction.

Ps. Chciałbym w końcu pograć mając wolne, ale serwery nie działają, kto robi grę z przymusowym połączeniem z internetem w singlu? :psyduck:

« Ostatnia zmiana: Maj 20, 2012, 17:05:38 wysłana przez Manior »
Nawet świnka potrafi wejść na drzewo kiedy jest chwalona :O

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #87 dnia: Maj 20, 2012, 17:29:48 »
Ps. Chciałbym w końcu pograć mając wolne, ale serwery nie działają, kto robi grę z przymusowym połączeniem z internetem w singlu? :psyduck:
Oprócz przypadku Diablo, Ubisoft? :kappa:

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #88 dnia: Maj 20, 2012, 18:24:17 »
@Manior - chyba wiem o co Ci chodzi z tą utratą mroku, podobnie było np. w Silent Hill 2. Wraz z postępem graficznym gra przestała tak bardzo straszyć, bo stała się bardziej dosłowna. W pierwszym Silencie czuć było strach (sam w pewnym momencie odłożyłem tą grę na dwa tygodnie, bo po prostu pewien jej etap zbyt mocno mnie przerażał) który brał się z tego czego nie widać.

Ale jeśli chodzi o Diablo 3 to poprawa grafiki wypada na plus w tym temacie, potwory są naprawdę obleśne. Największe wrażenie zrobiły na mnie demony przykute łańcuchami w wieży gdzie schodzi się w dół do walki z Azmodanem, po prostu czuć jest agonię. Jest wiele potworów z naprawdę dobrym designem (moim ulubionym jest Gluttony i Magdha). Same plansze też robią wrażenie, np. Kraina Cieni przed zabiciem Kulla która razem przechodziliśmy.

Co do poziomu trudności to żale jakieś nad tym są totalnie nieuzasadnione. Blizzard bardzo się postarał w tym zakresie, żeby gra miała duże replayability. Poziom trudności rośnie wraz z wbiciem nowych graczy do rozgrywki a dobre przedmioty występują o wiele rzadziej niż w poprzednich częściach. Jest oczywiście rozwiązanie w postaci auction house. Sam kupiłem wczoraj tam prawie cały rynsztunek po tym jak sfrustrowało mnie ginięcie co 3 sek przy grze z Solo i ekipą i obecnie przechodzę sobie nightmare dłubiąc w nosie i paląc papierosa, bo znalazłem jeszcze lepsze itemy. Jeśli ktoś chciałby to wszystko robić na własną rękę i samodzielnie zdobywać dobre itemy to zajmie mu to bardzo długo czasu. Nie wspomnę o legendary items czy też zestawach, których kompletowanie samemu pewnie zajmie całe życie.
« Ostatnia zmiana: Maj 20, 2012, 18:32:01 wysłana przez Nevan »


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: Diablo 3
« Odpowiedź #89 dnia: Maj 20, 2012, 18:30:19 »
@Manior - chyba wiem o co Ci chodzi z tą utratą mroku, podobnie było np. w Silent Hill 2. Wraz z postępem graficznym gra przestała tak bardzo straszyć, bo stała się bardziej dosłowna. W pierwszym Silencie czuć było strach (sam w pewnym momencie odłożyłem tą grę na dwa tygodnie, bo po prostu pewien jej etap zbyt mocno mnie przerażał) który brał się z tego czego nie widać.

Możesz trochę rozwinąć tę "utratę mroku" w przypadku SH2?
Moje pięści krwawią śmiercią!