Autor Wątek: W co gracie obecnie?  (Przeczytany 204023 razy)

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #840 dnia: Wrzesień 30, 2012, 20:55:23 »
Po demku RE6 zapowiada się słabo jak dla mnie - scenariusze Chris'a i Jake'a to nieporozumienie - walisz do przodu i prujesz do wszystkiego co się rusza, jak w jakimś Gears of War. Jak na RE to żenada. Leon z kolei ma potencjał, ale moment w demku też jest słaby. Najgorsze to skrypty 'śpiących' zombie - leży zombiak na ziemi - strzelasz do niego, ale NIC mu nie możesz tak zrobić, dopóki nie podejdziesz, on się nie obudzi i nie zacznie czołgać - paranoja o_O .


Aktualnie Deus Ex: Human Revolution - przemocarna gra.

Właśnie scenariusz Leona skończyłem. Jest klimat starszych części tylko wszystko w większej skali. W sumie gdyby gra składała się tylko z tego jednego scenariusza to pewnie większość fanów i tak by była zadowolona. Ja tam lubię GOW i wszystkie 5 scenariuszy ogram na hardzie, a potem biorę się za masterowanie mercenaries.  :kapparyu:

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

nerobianco

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 509
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • CFN: Nerobianco
  • PSN ID: nerobianco123
  • Skąd: Zambrów/Białystok
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #841 dnia: Październik 04, 2012, 23:09:00 »
Ukończyłem scenariusz Leona i trwam teraz w przygodzie Chrisa.
Scenariusz Leona mimo że przez wielu uważany za najlepszy to moim zdaniem  jest bardzo nie równy. Męczące sekwencje QTE, źle rozlokowane checkpointy i niesamowicie irytujące skrypty ( 2 ostatnie rozdziały !!! ) Sprawiają że wątek Leona chce się chwalić i ganić jednocześnie. W rezultacie jest średnio. Zobaczę co oferuje Chris, ukończyłem póki co 1wszy rozdział starszego Redfielda i widzę że jest podobnie jak w RE5. Grałem też trochę Jake'iem ale mocno mnie znudził.

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #842 dnia: Październik 05, 2012, 13:50:27 »
Pes 2013 ! Super giera :kevinturtle:

tejotl

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 763
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #843 dnia: Październik 05, 2012, 18:40:22 »
Ja obczailem demko i bardzo git - bede gral w gre
apes will rise
get your stinkin' paws off me, you damn dirty ape!
freedom has never been won except by the deeds of war

Bolgan

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 687
  • wydziedziczony Ojcosynopradziadownuk Volda
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bolgan
  • Skąd: Wroc�aw
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #844 dnia: Październik 06, 2012, 14:06:25 »
Darksiders 2 - mega pozytwne zaskoczenie, szczególnie w porównaniu do jedynki. Polecam!!! Jedyne co mnie denerwuje w wersji PC  jeżeli chcesz grać na padzie to musi to być pad od X-a.


Jesteś GRZYBIORZEM.

tejotl

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 763
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #845 dnia: Październik 07, 2012, 10:08:31 »
Czemu musi? Jest taki programik ds3 bodaj sie nazywa ktory pozwala emulowac kontrolery. Tak w wieska 2 gralem na dualshocku udajacego pada od klocka
apes will rise
get your stinkin' paws off me, you damn dirty ape!
freedom has never been won except by the deeds of war

Bolgan

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 687
  • wydziedziczony Ojcosynopradziadownuk Volda
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bolgan
  • Skąd: Wroc�aw
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #846 dnia: Październik 08, 2012, 21:53:38 »
Też mam ten program, też tak robiłem, jednak u mnie w Darksiders 2 jak udaje Xowego pada, to sie wykrzacza po paru inputach i nie wiem o co cho :D
Giera nadal jest super, nie mam pojecia czy zbilżam się do końca czy może to dopiero połowa.


Jesteś GRZYBIORZEM.

B.T.Grave

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 293
  • Płeć: Mężczyzna
  • In God We Trust
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Poland
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #847 dnia: Październik 13, 2012, 13:51:15 »
W dalszym ciągu DX: Human Revolution. Jestem w Panchaea, gram na najwyższym poziomie i mogą być problemy bo nie było sklepu od 2 lokacji i lipa w ekwipunku trochę jest po Namirze;[. Będę musiał porządnie przeczyścić tę lokację w poszukiwaniu p***dół. Every bullet counts bo aż strach się bać jaki czubek wyskoczy na końcu;p. Mogli dać tutaj też jakiś sklep, a nie tylko LIMB Clinic w której nic nie ma w zasadzie;]. Może chociaż nadrobię trochę ulepszeniami (niewrażliwość na elektrykę, max niewidzialność, max zbroja max celowanie itd).
"Don't f%ck with a witch"

Tundra

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 449
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #848 dnia: Październik 13, 2012, 14:05:28 »
Borderlands 2 :)

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #849 dnia: Październik 13, 2012, 14:33:00 »
Every bullet counts
To ty w tej grze zabijasz? :pogchamp: :kejim:

B.T.Grave

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 293
  • Płeć: Mężczyzna
  • In God We Trust
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Poland
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #850 dnia: Październik 13, 2012, 14:35:11 »
Nie, ale gram na najwyższym + brak doświadczenia w FPS + dosyć wytrzymali bossowie = i need loads of ammo;].
"Don't f%ck with a witch"

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #851 dnia: Październik 13, 2012, 14:38:14 »
Nie, ale gram na najwyższym + brak doświadczenia w FPS + dosyć wytrzymali bossowie = i need loads of ammo;].
Raczej loads of Typhoon ;)

Tundra

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 449
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #852 dnia: Październik 13, 2012, 14:46:08 »
Human revolution zajebista gierka, przeszedlem dwa razy i faktycznie amunicja uwielbia sie konczyc:D Chociaz teoretycznie mozna przejsc cala gre bez zabicia kogokolwiek (oprocz bossow). Mi najbardziej przeszkadzal maly ekwipunek, amunicja potrafi sporo miejsca zajmowac i naprawde ciezko cos czasami pomiescic.

B.T.Grave

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 293
  • Płeć: Mężczyzna
  • In God We Trust
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Poland
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #853 dnia: Październik 13, 2012, 16:19:21 »
Tak, mały ekwipunek jest problemem. 2-3 pukawki, trochę aminucji i nie ma miejsca na nic. Nawet na maxa rozbudowany jest w sumie mały jak pukawki później zajmują tyle miejsca, ze głowa mała. Tak czy siak - ta gra to dla mnie najlepsza gra FPS - mega klimat, fajny gameplay, RPGowe naleciałości - miód. Ale mam wrażenie, że im dalej tym szybciej twórcy chcieli zakończyć grę. Na poczatku fabuła rozwija się naprawdę wolno i trzyma suspence, aby później strasznie przyspieszyć - wydarzenie za wydarzeniem, aż ciężko było nadążyć. Najfajniejszy boss - zdecydowanie niewidzialna babka w AI Core;].

Na Namira miałem mało amunicji i to był koszmar z tym jego skakaniem, znikaniem i plasma gunem zabijającym 2ma strzałami, ale przy n-tej próbie zauważyłem, że tam są szuflady ze sprzętem i że mam dużo batoników energetycznych i spróbowałem z niewidzialnścią - zadziałało! Gość mnie po prostu nie widział i żarł ołów;]. Generalnie są fajni bossowie w tej grze bo tępa wymiana ognia na najwyższym poziomie = zgon. Na każdego są jakieś fajne knify i faktycznie można zrobić fajny użytek z tego co ma się na stanie:).


BTW o co dokładnie chodzi w achievemencie za 0 alarmów? Nie może być alarmu - ok, ale ta gra przez alarm co dokładnie rozumie? To, ze gość pobiegnie włączyć czy to że w ogóle zostaniemy zauważeni i będzie pisało "wróg"?
"Don't f%ck with a witch"

Tundra

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 449
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #854 dnia: Październik 13, 2012, 19:36:32 »
Grałem na PC wiec nie mam aczików, ale mysle ze chodzi o zlikwidowanie przeciwnikow po cichu, czyli zeby nie zdarzyl powiadomic kompanow. Nie zamierzalem sie w to bawic, chociaz wiem ze jest to mozliwe.

Trochę gra stracila w moich oczach przez bardzo male i hermetyczne lokacje. Plansze sa zdecydowanie za male, troche to dziwnie wyglada, niby mamy miasto przyszlosci a wszedzie idzie sie maks 5 min...