Autor Wątek: W co gracie obecnie?  (Przeczytany 204065 razy)

ZajcewWerewolf

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 148
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Nie pierdol że się nie da"
    • Zobacz profil
  • PSN ID: ZajcewWerewolf
  • Skąd: Suwałki
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #810 dnia: Wrzesień 01, 2012, 10:37:38 »
Bulletstrom kozak gra na nudne dni. Kolega z Suwałk własnie projektował bronie do tej gry. Taka rozpierducha FFP na poprawienie nastroju. Teraz katuje Resident Evil 5 znowu. Czekam na 6. Gorąco polecam też gre Battletoads na NES. Coś niesamowicie chorego, to trzeba przejść.

B.T.Grave

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 293
  • Płeć: Mężczyzna
  • In God We Trust
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Poland
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #811 dnia: Wrzesień 02, 2012, 22:32:53 »
Neverland zaliczone, Arena zaliczona na 50 gwiazdek. Boże, te gwiazdki to największy syf jaki widziałem w jRPG. Tak nudnej i bezcelowej areny nie widziałem w żadnym RPG chyba;f.
"Don't f%ck with a witch"

grabczas

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 387
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: grabczas
  • Skąd: Białystok
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #812 dnia: Wrzesień 02, 2012, 23:05:39 »
Ja wreszcie przekopuję się przez Kingdoms of Amalur: Reckoning :D Nie wiem jak nazwać gatunkowo ten tytuł żeby nikomu się nie narazić ale na pewno polecam chociaż demo ogarnąć na PSN/XBL ;)
"Sua Sponte"

Oxva

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 473
  • Płeć: Mężczyzna
  • Welcome to the family son
    • Zobacz profil
    • Email
  • Nintendo ID: Oxvasan
  • PSN ID: Oxvasan
  • Skąd: Legnica
  • Steam ID: Oxva
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #813 dnia: Wrzesień 02, 2012, 23:54:32 »
Action RPG. Grę jak najbardziej polecam, dynamiczna, klimatyczna, kolorowa, styl graficzny łudząco podobny do tego z WoW-a. Bardzo przyjemny slasherowy system walki. Nówkę można wyrwać za ~30 PC, ~70 za wersję na konsolę, więc naprawdę niedrogo.
Cytuj
W ogóle wiecie ze Oxva miał kiedyś długie włosy i nie wyglądał jak white trash prosto z getta, który zabije cie za fajkę?

grabczas

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 387
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: grabczas
  • Skąd: Białystok
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #814 dnia: Wrzesień 03, 2012, 00:58:39 »
Graficznie podobna do WoWa? Reckoning nie jest brzydki :P
"Sua Sponte"

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #815 dnia: Wrzesień 03, 2012, 07:31:23 »
Styl, nie poziom.

B.T.Grave

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 293
  • Płeć: Mężczyzna
  • In God We Trust
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Poland
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #816 dnia: Wrzesień 03, 2012, 22:35:12 »
Oblivion - ale ta gra ssie kozie jaja. Loot od przeciwników i ze skrzynek zależny od levelu postaci całkowicie zabija sens eksploracji;f.

Ponoć Skyrim ma tak samo - to ja chyba podziękuję;f.

Morrowind 4ever!
"Don't f%ck with a witch"

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #817 dnia: Wrzesień 03, 2012, 23:04:54 »
No ja z tego powodu dałem sobie spokój z Oblivionem po kilkudziesięciu godzinach gry. Szkoda, bo poza tym jednym mankamentem ta gra była naprawde dobra.

Pamiętam że przed premierą Skyrima mówili coś, że chcą to poprawić. To jednak dalej jest tak samo? Niech ktoś ogarnięty w temacie się wypowie. ;p

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #818 dnia: Wrzesień 04, 2012, 00:44:28 »
No w jakiejś części zależy, bardziej od poziomu danych umiejętności (np smithing). Od poziomu postaci też ale trochę mniej. Głównie chodzi o ekwipunek wrogów, jest on w jakimś stopniu odpowiednikiem ich leveli ale jest to dobrze rozwiązane bo o ile zwykłe chłopki mają levele około +1~2 w stosunku do naszego to w cięższych jaskiniach jest to jakieś +10~20 do naszego więc i loot jest już lepszy. 
Poza tym z tego co pamiętam to w wielu skrzynkach looty są stałe niezależnie od levela. Ja raz na około 30 lvl znalazłem cięższego dragon armora ("najlepszy" armor w grze) gdzie sam popylałem jeszcze w orkowych i nawet nie widziałem jak wyglądają ebonowe.

W sumie system jak dla mnie dobry, ale nie wiem jak było w oblivionie, za jakiś czas pewnie sprawdzę.



Ja miesiąc temu przeszedłem Asurę, co z tego że samograj, dla mnie kolejna gra miszcz.

No a w ostatnich dniach gram w Journey.

B.T.Grave

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 293
  • Płeć: Mężczyzna
  • In God We Trust
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Poland
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #819 dnia: Wrzesień 04, 2012, 01:01:40 »
To co przeciwnicy mają na sobie i to co zbierasz z dungeonów w Oblivionie jest zależne od levelu Twojej postaci. Bezsens. Tylko questowe itemy są niezmienne. Eksploracja nie ma sensu bo nie znajdziesz niczego super dopóki level Ci nie podskoczy. Jak dla mnie całkowicie zabija to również replayability gry, bo w Morku można było testować sobie różne kombinacje postaci wiedząc co gdzie można dobrego zdobyć. Dodatkowo przeciwnicy mają level adekwatny do Twojego i w zasadzie NIE TRZEBA levelować aby przejść grę, nie ma nigdy stresu, ze wszedłeś do złej jaskini bo trafisz na Daedrę i zeszmaci Twojego niskolevelowego wsiura.

Ogromny zawód jak dla mnie. Trzeba będzie speedlevelować różnymi sposobami aby gry nie skończyć takim wsiurem;f.
"Don't f%ck with a witch"

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #820 dnia: Wrzesień 04, 2012, 13:06:24 »
Vanilla Oblivion to troche crap. Dlatego Oblivion na PC z modem OOO > all. No ale zawsze mamy suwak poziomu trudnosci. Na max gra jest niesamowicie trudna, a z kolei Skyrim jest super latwy nawet na poziomie "master" =s

Poza tym o czym wspomnial Aramis, w Oblivionie jest masa przegietych rzeczy ktore jeszcze bardziej psują fun z gry. Paralysis np jest mega przegiety (prawie game breaking) xD

B.T.Grave

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 293
  • Płeć: Mężczyzna
  • In God We Trust
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Poland
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #821 dnia: Wrzesień 04, 2012, 16:47:35 »
Obczaiłem tego OOO moda - no taka ta gra powinna być w defaultowej wersji. Niestety nie mam wyjścia jak grać w Vanillę bo gram na X0. Już widzę że zje#ałem postać btw. Chyba zacznę od początku, podpakuję sensownie postać i dopiero wtedy zabiorę się za eksplorację. Nie chciałbym olać tej gry, it's Elder Scrolls after all... .
"Don't f%ck with a witch"

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #822 dnia: Wrzesień 04, 2012, 18:23:27 »
Nie wiem, dla mnie skyrim w ogóle nie był za łatwy. Jak wpadałem do komnaty z jakąś bandą i 3 magami gdzie padałem po jednym celnym "fajerbalu" albo 2 splaszach to przez myśl mi nie przeszło że jest za łatwo. Tym bardziej gdy sam musiałem każdego z po kolei tłuc przez kilka, kilkanaście sekund jednocześnie evejdując jakbym grał w jakiegoś quejka.

ZajcewWerewolf

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 148
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Nie pierdol że się nie da"
    • Zobacz profil
  • PSN ID: ZajcewWerewolf
  • Skąd: Suwałki
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #823 dnia: Wrzesień 04, 2012, 18:33:22 »
Dlatego najlepszą umiejętnością jest skradanie się x15 przy uderzeniu z daggera. Każdy pada od jednego ciosu. Polecam ;]

Hejt

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1483
  • Płeć: Mężczyzna
  • EdgeLord
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Starożytna Szkoła Wpierdolu
  • Steam ID: Hejt
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #824 dnia: Wrzesień 04, 2012, 19:04:45 »
Dlatego najlepszą umiejętnością jest skradanie się x15 przy uderzeniu z daggera. Każdy pada od jednego ciosu. Polecam ;]

Ta, a jak już się dotrze do tego momentu to gra staje się okrutnym easymodem. ;/