Autor Wątek: W co gracie obecnie?  (Przeczytany 203999 razy)

Hejt

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1483
  • Płeć: Mężczyzna
  • EdgeLord
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Starożytna Szkoła Wpierdolu
  • Steam ID: Hejt
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #570 dnia: Lipiec 21, 2011, 00:16:16 »
KH2 najlepszą grą ever, seriously? Postaci z Disneya i mangowe typy które naparzają wielkimi kluczami?

...ale TWEWY jest dobre. :P

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #571 dnia: Lipiec 21, 2011, 00:21:10 »
KH2 najlepszą grą ever, seriously? Postaci z Disneya i mangowe typy które naparzają wielkimi kluczami?

...ale TWEWY jest dobre. :P

Własnie pieknie udowodniles mi to o czym przed chwila napisalem ;D

+1

Kot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 935
  • Płeć: Mężczyzna
  • no-life 4life
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Nekonushi
  • Skąd: Warszawa
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #572 dnia: Lipiec 21, 2011, 00:23:50 »
Jakbym miał układać listę najlepszych gier to KH2 pewnie byłoby dość wysoko. Ale nie układam. A od TWEWY sam się chyba z 5 razy odbijałem.

A tak na temat - Ratchet & Clank: Tools of Destruction przechodzę chyba od... pół roku. Strasznie nudna gra, ale jakoś żal mi kasy, żeby teraz ją po prostu odłożyć do szuflady (bo już raczej nie sprzedam za więcej jak 5 zł, co najwyżej wymienię jak będzie coś fajnego w platinum).
smh tbh fam

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #573 dnia: Lipiec 21, 2011, 16:06:16 »
KH2 najlepszą grą ever, seriously? Postaci z Disneya i mangowe typy które naparzają wielkimi kluczami?
Omg, n00b alert!!! Rozumiem że może komuś nie podchodzić fabuła, ale "mangowe typy" to już prędzej zaleta niż wada.

Chociaż w sumie ja też nie wymieniłbym KH2 jako najlepszej gry ever, podałbym jedynkę.;D Dla mnie najlepsze gry to takie które po prostu nie mają żadnych wad, oprócz KH1/2 takie gry dla mnie to Jak II (ta gra serio nie posiada złych stron, jest długa, trudna, ma świetny voice-acting, fabułę i humor, otwarty świat + przemyślane zamknięte poziomy, zajebiste i zróżnicowane misje, graficznie powalała w swoim czasie, jedynie soundtrack nie zapada w pamięć, ale też nie drażni), no i MGS 1 i 3, czyli najlepsze części najlepszej serii ever. ;]

Dae

  • [Zachodniopomorskie]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1597
  • Płeć: Mężczyzna
  • BLAME!
    • Zobacz profil
    • DaeDraug na YouTube.com
    • Email
  • PSN ID: DaeDraugPL
  • Skąd: Net Sphere
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #574 dnia: Lipiec 21, 2011, 18:12:21 »
Jak II

TAK! Jedna z najlepszych gier w historii.

Hejt

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1483
  • Płeć: Mężczyzna
  • EdgeLord
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Starożytna Szkoła Wpierdolu
  • Steam ID: Hejt
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #575 dnia: Lipiec 21, 2011, 19:30:26 »
ale "mangowe typy" to już prędzej zaleta niż wada.

Kwestia gustu.

Człowiek Manekin 8)

tejotl

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 763
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #576 dnia: Lipiec 21, 2011, 22:15:37 »
obecnie męczę inFamous jedynke - fajnie, że byla jako część Welcome Back bo gry nie kupiłem przez "przymusową lokalizację", a jest całkiem git jak ktoś lubi "zbieractwo"
czekam na Catherine bo dla mnie każda gra która nie jest shooterem i oferuje "coś innego" zasługuje na kupno
no i trzeba się wziąc za SSFIV:AE bo póki co to nie bardzo to tykałem, a chce troche przysiąść i przyskillować
apes will rise
get your stinkin' paws off me, you damn dirty ape!
freedom has never been won except by the deeds of war

mace

  • Learn to fly
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 309
  • eloszka
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: opole
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #577 dnia: Lipiec 22, 2011, 19:09:52 »
mala spowiedz, kilka rzeczy sie ostatnio ukonczylo ; ).
Persona 3 FES- ukonczylem jakis czas temu juz i tak: nie wiem od czego zaczac. najlepszy rpg na ps2 i jeden z najlepszych jakie gralem w ogole. gra jest zrobiona przeswietnie. ostatnio zauwazylem ze w j-rpgach tworcy koncentrujac sie na wybranych elementach, zaniedbuja jednoczesnie inne. persona 3 taka nie jest. w grze wszystko trzyma poziom. fabula, oprawa(jak na ps2 oczywiscie), dzwiek, postacie, klimat, system walki(prosty jednak satysfakcjonujacy) itp. itd. wszystko jest super. jedyna wada jaka znalazlem to to ze nasze postacie podczas walk(kierujemy tylko glownym bohaterem) nie grzesza zbytnia inteligencja, ale na dobra sprawe to detal. gra zajmuje spora ilosc czasu(ja spedzilem przy niej ciut ponad 150h nie robiac 4ech social linkow), jednak nie zaluje zadnej spedzonej z nia minuty. serdecznie polecam, szczegolnie ludziom dla ktorych jrpgi skonczyly sie na FFX(LOL :D). moc.

Kingdom Hearts Birth by Sleep- mialem ochote na zapoznanie sie z seria do ktorej juz kiedys podchodzilem(1 ukonczylem na 100% lata temu, 2 przeszedlem na szybko chyba w 2007r. ...). i postanowilem zaczac przygode z seria chronologicznie czyli od bbs wlasnie. pierwsza sprawa to grafika -  faktycznie, slyszalem wiele opinii ze gra wyglada cudnie i rzeczywiscie tak wyglada. nie mam pytan, nie sadzilem ze zobacze cos takiego na badz co badz leciwej juz konsolce. fabula to takie typowe gadanie o jakis sercach, swietle i ciemnosci, zmaganiach 'mangowych typow' i ich innych form. czyli idealnie! ;f(wybaczcie ten dziwny ton, oczywsicie historia mi sie bardzo podobala i jako prequel do serii wypada bardzo dobrze imo, swietny secret ending). najbardziej podobala mi sie historia aqua'y i gameplay tez aqua'y. jak ktos lubi kh to must play, dla innych-mozna zlac.

FF3(ds remake)- taki tam fajnalek. system walki prosty jak drut, system rozgrywki tez. fabulka jakas tam sobie jest, nie przeszkadza ani nie drazni, poprostu jest. gra z poczatku jest bardzo nudna i trzeba sie do niej stoponiowo przekonywac. ja ze swojej strony dodam ze jak w pierwszym swiecie zanudzalem sie na smierc, tak w kolejnym juz(z 7h gry mniejwiecej) zaczelo sie grac calkiem przyjemniej. szkoda tylko ze trzeba czesto pakowac postacie, cale szczescie nie za dlugo. podsumowujac- taki tam rpg na 6/10.

obecnie zabieram sie za xenosage. jezeli mi nie zadziala, to zabieram sie za ff12 : )(drugi raz, tylko ze z innym mindstetem-nie oczekuje epickiej fabuly, tylko fajnego rpg'a w ktorym jest wiele przeczy do roboty. za pierwszym razem chcialem super historii, przez co troche sie zawiodlem).
Kejim [16|Paź 20:47 ]:   :kejim:

prm

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 110
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: Tomaszów Maz./Łódzkie
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #578 dnia: Sierpień 28, 2011, 10:45:39 »
Bulletstorm dla odchamienia się :D

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #579 dnia: Sierpień 28, 2011, 18:37:19 »
Przeszedłem ponownie pierwsze trzy części serii Ace Attorney, żeby po ponad 3 latach odświeżyć je sobie. Jeśli ktoś ma DS-a i lubi przygodówki, a nie grał w Phoenix Wrighta, to... niech się wstydzi :).



Kilka dni przerwy i biorę się za pozostałe dwie anglojęzyczne odsłony Gyakutenów.

gaawa

  • Moderator forum
  • Sr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 443
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: Pruszków/W-wa
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #580 dnia: Sierpień 28, 2011, 18:51:06 »
Elo policyjny pajac OP. pozostałe czyli z Apollo? a powiedz mi Di przechodziłeś te częsci z Edgeworthem? Podobały Ci się?

Hollow360

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Gamertag: MajinSharingan
  • PSN ID: Hollow360PL
  • Skąd: Wrocław/Kąty Wrocławskie
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #581 dnia: Sierpień 28, 2011, 18:53:51 »
3DS-SSF4 3D Edition
PS2-Rumble Fish,Disgaea 2
X360-SSF4AE do przedwczoraj (jeszcze nigdy żadna konsola mi sie tyle razy nie zje..ła)

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #582 dnia: Sierpień 28, 2011, 19:11:15 »
Elo policyjny pajac OP. pozostałe czyli z Apollo? a powiedz mi Di przechodziłeś te częsci z Edgeworthem? Podobały Ci się?
Specjalnie napisałem o Gyakutenach, bo Ace Attorney to Gyakuten Saiban, a Perfect Prosecutor to Gyakuten Kenji :). W związku z tym zostały mi jeszcze dwie części, bo GK2 nie wyszedł po angielsku (i prawdopodobnie nie wyjdzie).

Dla mnie hierarchia gier z serii wygląda następująco:
PW1 > PW3 > AJ > PP > PW2

Przygody Milesa są dobre i wszystkie sprawy fajnie się łączą, ale dla mnie to już nie to samo.

Kot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 935
  • Płeć: Mężczyzna
  • no-life 4life
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Nekonushi
  • Skąd: Warszawa
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #583 dnia: Sierpień 28, 2011, 19:15:30 »
Um... Co to jest PP?
smh tbh fam

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #584 dnia: Sierpień 28, 2011, 19:17:48 »
Miles Edgeworth: Perfect Prosecutor