Mortal Kombat > Mortal Kombat 9

MK9 - Online

(1/52) > >>

Furb:
Pierwszy dzien nerdzenia na PS3. Dla mnie na chwile obecna ostatni. Moj internet nie pozwala na jakakolwiek gre. Czy tez macie tak duze lagi? Duzo osob mowilo, ze grajac ze mna sa szczegolnie duze lagi, dlatego ja nie moge ocenic tego jak ta gra wyglada w rzeczywistosci. Jesli chodzi o zawartosc to jest poprawnie. Lobby calkiem dobrze rozwiazane (poza ta klawiatura). Co do grajacych ludzi to nie zauwazylem w tej zamieci scorpionow i sub-zero jakis naprawde dobrych graczy.

Wombat:
Mi się grało całkiem znośnie z większością ludzi z Polski - ale jednak lag bywał dość odczuwalny, zwłaszcza przy dokładniejszych jugglach albo przy obronie przed rushdownem. Miałem kilka gier przy których nic się nie dało normalnie zrobić, było kilka w których było jak na online idealnie - ogólnie powiedziałbym że jest znośnie, ale żeby było dobrze trochę temu kodowi sieciowemu brakuje. Po wypowiedziach ludzi którzy grali na X-Boxie spodziewałem się że będzie dużo gorzej.

Qjon:
No niestety Furb, ale internet musiałbyś zmienić :D
Grałem głównie na roomie Poland, gdzie z ok. 70% graczy miałem przyzwoite połączenie - czyli bez lagów, zacinek czy zmulania, tak więc nie jest źle i partnera do komfortowego grania znaleźć można. Jeżeli odczuwasz lagi z każdym - to przykro mi, ale wina twojego łącza.
Najlepiej też grać KOTH, bo wtedy pokazuje nam realną jakość połączenia (1-4 kropki, 4 good, mniej już jest bad) - w normalnym lobby mam z każdym "full zasięg", a wcale tak doskonale nie jest.
Klawiatura to patola, na dodatek mimo podłączonej klawiaturki na usb i tak musiałem za każdym razem wybierać L2, X i dopiero wtedy mogłem pisać. Limit znaków również zbyt mały.

A co do graczy - spotkałem chyba tylko jednego naprawdę dobrego gracza, z którym rozegrałem mocnego seta: sankiatak (gra Subem).
Reszta to albo spamerzy albo lagspamerzy albo jeszcze nie ogarnia do końca tej gry. <immahgodlajk>

oskar:
caly dzien dzis gralem online i powiem, ze nie jest tak zle. do laga mozna sie przyzwyczaic do tego stopnia, ze po paru walkach nie mialem problemu z wsadzaniem mocnych akcji (40 pare %). frekfencja tez niezla bo srednio 40+ graczy bylo. minusy sa takie, ze ANI razu nie mogelm sie polaczyc do zadnego koth podobnie jak do niektorych graczy bez wzgledu na pore dnia.  sa gracze z ktorymi gra sie prawie jak offline. a co do poziomu to fakt... nie ma zadnego dobrego scorpa, suba ani johnny cage... nite nite

Di:
Wczoraj rozegrałem kilkanaście walk. Najlepiej grało mi się z pewnym Niemcem (niezły Reptile).

Jakość połączenia całkiem niezła. Jest na tyle dobrze, że będę sobie wieczorami pogrywał w Mortala, choć bardziej pod kątem poznania postaci niż na rzecz porządnego versusa offline.


EDIT: Co Wy na to, żeby za każdym razem zakładać pokój Poland jeśli takowy w danej chwili nie istnieje?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej