Autor Wątek: W co gracie obecnie?  (Przeczytany 204888 razy)

Takuma

  • [Warszawa]
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 100
  • Płeć: Mężczyzna
  • Galactica phantom!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Varsovia
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #525 dnia: Kwiecień 22, 2011, 13:40:39 »
LOL i od czasu do czasu Aion.

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #526 dnia: Kwiecień 22, 2011, 14:05:23 »
Grałem trochę w Aiona priestem i o ile nie zaszedłem dalej niż 30 level, to całkiem fajna gra. Żałuję tylko, że największe pvp na jakim byłem to 2v2.
Moje pięści krwawią śmiercią!

mace

  • Learn to fly
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 309
  • eloszka
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: opole
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #527 dnia: Kwiecień 22, 2011, 14:45:39 »
a ja ostatnio skonczylem(tak w ogole moja druga gra skonczona na ps3 a konsole mam od 2009 roku :D) pierwsze Uncharted i mi sie podobalo. oprawa zrobila na mnie duze wrazenie(tzn. dzisiaj moze jest troche przestarzala, ale ja czasem jestem pod wazeniem grafiki z ps2 wiec stfu ;p). najbardziej podobaly mi sie elementy platformowe a niepodobalo mi sie duzo strzelania(ale moze to przez to ze strzelanie w grach konsolowych zawsze sprawialo mi problem, taka moja pieta achillesowa, ale chyba musze pograc wiecej w takich gier zeby sie nauczyc, bo crysis 2 mnie troche kreci). mam nadzieje ze w U2 nie bedzie duzo strzelania a wiecej skakania. fabula to taki fajny film pzygodowy czyli na plus. ogolnie spodziewalem sie fajnej gry i taka dostalem :)

a tak pozatym to: Persona 3 fes(80h i ciagle jest super, naprawde cos niesamowitego), FF3 na DS(stare finale(1-3) to chyba nie gry dla mnie ale przemecze...) i DJMAX2(jest przegrubo, fever to swietny patent, ta gra jest epicka).
Kejim [16|Paź 20:47 ]:   :kejim:

Bellevar

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 122
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Bellevar
  • Skąd: Grudzidz
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #528 dnia: Kwiecień 26, 2011, 22:09:12 »
Skończyłem dzisiaj Portal 2 na ps3. Świetna gra, świetna kontynuacja. Naprawde polecam. Szczególnie fanom pierwszej części.
RADIANT HISTORIA na DS'a. Naprawde solidny kawał rpg'a. Tak dobrze grając w gre rpg już dawno się nie bawiłem. Ostatni raz to byl jak grałem bez przerw w FF9 :) Według mnie najlepszy rpg na DS'a z tych w jakie sam grałem i jeden z lepszych rpg w ogole. Fabuła, system walki i motywy z cofaniem się w czasie i zmienianiem biegu historii daje rade.

VanDarkholme

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 905
  • Ciężarówka z nocnego hełmu
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: 康海龍
  • Skąd: Poznań/Olsztyn
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #529 dnia: Kwiecień 27, 2011, 15:55:55 »
System walki w Radiant jest spoko, ale srednio mi sie podoba rozrzut z tego jak zle zaczniesz walke to mozesz miec przejebane i przegrac, a jak dobrze zaczniesz to masz po prostu za latwo.  Zmienianie rzeczywistosci tez ok ale chyba wolalbym gdyby to nie dzialalo na zasadzie ze zeby przejsc dalej w swiecie A musisz koniecznie cos zrobic w swiecie B i wicewersa. Ogólnie kawał dobrego rpg'a. Obecnie gram w pierwsza Yakuze i chyba szykuje sie reinstall Vampire the masquerade bloodlines bo jakas cudowna osoba wypuszcza za niedlugo : http://planet-vampire.com/forum/index.php?PHPSESSID=0e41a3c74c92096045b5159ab6a11206&topic=4046.0
"Są Ci co są pro i są Ci co tworzą scenę"
"That's why you try to measure gambling by the numbers you shit out of your head."

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #530 dnia: Maj 05, 2011, 16:19:52 »
Michael Jackson The Experience wraz z PS Move.

Najlepiej wydane 270zł mojego życia :D

Swoją drogą, nienawidzę Ubisoftu. Grę zrobili na odwal się, a i tak nie można się w niej nie zakochać, bo przecież to MJ.
Moje pięści krwawią śmiercią!

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #531 dnia: Maj 05, 2011, 16:24:08 »

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #532 dnia: Maj 05, 2011, 16:44:41 »
Portal 2 - Pogralem godzine i jestem zachwycony. Jak skoncze to napisze cos wiecej.

True_Mumin

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • #TylkoTekken
    • Zobacz profil
  • Gamertag: N/A
  • Skąd: Łódź
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #533 dnia: Maj 06, 2011, 01:12:36 »
Portal 2 - Pogralem godzine i jestem zachwycony. Jak skoncze to napisze cos wiecej.

Tylko bez spoilerów, błagam. Mam hype na tą grę, nie chcę sobie psuć fabuły. :)
Wakeup ex shoryu everyday :kapparyu:

pzdr dla kumatych ; )))))))

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #534 dnia: Maj 06, 2011, 07:14:24 »
Ja przegladajac 4chan zlapalem mocnego spoilera, ale i tak powinno byc zajebiscie ;D.

prm

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 110
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: Tomaszów Maz./Łódzkie
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #535 dnia: Maj 07, 2011, 21:09:19 »
A ja właśnie zdobywam platynę w Dead Space, poza tym czekam na MK9,potem wezmę się za MGS 4.
Ostatnio masterowałem też RE 5: Gold Edition , ale odechciało mi się,brak w tej części "iskry", którą posiadały poprzedniczki.

True_Mumin

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • #TylkoTekken
    • Zobacz profil
  • Gamertag: N/A
  • Skąd: Łódź
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #536 dnia: Maj 07, 2011, 21:22:50 »
Ostatnio masterowałem też RE 5: Gold Edition , ale odechciało mi się,brak w tej części "iskry", którą posiadały poprzedniczki.

Zwłaszcza RE 4. Ta gra to po prostu mistrzostwo, nie lubiłem nawet Residentów nigdy, ale Czwórka mną pozamiatała i tak. Jakby tak Leon Kennedy był w MvC3... Chris to nie ten level. Ale cóż, Capcom musi sobie promować świeże gry (Spencer z najnowszego Bionica...).
Wakeup ex shoryu everyday :kapparyu:

pzdr dla kumatych ; )))))))

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #537 dnia: Maj 07, 2011, 22:43:01 »
Portal 2 - Pogralem godzine i jestem zachwycony.
Same here. Szkoda tylko że gierka wydaje się dość krótka, chaptery lecą jak szalone:p.

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #538 dnia: Maj 08, 2011, 16:47:30 »
Właśnie skonczylem tryb single. Od razu moge napisac, ze to jedna z najlepszych gier w jakie gralem w ogole. Nie myslalem, ze z takiej formuly jak w pierwszym portalu mozna wycisnac jeszcze tyle swiezych pomyslow. Fabularnie mimo tego, ze wystepuja tu zaledwie 6-7 postaci max (dosyc umownie to liczac) i sa zaledwie 1-2 watki to jest cholernie wciagajaca. Z chapteru na chapter robi sie coraz ciekawiej. Jesli chodzi o same zagadki to wydaje mi sie, ze w jedynce pod koniec byly trudniejsze, ale i tak trzeba sie w niektorych przypadkach troche napocic aby wykminic rozwiazanie. Graficznie gra jest piekna... Mimo tego, ze przez wiekszosc czasu mamy do czynienia z podobnymi motywami, to nie wystepuje uczucie znuzenia lokacjami. Portal 2 to absolutny mistrz dialogow w grach video. Momentami po prostu staje sie w miejscu i slucha tych potyczek slownych. Wszystko okraszone mistrzowskim poczuciem humoru. Bardzo sie ciesze, ze mozna zrobic tak dobra gre bez wyrywania flakow i sikania do szyji. Muzycznie tez jest swietnie. W prawdzie muzyka zalacza sie tylko w niektorych momentach, to i tak wystarczy. Doskonale buduje ten niepowatrzalny klimat panujacy w Aperture. Ponad to wybitne zakonczenie(!!!!!). To oczywiscie jest tylko single player. Az nie moge sie doczekac co bedzie w Co-Opie, ktory ma osoba historie przeplatajaca sie z ta z singla(!!!). Portal to fenomen. Nie ma drugiej takiej gry. Uwazam, ze kazdy kto pasjonowal sie grami video dluzej niz 1 dzien, musi zagrac w Portal 2. Za 10 lat bedziemy wysmiewac sie i kpic z ludzi, ktorzy publicznie przyznaja, ze nigdy nie zagrali w Portal 2.

Polecam.

gaawa

  • Moderator forum
  • Sr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 443
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Skąd: Pruszków/W-wa
Odp: W co gracie obecnie?
« Odpowiedź #539 dnia: Maj 08, 2011, 20:08:24 »
ja właśnie przeszedłem jedynkę :D jejku to jest awesome!

ciągle teraz słucham:
http://w206.wrzuta.pl/audio/269h6PHxi5X/portal-still-alive