Autor Wątek: Yoshi, Yoshi!  (Przeczytany 7271 razy)

Gagarin

  • Learn to fly
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 111
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Gagarin_PL
Odp: Yoshi, Yoshi!
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 09, 2012, 22:49:45 »
Chodzi mi o tego rewersala co to robi sztuczkę ze zniknięciem ale gwarantowanej straty energii u przeciwnika nie ma (...)

Sprawdz np. na Dragunovie:
1) 1, 3, 2
2) 2, 1, 3
w obu przypadkach wetnij się reversalem w trakcie. Na niektórych ciosach jest gwarant a na niektórych nie

Dziki

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 93
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiesiek Team Fighters
    • Zobacz profil
  • Skąd: Limanowa
Odp: Yoshi, Yoshi!
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 12, 2012, 00:03:23 »
Muszę dobrze wyczaić używanie tego reversala, bo na razie to kiepsko z tym, a wiem, że to zagranie ma potencjał. Strasznie mi się podoba, że teraz po f,f+3 jest przejście do KIN :). Bardzo dobra zmiana moim zdaniem.

yme4me

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • moja galeria
    • Email
  • Skąd: Z Brzuszka
Odp: Yoshi, Yoshi!
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 26, 2012, 03:02:54 »
Dopiero dziś wyczaiłem że jego kin 2 nie jest tagowalne a wielka szkoda bo to tak ładnie wybija :/
poza tym tak sobie myślę nad setupami u niego po różnych zagraniach, szczególnie korcą mnie po podcince z miecza gdyż pewne rzeczy wciśnięte prawidłowo ładują przeciwnikowi akcje w plecorki :) ,ps jak przeciwnik się turla po podcince z miecza do tyłu i trafi dp+1 to czym to dokończyć? [ napiszę na wszelki wypadek że po FC dp+1 robię jedno dp+1 , potem przeciwnik się zaczyna turlać robię f,f  dp+1 które trafia dość daleko i przeciwnik leci dość nisko plecami do nas, jeżeli zrobię po tym 3~4 bądź d+2,2,d+1 to całość wchodzi w plecy.  kolejna rzecz która boli mnie u josza to to że jego ciosy na low nie biorą nawet 20 punktów :/ ani dp+1+2 [ piszę z pamięci ] ani kopnięcia, nie pamiętam ile bierze gp+2... przydało by się coś mocnego do prowokowania do techrolu. 

jak narazie leżenie przeciwnika na ziemi po wywaleniu to ostatnie co yoszowi się podoba, można by jeszcze kończyć juggla ciosem odpychającym i próbować dodać sobie chociaż trochę energi [ 3+4 ]

howgh
Wiem o sobie tyle co nie powiem, i tyle wiem co mam o sobie powiedziec, a powiem tak, ze nie wiem jak powiedziec ,czego wiem ze nie wiem...

caradolph

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gimme a tournament.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: caradolph
  • Skąd: Silesia
Odp: Yoshi, Yoshi!
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 10, 2013, 22:22:28 »
Czy ktoś sprawdzał czy w teamie z Ogrem po d/f,d/f+2+4 flash jest gwarantowany?
Szukam sparring partnerów do TTT2 i TK6 (czyt. ludzi, którzy wiedzą czym to się je). Lokalizacja - Śląsk, najlepiej okolice Jastrzębia, Żor, Katowic i Pszczyny.


yme4me

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • moja galeria
    • Email
  • Skąd: Z Brzuszka
Odp: Yoshi, Yoshi!
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 17, 2013, 00:20:52 »
Siemano, miesiąc minął od zadanego pytania ale warto odpowiedzieć. Jak to wygląda w klatkach - nie wiem. Wiem natomiast że tylko ze Starożytnym Ogrem to w ogóle wchodzi. Z Wangiem, oraz Prawdziwym Ogrem nie udało się mi tego posadzić ani razu. Maszuję 1+4 najszybciej jak się da i wchodzi w 90% przypadków. Problem się pojawia wtedy gdy rzut wykonasz przy ścianie, yosh zamiast wbiec, wlatuje i po tym ZAWSZE nie trafia.
Wiem o sobie tyle co nie powiem, i tyle wiem co mam o sobie powiedziec, a powiem tak, ze nie wiem jak powiedziec ,czego wiem ze nie wiem...

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Yoshi, Yoshi!
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 17, 2013, 08:25:28 »
Maszuję 1+4 najszybciej jak się da
Mi się wydaje, że tego nie można maszować, tylko wcisnąć dobrze. Potraktuj to jako linka w Street Fighterze i znajdź moment, w którym to trzeba wcisnąć.
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

Dziki

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 93
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiesiek Team Fighters
    • Zobacz profil
  • Skąd: Limanowa
Odp: Yoshi, Yoshi!
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 21, 2013, 19:44:39 »
Prawie 4h Yoshów. Smacznego  :)

https://www.youtube.com/watch?v=m7e8MVxIFqQ

Gagarin

  • Learn to fly
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 111
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Gagarin_PL
Odp: Yoshi, Yoshi!
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 16, 2014, 13:57:54 »
mam problem z odkryciem komendy do hidden move

chodzi o cios f+1+2. Można go wykonać również w NSS (wersja z boundem)
http://www.youtube.com/watch?v=StgXTjEof-k#t=365

jak się to robi?

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: Yoshi, Yoshi!
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 28, 2014, 09:07:52 »
O ile dobrze pamiętam:

- musisz mieć partnera bo to działa tylko w trybie tag i buforowane z tagiem.
- trzeba zrobić f~1+2~5 prawie tak szybko jakbyś chciał zrobić f~1+2+5 (maksymalnie szybko docisnąć tag).
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

Gagarin

  • Learn to fly
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 111
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Gagarin_PL
Odp: Yoshi, Yoshi!
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 28, 2014, 16:47:54 »
dzięki, parę razy mi wyszło :)
szkoda, że w command history nie wyświetla mi "5"

ForAiur

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 39
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Świdnica
Odp: Yoshi, Yoshi!
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 03, 2014, 15:19:56 »
Hey mam pytanko co do lepszych i bardziej ogarnietych graczy.  Wymyśliłem sobie combo i staram sie go wykonać ale nie wiem czy jest to nie możliwe czy jestem słaby ^^.mianowicie chodzi o 4~3 5 (bryan) ff (tylko po to aby dobiec) 3, 3, 2, 5 i tutaj mam problemy z dobiegnieciem yoshim,  starałem się uderzyć yoshim albo f 1+2 albo ff 1+2 albo ff+4 no i oczywiście że po tym TA! Teraz tak myślę o f 3+4 ale to niech TA!... ktoś może pomóc? Szukam jakiegoś dobrego dmg na mapach bez wall'ow. Osobiście używam juggle na poziomie 80-95 dmg yoshi/bry. Macie jakieś tipsy ^^?
EDIT: Po żmudnym 30 minutowym practice udało mi sie ^^. Jednak jakby ktoś znalazł większy dmg niz 100 bez walla dlla tego teamu prosił bym o kontakt :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 09, 2014, 03:01:02 wysłana przez ForAiur »