Mortal Kombat > MK ogólnie

Mortal Kombat Arcade Kollection

(1/4) > >>

Di:
MK1, MK2 i UMK3 w pakiecie.

Qjon:
Ja się pytam- po co? Po co nagrywać nowe sprajty do dwóch pierwszych Mortali- gier, ktore dniu premiery miały drętwy, niezbalansowany i ślimaczy system walki, a wątpię żeby te podstawy teraz zmienili. Jak na dzisiejsze standardy są po prostu słabe (co dobitnie pokazał mk2 na Psstore; a ludzie to kupowali...). Jedynie umk3 HD może przejawiać jakąś wartość... Imo to będzie gra tylko dla ortodoksów/trofeowców, reszta powinna poczekać na mk9.

Ukyo_Tachibana:
To jest Fake dziekuje dobranoc ...

Qjon:
No i mamy oficjalne info: Mortal Kombat Arcade Kollection (już bez HD w nazwie) zawita "wkrótce" na PSStore i XBLA w cenie 9.99$/800MP za: MK1, MK2 i UMK3 - wszystkie w wersji Arcade Perfect, czyli żadnych bonusów, żadnej zremasterowanej grafiki. Krótko mówiąc - bieda i uj ; G
Póki co pokazano tylko skriny z Char Select screen, więc nie będę ich przeklejał z Fejsa MK bo nie ma po co (wiadomo jakie są).

ornit, bez urazy zioom:

--- Cytat: Qjon w Maj 12, 2011, 20:24:47 ---No i mamy oficjalne info: Mortal Kombat Arcade Kollection (już bez HD w nazwie) zawita "wkrótce" na PSStore i XBLA w cenie 9.99$/800MP za: MK1, MK2 i UMK3 - wszystkie w wersji Arcade Perfect, czyli żadnych bonusów, żadnej zremasterowanej grafiki. Krótko mówiąc - bieda i uj ; G

--- Koniec cytatu ---
Wierz mi, wiele osób (w tym także ja) dałoby się pokroić za wersje arcade perfect tych gier, zwłaszcza umk3. I tak, wiem, że można pograć na mame, było też dostępne na xbl dla Amerykanów ale ja się cieszę z wydania całej trylogii :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej