Mortal Kombat > MK ogólnie

MK1/2/3 a Polska.

(1/17) > >>

Vert:

--- Cytat: Qjon w Maj 12, 2011, 21:15:50 ---Tyle, że tak naprawdę tylko umk3 jest z tych starych Mortali grywalne, dwójka to jest beton (nie wspominam już nawet o jedynce), a z racji tego, że nie ma nawet online to nie wiem jaką to robi różnicę - pogram na PC czy konsoli ;) No ale cóż, niektórzy uważają, że TK3 to wciąż najlepsza część i gwaranty na bloku czy zabijanie jednym strzałem jest spoko. :P

Przynajmniej cena jest ok.

--- Koniec cytatu ---

Grałeś w ogóle w którąkolwiek cześć MK-UMK3? UMK3 jest zdecydowanie najlepsza i sporo ludzi w dalszym ciągu w to gra, to nie podlega dyskusji. O MK1 raczej wypowiadać się nie powinieneś, bo zakładam, że nie umiesz w to w ogóle grać. W Polsce nie znam osoby, która umiałaby grać w MK1 na wysokim poziomie. MK1 jest cholernie szybkie, dynamiczne i agresywne przy high-levelowej grze, bardziej niż MK2. Jeśli chodzi o MK2, ja to powiedziałeś - beton, to jest to najmniej przeze mnie lubiana część - jest wolna, banalnie prosta i mało efektowna. Jest to jednak tylko moje zdanie. Paradoksalnie zawsze grało w nią i nadal gra najwięcej osób. Być może właśnie dlatego, że jest mało wymagająca (skill).
Reasumując wszystkie klasyczne mortale są kurewsko grywalne trzeba jednak UMIEĆ w nie grać.

Nevan:

--- Cytat: Vert w Czerwiec 06, 2011, 19:24:40 ---
--- Cytat: Qjon w Maj 12, 2011, 21:15:50 ---Tyle, że tak naprawdę tylko umk3 jest z tych starych Mortali grywalne, dwójka to jest beton (nie wspominam już nawet o jedynce), a z racji tego, że nie ma nawet online to nie wiem jaką to robi różnicę - pogram na PC czy konsoli ;) No ale cóż, niektórzy uważają, że TK3 to wciąż najlepsza część i gwaranty na bloku czy zabijanie jednym strzałem jest spoko. :P

Przynajmniej cena jest ok.

--- Koniec cytatu ---

Grałeś w ogóle w którąkolwiek cześć MK-UMK3? UMK3 jest zdecydowanie najlepsza i sporo ludzi w dalszym ciągu w to gra, to nie podlega dyskusji. O MK1 raczej wypowiadać się nie powinieneś, bo zakładam, że nie umiesz w to w ogóle grać. W Polsce nie znam osoby, która umiałaby grać w MK1 na wysokim poziomie. MK1 jest cholernie szybkie, dynamiczne i agresywne przy high-levelowej grze, bardziej niż MK2. Jeśli chodzi o MK2, ja to powiedziałeś - beton, to jest to najmniej przeze mnie lubiana część - jest wolna, banalnie prosta i mało efektowna. Jest to jednak tylko moje zdanie. Paradoksalnie zawsze grało w nią i nadal gra najwięcej osób. Być może właśnie dlatego, że jest mało wymagająca (skill).
Reasumując wszystkie klasyczne mortale są kurewsko grywalne trzeba jednak UMIEĆ w nie grać.

--- Koniec cytatu ---

MKI jest na dzisiejsze czasy zbyt archaiczne, żeby w ogóle mówić na poważnie o graniu w to na wysokim poziomie. To tak naprawdę dopiero MKII dał nam juggle z prawdziwego zdarzenia, rzuty i projectile z powietrza i możliwość błyskawicznego przemieszczania się po arenie w jakiś inny sposób niż tylko zwykły jump.

Nie pisz mi tylko, że nie umiem grać w MKI i nie mam o nim pojęcia, bo to była moja pierwsza bijatyka którą katowałem dobrych parę lat.

MoonSpell:
N. patrzysz przez pryznamt Polski....setki ludzi gra na tak wysokim poziomie, ze nie jednemu tutaj by kapcie pospadaly - including you.

Tak jak Polacy potrafia i potrafili grac w klasyke SFa tak tez potrafili i potrafia grac w klasycznego Mortala...

To co kiedys ktos gral i umial zmienilo sie w momecie pojawienia sie kaillery i serwerow. Ludzie po uplywie wielu lat odkryli tak naprawde potencial i mozliwosci jakie sa w tych mordobiciach i do dzis graja na wysokim levelu.
I na podstawie tych gier - tych fundamentow powstaja takie Hity jak MK9 czy SSF4!

Vert:
Święta racja Bogard, skill Polaków w MK nigdy nie był zbyt wysoki...Dobrze, że ostatnio się to trochę pozmieniało;)

Nevan:
No offense, ale jakbyś umiał grać w MK1, to bym Cię znał...

CheeseOfTheDay:
oł fak z którego roku są te posty?

aha z 2011

ekhmm, nie wiem czy wiesz ale MK1 wyszło prawie 20 lat temu. Więc to trochę tak jakbyś powiedział że znałeś wszystkich w kraju którzy umieli grać w pierwszego VF... kilkanaście lat temu...

Nie mówię kto umiał w to grać a kto nie ale serio, myślisz że umiałeś w to wtedy grać, czy po prostu włączyłeś sobie MK 2 lata temu i twierdzisz że umiesz w to grać?

Bo wiesz, patrząc na to z perspektywy tamtych czasów owszem można powiedzieć że ludzie potrafili w to grać, ale patrząc z perspektywy dzisiejszych czasów można powiedzieć że ludzie głównie naciskali guziczki w tamtych latach 90. Mogę ci nawet podać kilka przykładów żebyś wiedział o co mi chodzi.
Jakiś czas temu był w jednym z portali wywiad z kolesiem który wygrał jeden z większych turniejów w MK2 jakieś tysiąc lat temu, koleś stwierdził że wygrał bo ludzie nie wiedzieli co to jest AA i skakali. On natomiast używał AA co uznał wtedy za wspaniałą i nowatorską taktykę (coś co dzisiaj jest zupełną podstawą nawet na niskim (acz świadomym) poziomie gry.

Jakiś czas temu był też wywiad z Tomem Brady (którego chyba znasz skoro umiesz grać w MK) i z tego wywiadu wyszło że spotkała go podobna sytuacja co kolesia sprzed kilku linijek. Czyli na większym turnieju nikt nie umiał grać, łącznie z nim, tyle że on umiał robić uppercaty i w ten sposób wszystkich zbił.
Tak więc gdzie się podziewali ci ludzie którzy na prawdę potrafili w to grać skoro na turnieje przyjeżdżali głównie ci co myśleli że linka i podcinka i  wesoła jest już minka?
Poza tym
--- Cytuj ---MK1 jest cholernie szybkie, dynamiczne i agresywne przy high-levelowej grze,
--- Koniec cytatu ---
To oksymoron.
Włącz sobie jakieś lepsze walki z GG lub któregoś MvC i zobacz jak wygląda gra "cholernie szybka i dynamiczna". W MK wszystko jest wolne lub średnio wolne jak na 2D od ciosów po sam movement. Chyba że był jakiś trick na to żeby biegać, dashować i jump cancelować.

kurcze, co ja gadam... włącz sobie jakąkolwiek inną grę xDD

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej