Autor Wątek: [SCV] EBO 2012 (24-27.08.2012, Wriezen, Niemcy)  (Przeczytany 41116 razy)

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: [SCV] EBO 2012 (24-27.08.2012, Wriezen, Niemcy)
« Odpowiedź #210 dnia: Sierpień 29, 2012, 00:48:27 »
Miejsce w samochodzie było więc nic nie stało na przeszkodzie zebys sie zabral z nami.

Jechać w 5 osób nie byłoby zbyt komfortowe, tym bardziej że trasa Wawa-Wriezen, jest taka sobie i bardziej niebezpieczna niż Krk-Wriezen...
Zresztą ja bym jeszcze Krk musiał dotrzeć, więc to by była kolejna komplikacja :) Akurat w przypadku dylematu jazda autem w 5 vs pociąg to zdecydowanie wolę pociąg... W sumie to może bym dotarł samemu pociągiem gdyby było trochę bezpieczniej albo ceny 1 osobowego przedziału sypialnego były niższe :) No albo jakby Aragh jechał. Ale mniejsza o to...

No i EBO ostatecznie uświadomiło mi, że Niewidzialny jest słaby. Nie przez to jak mi poszło (w końcu Karri byla trzecia) ale to po prostu widać. Jak tylko odbiorę konsole to siadam do Natsu najpewniej

Ja bym się 2 razy zastanowił, jak chcesz mogę Ci na priv wyjaśnić milion powodów dla których nie powinieneś inwestować czasu w tą postać :) Jak już to zabieraj się do Yosha. Ewentualnie wiadomo - Algola, Mitsa czy kogoś takiego... Myślę, że Voldo też dużo lepszy będzie od Natsu. No ale wiadomo - to już twoja decyzja. Moim zdaniem to postać kompletnie bez potencjału, która nadawała się do czegoś tylko na początku - przed patchem i póki ludzie byli nie ograni.

No i powiedzcie jak to było z Chazzym? 2 lata temu był chyba na 6 miejscu w "grupie śmierci" (ja byłem na 5), a teraz niby było więcej dobrych ludzi, a widziałem, że swoją grupę pozamiatał :) Aż tak się podciągnął czy po prostu buff Mitsa działa cuda czy co...
« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2012, 00:54:52 wysłana przez PePe »

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: [SCV] EBO 2012 (24-27.08.2012, Wriezen, Niemcy)
« Odpowiedź #211 dnia: Sierpień 29, 2012, 04:18:30 »
No Mitsu działa cuda, na co dowodem jest choćby to, że Di, ktory malo w SCV gra szedl na rowno z Malekiem (na poczatku nawet wygrywal) i ostatecznie skonczylo sie 10:10. Chazy znowu kopnął pada na oczach wszystkich :D w SCV gra Mitsem i Ziemniakiem.

Pepe, my jechalismy z Lodzi. Najpierw z Wawy do Lodzi PolskimBusem za 11zl, tak odebral nas Księzyc i jechalismy autostradą prosto do granicy. Podroz byla bardzo komfortowa, samochod duzy no i wyszlo ponad 2x taniej (ok 100zl za dwie strony)

Co do Pana na P to bylo ok. Jak francuzi przyjechali to staralem sie go unikac ale sam do mnie podszedl xD generalnie nie byl wrogo nastawiony, duzo rozmawialismy (tj tlumaczyl mi czemu Siegfried jest slaby :P), ale mial dziwne wahania nastroju, raz byl taki jakby bardziej otwarty i pogodny ale jak przegral z kims to od razu otaczala go mroczna aura :P Tuz po tym jak wygralem turniej solo chcial ze mna zagrac ft5 i ciagle za mna upierdliwie chodzil, az w koncu zagralismy i wygralem chyba 5:3 albo 5:2, juz nie pamietam :P generalnie bylo widac, ze nie podoba mu sie ze wygrywam no ale nie spodziewalem sie, ze bedzie inaczej.

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: [SCV] EBO 2012 (24-27.08.2012, Wriezen, Niemcy)
« Odpowiedź #212 dnia: Sierpień 29, 2012, 07:33:15 »
No ja z Malekiem miałem 10:4, ale potem dałem ciała i przegrałem 6 walk pod rząd :(. Szkoda, że w teamówce moje 33B spudłowało, bo raz, że czułbym się z wygraną znacznie lepiej, a dwa, że wynik wówczas mógłby być inny (biorąc pod uwagę to, że z Drakanalem wygrałem w 3v3).

Ring, czy oprawiłeś w ramkę już tamten obrazek? ;D

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: [SCV] EBO 2012 (24-27.08.2012, Wriezen, Niemcy)
« Odpowiedź #213 dnia: Sierpień 29, 2012, 14:48:38 »
No Mitsu działa cuda, na co dowodem jest choćby to, że Di, ktory malo w SCV gra szedl na rowno z Malekiem (na poczatku nawet wygrywal) i ostatecznie skonczylo sie 10:10. Chazy znowu kopnął pada na oczach wszystkich :D w SCV gra Mitsem i Ziemniakiem.

Może tym razem ktoś to nagrał? Z kim przegrał jak kopnął?

Co do Pana na P to bylo ok. Jak francuzi przyjechali to staralem sie go unikac ale sam do mnie podszedl xD generalnie nie byl wrogo nastawiony, duzo rozmawialismy (tj tlumaczyl mi czemu Siegfried jest slaby :P), ale mial dziwne wahania nastroju, raz byl taki jakby bardziej otwarty i pogodny ale jak przegral z kims to od razu otaczala go mroczna aura :P

No ale to akurat nic nowego, przecież 2 lata temu też wpierw był wesoły (czapka policjanta), a potem jak odpadł to była depresja...

Heniek

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 357
  • Randomowy Jaskiniowiec i Niewidzialne Wilkołaki !
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Heniek_M
  • Skąd: Warszawa
Odp: [SCV] EBO 2012 (24-27.08.2012, Wriezen, Niemcy)
« Odpowiedź #214 dnia: Sierpień 30, 2012, 17:15:56 »
Raczej nikt ni nagrał tej walki. Nagrywane było tylko z jednego telewizora (dwóch na przemian) a on siedział gdzieś indziej wtedy.
Ciesze się, że o ile przegrałem z nim w 3v3 to w solo już go zbiłem, choć od razu zaznaczam, że przy mnie nie kopnął pada (może to była wina moja i Księżyca bo jak grał to gadaliśmy i poprosił nas o zaprzestanie procederu :D). Niestety wygrałem tylko dwa razy w grupie i Neo4Live przeszedł przede mną z takim samym bilansem walk ale lepszym bilansem rund. Ogólnie to fatalnie byłem przygotowany czego mi nieco szkoda ale i tak było świetnie :D
Woń przykrą rozsiewał, kiedy kończył jeść i gdy jego kąpanie ciężko było znieść

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: [SCV] EBO 2012 (24-27.08.2012, Wriezen, Niemcy)
« Odpowiedź #215 dnia: Sierpień 31, 2012, 22:44:04 »
Ważne, że też miałeś okazję zobaczyć tego typu wydarzenie ;D Ja miałem tylko o tyle większy fun, że byłem jego przyczyną xD

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: [SCV] EBO 2012 (24-27.08.2012, Wriezen, Niemcy)
« Odpowiedź #216 dnia: Wrzesień 05, 2012, 09:19:12 »
Wszystkie nagrane walki z turniejów 3v3 oraz indywidualnego są już na naszym kanale, pozostały walki 5v5.

Tutaj np. finał (Ring vs. Hyrul): http://www.youtube.com/watch?v=7ezBIj-GWGo&feature=plcp

Kot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 935
  • Płeć: Mężczyzna
  • no-life 4life
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Nekonushi
  • Skąd: Warszawa
Odp: [SCV] EBO 2012 (24-27.08.2012, Wriezen, Niemcy)
« Odpowiedź #217 dnia: Wrzesień 05, 2012, 09:30:20 »
A gdzie obiecane historyjki :(
smh tbh fam

Tokis_TLT

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 392
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Tokis_PL
  • Skąd: Łódź
Odp: [SCV] EBO 2012 (24-27.08.2012, Wriezen, Niemcy)
« Odpowiedź #218 dnia: Wrzesień 05, 2012, 14:56:15 »
Tutaj np. finał (Ring vs. Hyrul): http://www.youtube.com/watch?v=7ezBIj-GWGo&feature=plcp

Tira w finale we Wriezen, Tira wygrywa EVO...  Zastanawiam się, co by było gdyby nie osłabiono jej patchem, lol. Niemniej, Ringu bezkonkurencyjny! Brawo!!!