Inne serie > Virtua Fighter

vf5 final showdown

<< < (41/42) > >>

B.T.Grave:
Lei-Fei i Eileen za nisko Imo (Lei jest bardzo dobry i tak naprawdę przerąbane ma tylko z Aoi bo zdzira ma najlepsze '2 łapki' w grze na jego wszystkie sabaki, a Eileen przecież nie straciła prawie nic z VF5 gdzie była topem).

Aoi i Sarah też za nisko (Aoi ma przekichane cancele, Ying Yang z gwarantami i świetną wall game z rzutami, a Sarah jest imo znacznie lepsza jak w VF5)

Goh...co on takiego ma, ze jest tak wysoko? Nie znam go, ale z tego co widziałem to nie ma czegoś super abuse.

Jean za wysoko - on ma niezły damage, bardzo dobrą ścianę, magiczne 66P i ciosy z przewagą na bloku....które można obejść bo są wolne, jest totalnie liniowy, jego rzuty nie porywają i pomimo że jest bezpieczny stosunkowo to i tak sytuacja klatkowa z reguły nie pozwala mu na fuzzy i musi zgadywać. Jest prosty do opanowania, ale z ogranym na niego przeciwnikiem jest masakra bo wygrywa się z nim po prostu robiąc evade 33~G :D .

grabczas:
Eileen akurat skosili już w R więc od Vanillki trochę straciła z tego co kojarzę.

Problem w graniu z Gohem to jego DMG bo jest on naprawdę bardzo dobry :P Ale Goh musi się trochę nagłówkować jeżeli przeciwnik zna postać.

Jean z kolei jeżeli jest mądry to nie dopuści do bezkarnego 33~G :P I nie wiem skąd wytrzasnąłeś że Jean ma ciężko z robieniem fuzzy O_o Gentlemanthief na EVO zresztą pokazał naprawdę wypas Jeana, od tego czasu niestety nie bardzo nic oglądałem więc nie wiem czy jeszcze jakiś Jean się wybił :P Z tą liniowością też tak źle nie jest, ba Goh jest chyba bardziej liniowy od niego ^^"

Dadrot:
Mozna sporo dyskutowac, gram troche Gohem i Jeanem i uwazam ze Jean znacznie lepszy od goha jest, ale faktycznie liniowy. Problemem to jednak nie jest poniewaz ma duzo canceli po okregu albo polokregu. Znacznie wiekszy problem do juggle startery u niego imho. Generic kolanko wolne a reszta wymaga CH zasadniczo.

Ale wracajac do tier listy:

A Akira, Jacku, Lion, Taka
B+ reszta

edit typo

B.T.Grave:
Ale jego cancele w full spina da się spokojnie 33~G po evade (bo nawet nie będzie failed evade). Fuzzy w FS jest chyba do -3 czy -4 a on jest bezpieczny, ale często ma większe straty wiec automatycznie nie może fuzzyować i musi stosować inną defensywę. To że ktoś nim wygrał coś to mało znaczy bo w różne bijatyki ludzie robili cuda różnymi postaciami :) . Moim zdaniem nie jest topem - jego juggle startery poza kolankiem dają średni damage w sumie, a samo kolanko ma ile? Chyba -17 na bloku jak dobrze pamiętam i jak trafi schylonego to nie posadzi się w sumie nic więc jest użyteczne tylko na whiffa :). Nie jest cieciem do bicia bo ma dobre setupy na wstającego, niezłe kary (i13 P+K przy ścianie + gwarant), ale nie jest też jakiś strasznie boski:).

Dadrot:
no zgadzam sie, nigdzie nie napisalem ze Jean jest topem, uwazam ze to mocno przecietna postac. Napisalem natomiast, ze jest lepszy niz Goh imho. Tyle. Mam natomiast inne pytanie. Czemu duzo osob umieszcza wysoko Brada? Gram nim troszke ale ze wszystkich postaci ktorymi cos tam umiem mam wrazenie ze jest slaby... ocokama?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej