Street Fighter > Ultra Street Fighter IV

Ranked Match

(1/5) > >>

Slide:
Czy ktoś bawi się w mecze rankingowe? Ja od jakiegoś czasu pogrywam na PS3 i mam mały problem. Nie wiem czy to wina PS3, mojego połączenia czy graczy. Mam ponad 4k PP  i nie wyszukuje mi żadnych przeciwników od wczoraj tylko 1 co miał również ponad 4k PP. Zawsze próbuje wyszukiwać przeciwników o tym samym lub wyższym skillu, ale na tym poziomie to tragedia. Z zawodnikami którzy mają mniej PP nie opłaca się grać, bo porażka za dużo mnie kosztuje, a zyskuje przy wygranej bardzo mało. Nie wiem teraz czy na PS3 po prostu nie ma graczy z taką ilością punktów w co wątpie, czy to wina mojego połączenia NAT3, a może wina PSN i kablówki w której mam net.

maddest:
Moim zdaniem nie opłaca się grać na PSN - lagi , mało ludzi , unable to join , słaby poziom w porównaniu z x360. Sam posiadam na XLive ponad 5k PP i powiem ci że różnica w poziomie graczy i połączeniu jest kolosalna. Jak jesteś dobry to wygrasz z każdym niezależnie od tego czy ma mniej pkt a poza tym : grasz dla pkt? czy grasz dla tego żeby nauczyć się grać/uczyć się downloadować ludzi?. O ile mi wiadomo to niezależnie ile się ma NAT nie wpływa to na wyszukiwanie graczy po prostu wyszuka ci ale nie będziesz mógł dołączyć.

Snow:
a Ty madd nie grasz na punkty to po co Ci w sygnaturze screenshot Twoich punktow? ;)

maddest:
Przecież to nie są  pkt tylko moja karta oO. Poza tym mógłbym grać dla pkt albo i nie ale przecież i tak mogę wkleić moją kartę ^^

Im więcej pkt = tym z lepszymi ludźmi grasz.

Vipe:

--- Cytuj ---uczyć się downloadować ludzi?
--- Koniec cytatu ---

Rozwalają mnie Twoje polsko-angielskie zdania

możesz to przetłumaczyć bo nie kumam tego sformułowania....

@Slide
Tak, ja się bawię w mecze rankingowe i przyznam, że liczba graczy też mnie czasem zaskakuje (w sensie, że tak mało)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej