Street Fighter > Ultra Street Fighter IV

Z tym ch.. nie gram! (czyli których postaci nie lubimy)

(1/14) > >>

Scorpio:
Zgodnie z prostą i klarowną nazwą tematu przedstawiamy tutaj postacie, z którymi nie lubimy grać. Ani oglądać. Takie, które tylko widzimy na ekranie z miejsca dopingujemy drugiej stronie. Czy to z powodu przegięcia postaci, ich wredności, taniości czy czegokolwiek ... bo są takie postacie i koniec!

U mnie lista jest taka:
1 - Sagat. Tu chyba nawet wyjaśniać nie trzeba :)
2 - Blanka. Bo wkurza niemiłosiernie tą kuleczką, elektryką i kilkoma innymi rzeczami, które niby łatwo skontrować, a i tak wpieniają!
3 - Guile - nie wiem, jakoś nie lubię jego tonu mowy gdy mówi te Sonic Boom czy Hurricane Kick. Taki buc z bucowatą miną :P

Lista w kolejności, czyli jak walczy Sagat i Guile, to kibicuję jednak hAmerykańcowi ;) :)

(widzę, że emoikony nie są stosowane koło tematów na forum, ale jakoś tak pozwoliłem sobie taką zastosować. Mam nadzieję, że nikomu nie przeszkadza :) )

nadrill:
ostatnim hitem jest t.hawk. na tego skurwysyna grac nienawidze. tak poza tym to balrog, guile. ogólnie po trochu charge'owane postaci.

Snake:
Ale co jest takiego złego u Sagata? Przecież to jest ledwo mid-tier ;p Guile ma Hurricane Kicka? o_O Dobrze wiedzieć ; )

Co do tematu - każda postać posiadająca DP, Blanka, Dhalsim.

Fazza:
Czas na moje gorzkie żale ;)
Wraz z Rose nie cierpimy poniższych typów!

Vega
- Poke
- Fly barcelona, wszystkie ataki z powietrza - chore na maxa. Nie ma złotego środka na powstrzymanie tego dziadostwa.

Balrog
- Nie lubię jego wjazdów, pressingu, HB, ogólnie wszystkiego :D

M. Bison
- Crossup
- Poke
- Nożyce

Guile
- Było by fajnie gdyby nie Sonic Boomy, a tak to trzyma mnie w ciągłym szachu.

T.Hawk, Zangief
- Nie lubię grać na wielkie postacie, gdzie trzeba ich wiecznie trzymać na dystans.
- Głównie za te rzuty i zryty dmg.

Dhalsim, Seth
- Tutaj zaś ciężko mi zaatakować (dotyczy się głównie Sima)
- Te kończyny o długości na 3/4 ekranu jest strasznie upierdliwe. Trzeba mieć wiele cierpliwości bo można zostać zapołkowanym na śmierć ;)

Blanka
- Większość jej nienawidzi i słusznie :P
- Wślizg
- Krosowe kulki
- Jeszcze crossup i hop-hyc za przeciwnika ;)

Guy
- Rzut w powietrzu
- Ma szybkie specjale (wredne na maxa)

Rufus
- Boję się Dive Kicka :P, bo po tym dopiero Rufus jest w grze.




Scorpio:

--- Cytat: Snake w Sierpień 03, 2010, 20:55:26 ---Ale co jest takiego złego u Sagata? Przecież to jest ledwo mid-tier ;p Guile ma Hurricane Kicka? o_O Dobrze wiedzieć ; )

Co do tematu - każda postać posiadająca DP, Blanka, Dhalsim.

--- Koniec cytatu ---
Flash Kick oczywiście :P

Jako, ze gram Akumą nei lubię Sagatowych zagrywek bardziej niż tego wrzeszczącego Vegi z jego wrzeszczącym przecinaniem powietrza ^^ Jakoś tak na razie mam. Plus, buc. Nie taki jak Guile, ale buc :P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej