Street Fighter > Ultra Street Fighter IV

Ranbat99 - pytania i propozycje

(1/3) > >>

Kris:
Jakiś czas temu rozmawiałem z graczami z Poznania na temat ranbatów. Nasz portal Level99 chce zająć się taką inicjatywą. Wstępnie impreza odbywałaby się co dwa miesiące, żeby nie obciążać Waszych kieszeni itp. W ciągu roku odbyłoby się 6 ranbatów (zapewne jeden drużynowy). Na koniec roku osoba, która zebrałaby najwięcej pkt byłaby oficjalnym mistrzem SSF IV danego roku.

Z wstępnych założeń:

- W celu podkręcenia emocji albo zdenerwowania niektórych na jednym Ranbacie grałoby się tylko dwiema postaciami. Oczywiście na kolejnym można zmienić na jeszcze inne. W końcu dobry gracz potrafi grać jedną postacią na wszystkich i dzięki temu zabawa zweryfikuje kto naprawdę potrafi grać, a nie wyjdzie to, że wie się, że ktoś gra słabiej na Blankę albo Bisona. Postaci zgłaszało by się wcześniej, a kto kim gra okazywałoby się na turnieju ;p
- system punktacji jest w fazie testów, niedługo więcej info o nim

Wjazd na imprezę byłby płatny, dzięki temu na koniec roku będzie można się spodziewać nagród no i oczywiście wliczone są w to opłaty za lokal itp.

Tu się pojawia pytanie. Ile jesteście w stanie przeznaczyć maksymalnie za wejściówkę? Czy 20 zł będzie zbyt wygórowaną kwotą?

No i najważniejsze... czy jesteście zainteresowani taką inicjatywą?

Slide:

--- Cytat: Kris w Czerwiec 18, 2010, 11:42:17 ---Jakiś czas temu rozmawiałem z graczami z Poznania na temat ranbatów. Nasz portal Level99 chce zająć się taką inicjatywą. Wstępnie impreza odbywałaby się co dwa miesiące, żeby nie obciążać Waszych kieszeni itp. W ciągu roku odbyłoby się 6 ranbatów (zapewne jeden drużynowy). Na koniec roku osoba, która zebrałaby najwięcej pkt byłaby oficjalnym mistrzem SSF IV danego roku.

Z wstępnych założeń:

- W celu podkręcenia emocji albo zdenerwowania niektórych na jednym Ranbacie grałoby się tylko dwiema postaciami. Oczywiście na kolejnym można zmienić na jeszcze inne. W końcu dobry gracz potrafi grać jedną postacią na wszystkich i dzięki temu zabawa zweryfikuje kto naprawdę potrafi grać, a nie wyjdzie to, że wie się, że ktoś gra słabiej na Blankę albo Bisona. Postaci zgłaszało by się wcześniej, a kto kim gra okazywałoby się na turnieju ;p
- system punktacji jest w fazie testów, niedługo więcej info o nim

Wjazd na imprezę byłby płatny, dzięki temu na koniec roku będzie można się spodziewać nagród no i oczywiście wliczone są w to opłaty za lokal itp.

Tu się pojawia pytanie. Ile jesteście w stanie przeznaczyć maksymalnie za wejściówkę? Czy 20 zł będzie zbyt wygórowaną kwotą?

No i najważniejsze... czy jesteście zainteresowani taką inicjatywą?

--- Koniec cytatu ---

1 postacia albo bez ograniczenia

Kris:
No to jestem za 1 postacią.

Crono:
ja jestem za bez ograniczeń, wtedy jest dużo ciekawej a jako kontrargument : "skoro dobry gracz potrafi grać jedna postacią na wszystkich" to niech to udowodni :)

a tak BTW chłopaki od września się najprawdopodobniej sprowadzam do Poznania, wiec zasilę tą scenę doświadczeniami z Azji  ;)

Kris:
W sumie masz rację.

Dobra, ale z spraw ważnych to ile max jesteście w stanie dać kasy za wejście na ranbaty? To mnie interesuje bo muszę wiedzieć jakimi funduszami będzie można dysponować na lokal i nagrody.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej