Street Fighter > Ultra Street Fighter IV

Tier list

<< < (2/38) > >>

Snake:
Taster - ale tam przecież tylko jeden Rufus jest, w dodatku na piątym miejscu i nie jako jedyna postać tego gracza, więc nie wiem co to sugeruje ;p Justina nie liczę, bo on by wygrał każdą postacią. Tak czy inaczej ja jestem z Rufusa zadowolny w tej części.

TasTer:
Snejku - więc się zgadzasz czy kwestionujesz, bo niczego nie wywnioskowałem z tego co napisałeś ;). Sprawdzałem Rufusa w SSF4 i praktycznie to ta sama postać co w SF4. Nawet ex Snake Strike zabiera dużo (nie tyle co supery niektórych postaci jak to miało miejsce w sf4 ale nadal sporo). Jesus kick nerf dmg, ale przecież nikt tego nie używał z racji na dmg tylko na 10 lat klatek niewidzialności które zostały praktycznie niezmienione. Rufus to nadal bestja - w moim małym rankingu wstępnym 6 albo 7 miejsce.

Snake:
No jeszcze nie wiem, za mało grałem w tą grę jak narazie. W sf4 był jak dla mnie na szóstym miejscu, tutaj jest bez watpienia w top 10, ale dokładniej jego pozycję będzie można określić dopiero po jakimś konkretniejszym pograniu w tą grę ;p

Napisałem że jestem zadowolony, bo to jest dokładnie ta sama postać co w sf4 (a o to się najbardziej martwiłem), mimo że nie jest już w żadnym aspekcie przegięta ze względu na znerfiony damage. Można nim robić to samo co zawsze, jedyna zmiana to to, że mordowanie przeciwnika trwa teraz trochę dłużej, co w sumie można postrzegać jako plus

No i jest jeszcze ultra 2, która może mu bardzo pomóc w niektórych matchupach (seth, guile?)
 

Snow:
no ponoć można nią karać projectile wiec na hadukenowcow tez powinna działać, ale pewien nie jestem.

Crono:
Snejku jak ci się podoba nowa ultra Rose.. dlaczego to kuźwa nie jest unblockable, były by ostre combosy  :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej