Street Fighter > Ultra Street Fighter IV

SSF4 dyskusja ogólna

(1/511) > >>

Dadrot:
Co sądzicie o zmianach opublikowanych na eventhubs? Build Las Vegas.
Nerf sagata, goukiego, setha i buff Ryu, Blanki i Zangiefa?!

Niezła kara, mam nadzieję, że to ulegnie zmianie. Już widzę jak wszyscy grający akumą i sagatem przesiadają się na ryu.
Combowalne ultra giefa po lariacie? LOL. No i blanka... czy muszę nawet pisać jak durny i zbędny ten buff jest? Ultra z całego ekranu po zwykłym projectailu? Lepsze cr.HP?

apolon:
Ja tu nie widzę bufffa u ryu. Nowa ultra kroi life-bara ale nie będzie tak łatwo setup-owalna. Natomiast 2 hit srk to zarówno zaleta jak i wada.

Co do blanki to też bym nie dramatyzował, że cr.HP dostało lepsze propsy to jeszcze nie koniec świata. A nowa ultra i tak raczej nie wyprze starej, którą można setupować jako meaty ambigous crossup. I zauważ, że zmniejszyli chipa tej starej ultrze. Więc w sumie to nie wiem czy blanka ma buffa czy nerfa.

Co do jednego to się zgodzę bez dyskusji - ultra giefa po lariacie to jakiś joke.

Dadrot:
Zmiana u ryu to oczywisty buff, do trade i combowania ultry i tak używa się lp.srk a ta zmiana powoduje, że można armor brejkować FA baaaaardzo szybko i bez paska. Nowa ultra na bank będzie kombowalna bo już opisane są straty bez poszczególnych hitów, poza tym z doniesień wynika, że to najmocniejsza ultra w grze (w czołówce). Pozatym nerf Sagata i Akumy to BUFF dla i tak mocnego ryja, czyż nie? Co do blanki to się nie zgodzę, szybsze poruszanie się, lepszy cr.hp i nowa ultra na gwarancie to in plus.

apolon:
Hehe lp srk do kombowania ultry to shoto scrubs-y używają. Trade mark Ryja to fierce srk xx fadc, ultra i zauważ, że jeżeli damage srk jest rozdzielony na dwa hity, to ten setup na ultrasa będzie kroił sporo mniej życia (domyślam się, że cancellować będzie można tylko pierwszy hit).

Dadrot:
No jeśli daigo to scrub to masz rację, pro tylko fierce SRK walą na pałe pewno  ::)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej