Autor Wątek: Sprzedam custom Arcade Stick USB/PC | sprzedane  (Przeczytany 1051 razy)

misk

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Olsztyn
Sprzedam custom Arcade Stick USB/PC | sprzedane
« dnia: Wrzesień 02, 2010, 18:49:12 »
Sprzedam arcade stick pod PC produkcji Kowala, marka raczej znana :) Uzywany okolo rok, ostatnio troche sie kurzy. Czesci jak z automatu wiec zuzycie raczej nie wystepuje. Jaki jest każdy widzi. W środku stick Sanwa JLW-8 z kwadratowym ogranicznikiem, dodatkowo okrągły. Wymiana jest banalna więc sprawdza się w wielu rodzajach mordoklep. Guziki Sanwy albo Semitsu, niestety nie pamiętam i nie mogę w tym momencie sprawdzić, napiszę później. Dwa dodatkowe guziki (europejskie) są na przedzie.
W przypadku konsol potrzebna bylaby pewnie wymiana interfejsu wewnatrz, ale z wlasnego doswiadczenia wiem, ze pod PS3 po rekonfiguracji ustawien sterowania mozna grac w Tekkena. Jestem pececiarzem wiec za duzo nie wypowiem sie na ten temat.

Cena do uzgodnienia, optymalnie 200 zl. Odbiór w Olsztynie/Warszawie lub przesyłka do dogadania.
Tel. 608488035


Cytując autora sticka, Kowala (zrodlo):
Cytuj
od siebie dodam ze to dab, lakier złoty dab:P łaczenie na wpust scian z tego co wiem to nikt tutaj nie uzył tej techniki do złozenia (trudna i trwała)
blat był pod Fante zamontowany jest JLW ale mozna w kazdej chwili zapiac koreanca. to miało isc pierwotnie pod syffena 5 dla kogos o ile pamietam.
jak cos mozesz dac posta na http://backdash.pl/ tam nie maja obudowy pod fanty sadze ze ktos to szybko capnie z tego wzgledu.

przesadziłem tam jedynie z wymiarmi na szerokosc i dłogosc w obudowie poza tym jedna z moich lepszych konstrukcji wiec polecam





« Ostatnia zmiana: Wrzesień 02, 2010, 19:54:24 wysłana przez misk »