Autor Wątek: Sprzedam Custom sticka JLF+OBSF30  (Przeczytany 7286 razy)

Pitrex

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 461
  • Płeć: Mężczyzna
  • Foot Dive ;D
    • Zobacz profil
  • Gamertag: leszek_co_mial_na_chooju_meszek
  • Skąd: Gdańsk
Sprzedam Custom sticka JLF+OBSF30
« dnia: Czerwiec 07, 2014, 10:55:31 »
Witajcie. Jak w temacie, sprzedam AS'a na podzespołach Sanwy JLF na kwadracie i OBSF30. PCB z mayflasha czyli możemy podłączyć pod PS3,PC i PS2. Stick nie zajechany,microswitche w miare świeże (wszystkiego może 2 miesiące grania). Buda trochę już stara i obdrapana ale trzyma się świetnie :). Cena jaka mnie interesuje to 250zł z wliczoną przesyłką. Sprzedaje gdyż, muszę auto kupić i każdy grosz się liczy :P

Fotki:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/10ff8140c0ed6eb5.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8c445d4f0bf7a448.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ed65ea16ff3dfa3f.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0d22f2284b9951ab.html

KBB

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 410
  • Płeć: Mężczyzna
  • Raise your weapon
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Woochi_PL
Odp: Sprzedam Custom sticka JLF+OBSF30
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 12, 2014, 23:18:35 »
zamawiam

nieaktualne, nie kupiłem
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2014, 20:29:12 wysłana przez Kebab »
fade em
need dat

Pitrex

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 461
  • Płeć: Mężczyzna
  • Foot Dive ;D
    • Zobacz profil
  • Gamertag: leszek_co_mial_na_chooju_meszek
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Sprzedam Custom sticka JLF+OBSF30
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 12, 2014, 23:34:52 »
sprzedane ;p

Jednak nie sprzedane ;p
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2014, 20:08:55 wysłana przez Pitrex »

Pitrex

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 461
  • Płeć: Mężczyzna
  • Foot Dive ;D
    • Zobacz profil
  • Gamertag: leszek_co_mial_na_chooju_meszek
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Sprzedam Custom sticka JLF+OBSF30
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 17, 2014, 20:09:39 »
Do góry ;p

Pitrex

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 461
  • Płeć: Mężczyzna
  • Foot Dive ;D
    • Zobacz profil
  • Gamertag: leszek_co_mial_na_chooju_meszek
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Sprzedam Custom sticka JLF+OBSF30
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 25, 2014, 09:36:25 »
Tutaj na sprzedaz chyba nic wystawić nie można. Chciałbym się dowiedzieć kto tak pierdoli o moim sticku ? kto rzekomo twierdzi, że jest on jebnięty "szybka rączka"? who the fuck is this ? kto jeszcze? bo słyszę od Siemiena, że sporo ludzi. A kto tak na prawdę na nim grał,kto w ogóle coś z tych ludzi "umie"?ta buda jest stara ale części w miarę świeże bo pochodzą ze sticka Kebaba robionego przez Wilka. Gdzie Kebab prawie wcale na nim nie grał co może sam potwierdzić.
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/t1.0-9/316929_167750096638874_669004144_n.jpg

KBB

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 410
  • Płeć: Mężczyzna
  • Raise your weapon
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Woochi_PL
Odp: Sprzedam Custom sticka JLF+OBSF30
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 25, 2014, 22:07:43 »
Potwierdzam, stick jest jak najbardziej git, ja nie odkupiłem, bo jednak nie ogarnę hajsu. :)
fade em
need dat

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: Sprzedam Custom sticka JLF+OBSF30
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 25, 2014, 22:15:27 »
Myślę, że nie ma się co pieklić. Dopóki nie zaznaczyłeś, że wymieniałeś części sporo ludzi mogło skojarzyć stick z bardzo wysłużonym sprzętem. Teraz sprawa jest jasna i chyba już nikt nie będzie podważał ani dyskutował :)
Moje pięści krwawią śmiercią!

tejotl

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 763
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Sprzedam Custom sticka JLF+OBSF30
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 25, 2014, 22:27:35 »
Chciałbym się dowiedzieć kto [...]? kto rzekomo [...] "szybka rączka"? who the fuck [...] ? kto [...]? A kto [...],kto [...] "umie"?

fucking auto-tune this shit!
apes will rise
get your stinkin' paws off me, you damn dirty ape!
freedom has never been won except by the deeds of war

wilku

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 560
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Wilku na Facebooku
    • Email
  • PSN ID: Wilku
  • Skąd: Konin
Odp: Sprzedam Custom sticka JLF+OBSF30
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 26, 2014, 00:27:14 »
Żeś się "Leszku" oburzył, osobiście uważam że lekko byś go odpicował, wstawił jakąś grafikę, zatarł te ślady potu na spodzie papierem ściernym i polakierował a mógł byś o wiele więcej wycisnąć, a nie tylko na dywaniki do auta.
Odrzuca mnie osobiście to co widzę na zdjęciach i wcale nie musiał bym nikogo słuchać co tam ma do powiedzenia żeby odpuścić sobie tę ofertę. A że to internet, więc troli nie brakuje , dałeś im taką pożywkę że ostro się napaśli i teraz im się odbija.
Hiryu dobrze napisał, ja go chyba pamiętam z pierwszej bursy na jakiej byłem a to z 5 lat temu było. Trwała konstrukcja. Udowadnia że długo wytrzymała i lekko jeszcze raz tyle pociągnie.

co do części - klepie na JLF od początku i mam cały czas tylko jednego (5 lat) - wystarczy smarować od czasu do czasu tą białą półkulę z dziurką a sam się odwdzięczy, o tym ludziska zapominają i joy muli się potem cholernie oraz zaciera. Przyciski OBSF30 też imo niezniszczalne, ale je też wypada od czasu do czasu wytrzeć z "nagaru genetycznego". Jak ktoś tego nie wie to niestety ale będzie kupował wzrokiem więc ... kółko się zamyka.
Czytaj ze zrozumieniem, pisz z głową


so true

tejotl

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 763
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Sprzedam Custom sticka JLF+OBSF30
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 26, 2014, 00:39:14 »
co do części - klepie na JLF od początku i mam cały czas tylko jednego (5 lat) - wystarczy smarować od czasu do czasu tą białą półkulę z dziurką

Wilku instagram that joint  - poka o co chodzi bo chetnie bym sticka nasmarowal przy dziurce (0_O) - czym smarujesz? wd40? gesi smalec? pokaz na zdjeciach gdzie tam konkretnie to nalozyc to chetnie sprawdze bo stick zardzewial troche
apes will rise
get your stinkin' paws off me, you damn dirty ape!
freedom has never been won except by the deeds of war

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Sprzedam Custom sticka JLF+OBSF30
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 26, 2014, 01:11:40 »
Hiryu dobrze napisał, ja go chyba pamiętam z pierwszej bursy na jakiej byłem a to z 5 lat temu było. Trwała konstrukcja. Udowadnia że długo wytrzymała i lekko jeszcze raz tyle pociągnie.
To był mój stick (rok temu sprzedałem go Pitrexowi), więc mogę potwierdzić że skrzynia jest bardzo solidna. Co więcej, wygrałem na tym sticku trochę turniejów więc kupując go nabywasz także źródło skilla i kawałek historii! :king:
   
UNIKAT BARDZO DOBRY ARCADE STICK KOMUNIA

wilku

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 560
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Wilku na Facebooku
    • Email
  • PSN ID: Wilku
  • Skąd: Konin
Odp: Sprzedam Custom sticka JLF+OBSF30
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 26, 2014, 11:10:49 »
... poka o co chodzi...
specjalnie 4U się napociłem

http://backdash.pl/forum/index.php?topic=2406.0

Snake faktycznie, w twoich rękach go zapamiętałem.
Czytaj ze zrozumieniem, pisz z głową


so true

Pitrex

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 461
  • Płeć: Mężczyzna
  • Foot Dive ;D
    • Zobacz profil
  • Gamertag: leszek_co_mial_na_chooju_meszek
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Sprzedam Custom sticka JLF+OBSF30
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 26, 2014, 11:43:20 »
co do części - klepie na JLF od początku i mam cały czas tylko jednego (5 lat) - wystarczy smarować od czasu do czasu tą białą półkulę z dziurką

Wilku instagram that joint  - poka o co chodzi bo chetnie bym sticka nasmarowal przy dziurce (0_O) - czym smarujesz? wd40? gesi smalec? pokaz na zdjeciach gdzie tam konkretnie to nalozyc to chetnie sprawdze bo stick zardzewial troche

WD 40 nadaje się do łancuchów(czyt. metalowych elementów) :) Najlepiej spełnia się wazelina techniczna, gdyż nasze elementy są plastikowe (ew. plastik z domieszką ;p )

Wilku: Owszem stick wygląda jakby przeszedł obie Wojny Światowe i ogólnie ma chyba 7 lat (mowa o budzie), i właśnie o to mi chodzi....Nie picuje,nie mydle oczu tylko sprzedaję tak jak jest i mówię, że działa na 100% i, że części są dość świeże. Czyli ludzie wolą jak im się zamydli oczy czyt. Zmienić kulkę gałki na inną(chyba w szufladzie się jeszcze gdzieś tam wala),dorzucić byle jakiego arta 5zł(na papierze kredowym jakość niemalże jak na papierze fotograficznym który kosztuje 5x tyle ;p). Kupić sklejkę za 5zł z ciastoramy (żeby nie było "ciemnej strony mocy" widać na sticku :D I napisać, że "buda prawie nie śmigana". "Panie,stolarz płakał jak sprzedawał" i tym podobne bzdety ? Heloł ludzie sprzedaje  całego sticka z pcb w cenie samej gałki i przycisków, nie ukrywam niczego, nawet godzę się wysłać komuś go na testy(po tylu negatywnych opiniach co do niego). A to wsio dlatego bo "ktoś" gra sobie na hitboxie(bo pewnie na gałce mu nie wychodzi) i wystawia opinie,że "skosik nie działa" TO CIEKAWE W JAKI SPOSÓB GRAM POSTACIĄ CHARGE'OWANĄ :P Tak czy owak widzę, że ludzie wolą być oszukiwani....

W sumie to chyba tak ze wszystkim jest. Weźmy pod lupę rynek samochodowy. Chcemy kupić TDI z Niemiec. Wiadomo, że Niemiec kupuje diesla żeby jeździć, więc rocznie zrobi 30-35 tyś. Co na przestrzeni 12 lat daje nam ok. 400 tyś. Przebiegu. Ale ludzie nie kupią takiego auta(bo nie błyszczy się, bo alusów nie ma,bo silnik zakurzony) za to zainteresują się takim samym 12 letnim samochodzikiem z licznikiem 180tyś bez książki serwisowej,wyglancowanego plakiem na lewo i prawo,wosk będzie aż spływał z  niego, z wymytym silnikiem,trzeszczącymi plastikami,potrójną powłoką lakierniczą itp....Do czego zmierzam ? Ludzie uwielbiają jak się ich oszukuje,gdyż sami swoją postawą do tego dążą. 

Trole nakarmione(nie mam tu na celu nikogo obrażać) ? to do dzieła. Poproszę 4 tyś. Lajków,30 postów cytujących tego posta i o umiejscowienie mojej facjaty na stronie głównej. Dziękuję :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2014, 11:45:50 wysłana przez Pitrex »

Qjon

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2452
  • Płeć: Mężczyzna
  • dac zarobic ptak expo
    • Zobacz profil
  • CFN: Qjonoko
  • PSN ID: QjonPL
  • Skąd: Farszafa
  • Steam ID: Qjonoko
Odp: Sprzedam Custom sticka JLF+OBSF30
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 26, 2014, 12:18:28 »
Są ludzie, którzy uważają, że dobrze im się gra na padzie do x360; ja tylko w rozmowie w kręgu znajomych na tym forum przytaczałem opinie innych (sam nie pisząc jak się na tej gałce gra z prostego powodu - nie grałem na niej wcale) że gra się na tym sticku gównianie, nie moja wina, że inni są na tyle "mili", żeby nie nazywać rzeczy po imieniu :4d: w kółku wzajemnego obciągania sobie nigdy nie biorę udziału.
Żadna z osób też w żadnym innym miejscu nie poruszała tematu sticka, nikt nie pisał tutaj w temacie, nikt nie przedstawił opinii siemenowi w innym, więc wcześniejsze pretensje o to ze ktoś komuś przekleił jakieś fragmenty shoutboksa możesz sobie darować, ew. spróbować skontaktować się z cyberpolicją C:-) bo ktoś napisał niepochlebne dla kogoś zdanie, a tak przecież nie wolno.

//edit: a właśnie, jak sam napisałeś nie widzisz problemów z gałką, bo grasz chargerem, a jakbyś jeszcze raz poczytał o czym była rozmowa nt. tego sticka na sb to zauważyłbyś, że chodziło o znacznie spierdolone kręcenie qcfów, więc nic dziwnego, że dla ciebie wszystko jest ok :jester:
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2014, 12:30:23 wysłana przez Qjon »

Pitrex

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 461
  • Płeć: Mężczyzna
  • Foot Dive ;D
    • Zobacz profil
  • Gamertag: leszek_co_mial_na_chooju_meszek
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Sprzedam Custom sticka JLF+OBSF30
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 26, 2014, 12:45:07 »
No to może teraz Siemien się wypowie co i jak kto mu pisał bo do mnie pisał ze 3-4 razy że "ludzie mu gadają" i, że sam już nie wie czy brać. Sam nie czytałem SB ale jak ktoś zainteresowany stickiem którego sprzedaje mi piszę "Dużo ludzi mi p***doli o tym sticku i c**j wie komu wierzyć." No to poruszam sprawę. Z kolei powiedz mi w takim razie czemu wypowiadasz się o czymś na czym nawet jak sam napisałeś nie zagrałeś ? Jak jakiegoś filmu nie obejrzysz to też powiesz, że c**jowy, bo ktoś tak powiedział ? Jak ktoś powie, że ssanie  kutasa polepsza skylla to też tak będziesz mówić ?. Skoro ludzie są tacy "mili" to może ze mną najpierw porozmawiają ? a nie pierdolą głupoty za plecami ?