Autor Wątek: [MvC3] DLC - postacie  (Przeczytany 18541 razy)

Gargooletz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1400
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tworzę scenę
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Gargooletz
  • PSN ID: Gargooletz
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Steam ID: Gargooletz
Odp: [MvC3] DLC - postacie
« Odpowiedź #45 dnia: Marzec 08, 2011, 21:37:24 »
Dr. Strange to wręcz must be w MvC3. Nie dość, że jest mega kultowy i zawsze na czasie to jeszcze idealnie się zgrywa z Shumą i Dormammu, a i czaromaństwo daje szerokie pole do popisu w kwestii movesetu.
Ja bym też dodał jakiegoś villaina Spidey'ego, ale może niekoniecznie oklepanego Venoma tylko, jak wspomniał Snake, Shockera, Hobgoblina, Electro, Rhino, Scorpiona albo najlepiej Mysterio.
Myślę, że na te Sajklopsy, Gołst Rajdery i inne Serfery też by się nikt nie obraził chociaż z eksmenów to bym wolał zobaczyć Gambita, albo Colossusa.
Szczerze mówiąć to ze strony Marvela można by dodać pełno fajnych postaci.

Od strony Capcomu, chociaż designy SF'owe są piękne, to wolałbym zobaczyć ciekawostki. Power Stone i Rival Schools (chociaż w nie nie grałem) mają pełno świetnych designów. Jin Saotome, czy bohaterowie Sengoku Basara też by dali radę.

rifi28

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 293
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Rifi2814
Odp: [MvC3] DLC - postacie
« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 08, 2011, 21:49:37 »
Ze strony marvel przydałby się Bishop z X-menow oraz Jubilee.
Od capcomu mogłby pojawić się Batsu z Rival Schools (dobrze sprawdził się w TvC) oraz Captain Commando albo wspomniany przez Snake'a Rolento.

maddest

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 737
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [MvC3] DLC - postacie
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 08, 2011, 23:17:20 »
A ja się pytam : gdzie jest Sasquatch : (?

YattermanG

  • Gość
Odp: [MvC3] DLC - postacie
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 08, 2011, 23:55:59 »
Ale który sasquatch z marvela czy z darkstalkers? W sumie obaj to futrzane kulki.

Gargooletz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1400
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tworzę scenę
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Gargooletz
  • PSN ID: Gargooletz
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Steam ID: Gargooletz
Odp: [MvC3] DLC - postacie
« Odpowiedź #49 dnia: Marzec 09, 2011, 00:05:13 »
Ciężko żeby postać z taką nazwą nie była futrzana ;)

Maddestowi na pewno chodzi o futrzaka z VS, bo o marvelowym pewnie nawet nie słyszał ;p

Slide

  • Gość
Odp: [MvC3] DLC - postacie
« Odpowiedź #50 dnia: Marzec 15, 2011, 10:25:42 »
Po wczorajszym wysypie Spencerów na sieci przypomniał mi się komentarz jednego z twórców gry: (mniej więcej brzmiał tak) "Z chęcią zobaczyłbym więcej postaci z Darkstalkera, Rival School, bo jestem ich wielkim fanem. Jednak obawiam się, że nie są one na tyle popularne żeby zamieszczać je w DLC". Ja mam bardzo łatwe rozwiązanie tej sytuacji robimy dla każdej z tym postaci jaką przegiętą albo bardzo dobrą rzecz. Dajemy w łapę jakiemuś JWongowi czy Combofiendowi w łapę żeby grali nią przez jakiś czas i ludzie kupią te postacie jak ciepłe bułeczki xD

Czasami śmiać mi się chciało jak widziałem Sentinel+Spencer w teamach wczoraj xD to było dla mnie takie słabe, ale widocznie niektórych to kręci... ciężko mi zrozumieć jak można w taki sposób czerpać radość z gry :?

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: [MvC3] DLC - postacie
« Odpowiedź #51 dnia: Marzec 15, 2011, 16:58:10 »
Ale o co właściwie chodzi? Że ludzie nagle po występie Combofienda zaczęli grać Spencerem? Nikt na początku nie spodziewał się niczego wielkiego po tej postaci bo nic na to nie wskazywało, a teraz kiedy ktoś pokazał do czego jest zdolna, ludzie chcą ją wypróbować. Nie wiem co w tym takiego dziwnego/słabego. No chyba że chodzi konkretnie o duet Sent/Spencer, ale wtedy to już totalnie nie mam pojęcia.

Co do tej popularności to chodzi raczej głównie o casuali. Gracze zaczynający grać postaciami które widzieli w wykonaniu Justina czy innego Combofienda, to raczej ludzie którzy grają w to na poważnie (= oglądają filmy), a to tak naprawdę mały ułamek wszystkich odbiorców tej gry.

YattermanG

  • Gość
Odp: [MvC3] DLC - postacie
« Odpowiedź #52 dnia: Marzec 15, 2011, 17:45:47 »
Kupiłem dzisiaj shumę i jill. Na pewno nie zamierzam nimi grać bo są słabe z wyglądu i zupełnie mi nie pasują gameplayowo ale może kiedyś mission mode nimi zrobię.
Też nie wiem co dziwnego, że ktoś gra spencerem lub sentinelem lub oboma naraz, przecież obie to solidne postacie i żadna z nich przegięta nie jest, mimo że gra nimi jest płytka i sprowadza się do sępienia na 2 ciosy.

Vipe

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 594
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Vipe-TcT
  • Skąd: Pozna�
Odp: [MvC3] DLC - postacie
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 15, 2011, 17:48:30 »
jak ja ubolewam nad Shumą, mam wrażenie, że bedzie kolejny pokemon ktorego nie ogarnę:/

Wiem, ze niektorym sie podoba, ale dla mnie to postac z dupy

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: [MvC3] DLC - postacie
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 15, 2011, 17:50:13 »
Na eventhubs jest filmik z wszystkimi misjami Jill, nazwijcie mnie jak chcecie ale ta postać bardzo mi się podoba ;]

Może skłądka na postacie ?

Jak co standardowo rozpocznę, może więcej chętnych niż na stroje się znajdzie :

Cytuj
1.Zajman(brak karty)
2.
3.
4.
5.

Slide

  • Gość
Odp: [MvC3] DLC - postacie
« Odpowiedź #55 dnia: Marzec 15, 2011, 17:52:44 »
Ja mam inną filozofie wybierania postaci w bijatyce ot co, dlatego jeżeli na początku każdy mówił że Sentinel mocny to go ludzie biorą, teraz Combofiend zagrał dobrze Spencerem to nagle do teamu dołącza ta postać. Osobiście nie ulegam hype'owi na postacie gram tym co mi się podoba, dlatego mam takie podejście.


Cytuj
1.Zajman(brak karty)
2. Slide (brak karty)
3.
4.
5.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: [MvC3] DLC - postacie
« Odpowiedź #56 dnia: Marzec 16, 2011, 01:39:05 »
Ale kto mówi że chodzi tylko o hype? Na pewno jest sporo osób którym podobał się Spencer, ale nie grały nim bo nie dostrzegały jego potencjału, a teraz zainspirowało je to, co pokazał nim Combofiend. Nie powiedziałbym, że "nagle do teamu dołącza ta postać." Od tego turnieju minęły dopiero dwa dni, przecież wiele osób wzięło Spencera tylko na próbę, mnóstwo z nich zostawi go po chwili jeśli stwierdzą, że nie przypada im do gustu ta postać. Jest coś takiego jak wypróbowywanie postaci w grze, nie wszyscy wybierają cały swój team patrząc tylko i wyłącznie na wygląd...

Wydaje mi się że troche za poważnie do tego podchodzisz, to jest tylko postać ;p Próbowanie postaci to dokładnie to samo co próbowanie nowych combosów/setupów, które podpatrzyło się w filmikach. Mam mówić że chce mi się śmiać i nie rozumiem jak możesz w taki sposób czerpać przyjemność z gry kiedy zobaczę, że używasz Phoenix combosa, który wymyślił jakiś amerykanin i pokazał na streamie?

Snow

  • Poznań Dojo
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 270
  • Mx4Life
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Snow_B
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [MvC3] DLC - postacie
« Odpowiedź #57 dnia: Marzec 16, 2011, 09:32:54 »
No tak sie sklada, ze to chyba dobrze ze topowi gracze pokazuja jak mozna wykorzystac niepopularne postacie i dzieki temu wiecej ludzi nimi gra. Za duzo takich samych teamow = zle, ze graja nowymi postaciami = tez zle. Wezcie sie ogarnijcie z tym jęczeniem...

Zajman dopisz mnie do listy prosze, aktualnie kiepsko stoje z sianem a postacie muszą wjechac xDDDDD wiec chetnie sie zrzuce.

edit: rozumiem ze samemu sie trzeba dopisac ;)


Cytuj
1.Zajman(brak karty)
2. Slide (brak karty)
3. Snow (brak karty)
4.
5.
I love my daughters, they are so pretty!

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: [MvC3] DLC - postacie
« Odpowiedź #58 dnia: Marzec 16, 2011, 12:09:16 »
Sory za zamieszanie, składka jest w tym momencie prowadzonza na stroje + postacie, i jest prowadzona w temacie o strojach :)

Slide

  • Gość
Odp: [MvC3] DLC - postacie
« Odpowiedź #59 dnia: Marzec 23, 2011, 16:39:14 »
Zajman przelew poszedł z konta brata Krystian Janiszewski