Autor Wątek: [MvC3] Walki zagranicznych zawodników  (Przeczytany 25760 razy)

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: [MvC3] Walki zagranicznych zawodników
« Odpowiedź #60 dnia: Marzec 14, 2011, 00:07:37 »
Tak oglądałem dla porówniania kto lepszy Wolwerinem, Infiltration czy Wong, i uważam że zdecydowanie amerykaniec gra lepiej samym Loganem ;)
Ofkors że tak, ogólnie Amerykanie grają w to jak na razie najlepiej bo po prostu żaden inny kraj nie ma jeszcze tak ogarniętych in-depth strategies w marvelu i odpowiedniego mindsetu jaki jest potrzebny w tej grze. W końcu dziesięć lat mvc2 to nie jest nic ;] Azjaci jak zwykle mają grę lepiej opanowaną technicznie, chore combosy itd., ale to nie ma znaczenia tak naprawdę.

O, akurat odpisałeś Vipe, w sumie to już ci odpowiedziałem powyżej ;p

Vipe

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 594
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Vipe-TcT
  • Skąd: Pozna�
Odp: [MvC3] Walki zagranicznych zawodników
« Odpowiedź #61 dnia: Marzec 14, 2011, 00:20:48 »
Cytuj
Azjaci jak zwykle mają grę lepiej opanowaną technicznie, chore combosy itd., ale to nie ma znaczenia tak naprawdę.

pożyjemy zobaczymy :)

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: [MvC3] Walki zagranicznych zawodników
« Odpowiedź #62 dnia: Marzec 14, 2011, 00:25:07 »
no i tym razem azjaci nie wystartowali xx miesięcy wcześniej, no i mają te same warunki (czyli zloty, granie w domu, na online) a nie wielką scenę arcade i topowych graczy na co dzień w jednym miejscu 

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: [MvC3] Dyskusja ogólna
« Odpowiedź #63 dnia: Marzec 14, 2011, 04:26:09 »
Oglądał ktoś MvC3 na Final Round XIV? Finał single był świetny, JWong vs Combofiend. Combofiend przegrał set, w drugim się odegrał. Dwie She-Hulk i ani jednego Sentinela, aż miło patrzeć.

Nawet nie spodziewałem się, że Spencer wyjdzie na tak solidną postać. W wielkim finale Combofiend odegrał nim parę dobrych akcji, ale we wcześniejszych grach robił niesamowite powroty. Bionic aaaaaaaarm ftw.
Moje pięści krwawią śmiercią!

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Odp: [MvC3] Dyskusja ogólna
« Odpowiedź #64 dnia: Marzec 14, 2011, 04:46:56 »
A ktoś nie oglądał? ;p Imo jeden z najlepszych turniejów jakie były streamowane ever, zaraz obok evo 09. Co za weekend. :psyduck:

Finał był too hype, zwłaszcza ten level 3 w ostatniej walce (liczyłem na comeback po nim, ale jednak Tron jako ostatnia postać bez asyst bardzo słabo się sprawdza). Peter ma świetny ten team, wygląda na randomowy ale wszystko tak ze sobą współgra że aż miło patrzeć. Epicki był ten jego comeback w walce z Marnem. Justin i Combofiend jak na razie imo zostawiają wszystkich daleko w tyle.

Snow

  • Poznań Dojo
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 270
  • Mx4Life
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Snow_B
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: [MvC3] Walki zagranicznych zawodników
« Odpowiedź #65 dnia: Marzec 14, 2011, 09:50:11 »
proponuje jednak na przyszłość nie spoilowac wynikow takich duzych turniejow juz o 4 rano bo niektorzy np ogladaja zapisy streamow na drugi dzien....
I love my daughters, they are so pretty!

cieslak

  • Gość
Odp: [MvC3] Walki zagranicznych zawodników
« Odpowiedź #66 dnia: Marzec 14, 2011, 10:34:30 »
Wy to chyba w ogóle nie wiecie, co to jest sen, serio... Czarnuchy. :D No ale dzięki za spojler, jeszcze tylko brakuje mi linku do walk i będę w siódmym niebie. :P

Gargooletz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1400
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tworzę scenę
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Gargooletz
  • PSN ID: Gargooletz
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Steam ID: Gargooletz
Odp: [MvC3] Walki zagranicznych zawodników
« Odpowiedź #67 dnia: Marzec 14, 2011, 10:38:26 »
http://www.justin.tv/teamsp00ky/b/281519400 Proszę bardzo.

Turniej rozsadzał banię. Oglądałem do 4:10 i na 2 walki przed końcem padł mi net xD więc też zjadłem spoilery, ale ciężko uniknąć takich informacji. Wszędzie o tym trąbią.


EDIT Odpalcie sobie wcześniejszy part (5), który zaczyna się od Tekkena, bo tam jest początek top16 mvc.
« Ostatnia zmiana: Marzec 14, 2011, 10:48:21 wysłana przez Gargooletz »

YattermanG

  • Gość
Odp: [MvC3] Walki zagranicznych zawodników
« Odpowiedź #68 dnia: Marzec 14, 2011, 10:40:27 »
Podłączam się do prośby o walki najlepiej ofc na youtube. Chcę zobaczyć tego zachwalanego na SRK Spencera od combofinda. Czytałem w komentach na srk że walk nie będzie na youtube bo chcą sprzedawać dvd z turnieju lol pewnie będą i tak. Z tego co widać hype na grę po tym turnieju wzrósł o 100%. Pozdro.

edit jak pisałem tego posta pojawił się post od gargooletz, dzięki

Slide

  • Gość
Odp: [MvC3] Walki zagranicznych zawodników
« Odpowiedź #69 dnia: Marzec 14, 2011, 12:14:43 »
Oglądam te walki i walka combofienda z marnem jest MEGA ZAJEBISTA! już dawno nie podjarałem się tak podczas oglądania :D jak teraz żałuję, że nie mam sticka ;( oglądam dalej :D


Winners Final Marn vs. Combofiend co tam się dzieje :D jaka ta gra jest zajebista :D
« Ostatnia zmiana: Marzec 14, 2011, 12:37:37 wysłana przez Slide »

ornit

  • Gość
Odp: [MvC3] Walki zagranicznych zawodników
« Odpowiedź #70 dnia: Marzec 14, 2011, 12:42:14 »
Jestem pełen podziwu dla Tokido jak turtlował Phoenix przez 40 sekund żeby nie zmieniła się w Dark Phoenix :D BEZCENNE!!!

EDIT: o lol, nie tylko on. Widac, że to dobry strats :D
« Ostatnia zmiana: Marzec 14, 2011, 13:14:28 wysłana przez ornit »

Slide

  • Gość
Odp: [MvC3] Walki zagranicznych zawodników
« Odpowiedź #71 dnia: Marzec 14, 2011, 13:10:47 »
Haha no to była przeginka :D szczerze to bym na jego miejscu miał gdzieś Dark Phoenix z 5 lvl hypera i x factor mógłby poradzić się bez przemiany.

Najlepsza walka turnieju to jak dla mnie Marn vs. Combofiend. Po czytaniu Waszych wypocin na tym forum i słuchaniu jaka ta gra jest zepsuta ten turniej przywrócił mi nadzieję w tą grę i chęć do grania.

Gargooletz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1400
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tworzę scenę
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Gargooletz
  • PSN ID: Gargooletz
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Steam ID: Gargooletz
Odp: [MvC3] Walki zagranicznych zawodników
« Odpowiedź #72 dnia: Marzec 14, 2011, 14:55:54 »
Może mi ktoś powiedzieć, jak na tym turnieju wyglądała sprawa z glitchem Zero? Słyszałem, że Marn w mm, czy tam casualach to zrobił, ale w turze to było zabronione?

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: [MvC3] Walki zagranicznych zawodników
« Odpowiedź #73 dnia: Marzec 14, 2011, 15:27:36 »
Nie mam pojęcia, ale nie zdziwiłoby mnie, gdyby rzeczywiście był zabroniony.

Przepraszam za spojler, ale kto nie oglądał na żywo, ten sam sobie winien. ;) Jak już wszyscy zauważyli, hype był potężny. Choć finał był świetny, to za najlepsze momenty turnieju uważam zdecydowanie anchor spencer w wykonaniu combofienda. (tak, tak, powtarzam się)

Trzeba przyznać, że ile by się nie płakało na MvC3, w wydaniu tych ludzi gra wcale nie wygląda na broken. JWong uskutecznia anty-sentinel teams, Tokido wprowadza profesjonalne strategie anty-phoenix, i można spokojnie powiedzieć, że "medium damage" sprawdza się turniejowo. Day 1 nie wyobrażałem sobie turów z medium damage, teraz granie na low jest dla mnie nie do pomyślenia.
Moje pięści krwawią śmiercią!

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: [MvC3] Walki zagranicznych zawodników
« Odpowiedź #74 dnia: Marzec 14, 2011, 17:05:51 »
Kto oglądał na żywo i się dziwi jak można nie oglądać na żywo ten chyba jeszcze nie wie co to znaczy wstawać rano do pracy xDD.