Autor Wątek: KOF XIII  (Przeczytany 62292 razy)

Manior

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 309
  • Płeć: Mężczyzna
  • Assassin's Fist
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Manior
  • Skąd: Wrocław
Odp: KOF XIII
« Odpowiedź #150 dnia: Listopad 23, 2011, 18:39:02 »
Pograłem dziś na xklocku i na 99 do 100% kupię w piątek na PS3. Jeśli kod sieciowy będzie dobry, to na pewno będę grał  >:D

Ps. Nie wiem jak ktokolwiek może śmiać się z KoF. Świetny, głęboki system, najlepsza grafa 2D w historii prawdopodobnie, design, team battle. Jak ktoś nie grał, to dzięki za takie komentarze. Znam ludzi, którzy grają w to od KoF94' na NeoGeo i nigdy nie przestali. Pure win.
Nawet świnka potrafi wejść na drzewo kiedy jest chwalona :O

kowal

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 390
  • homobilard
    • Zobacz profil
    • hamulce
    • Email
  • PSN ID: kowalarcade
Odp: KOF XIII
« Odpowiedź #151 dnia: Listopad 23, 2011, 19:54:30 »
z dalszego braku GG
z tego ze MK to tylko przejscioka dla mnie
 chyba w to wejde
uu nie grałem z 4-6 lat:P w KOFa

Manior

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 309
  • Płeć: Mężczyzna
  • Assassin's Fist
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Manior
  • Skąd: Wrocław
Odp: KOF XIII
« Odpowiedź #152 dnia: Listopad 25, 2011, 16:58:01 »
Triale są przegięte, chyba poczekam na wersję na PS3, bo na padzie od xbox'a można palce połamać xD
Nawet świnka potrafi wejść na drzewo kiedy jest chwalona :O

Pro8e

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Płeć: Mężczyzna
  • Last Pixel! Always Last pixel!
    • Zobacz profil
  • Skąd: orso
Odp: KOF XIII
« Odpowiedź #153 dnia: Listopad 25, 2011, 17:59:23 »
Szczerze mowiac wszystkie KOFy do tej pory nie byly w zaden sposob szałowe dla mnie (Tylko Garou i Samurai Shodown z SNK). Ale ta część wygląda zupełnie inaczej od poprzednich. WIdać, że system został tutaj wykonany prawie od nowa i bardzo mi sie to podoba. We wcześniejszych KOFach nie widzialem nigdy takich kombosów jak tutaj i możliwości podczas walki w polu.

I powiedz mi SKĄD MASZ JUŻ TĘ GRĘ (albo ktoś od ciebie ma na X360)???? Zchodziłem całą Warszawę i nigdzie nie mogłem znaleźć, nigdzie nie było dostawy tej gry...

Bellevar

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 122
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Bellevar
  • Skąd: Grudzidz
Odp: KOF XIII
« Odpowiedź #154 dnia: Listopad 25, 2011, 18:03:19 »
Probe a nie pomyslałeś, że mógł po prostu ją ściągnąć na iksa? xD
No a co do samej gry to mi też sie podoba głównie to, że można dużo kombinować teraz z tym systemem i możliwościami kombowania itp. no i do tego zawsze to co innego jak ten SSF4 i fajniejsze postaci mimo wszystko. Mój team jak co to: Mai/Terry/Vice...jakoś tak xD
« Ostatnia zmiana: Listopad 25, 2011, 18:04:52 wysłana przez Bellevar »

Barabasz

  • Gość
Odp: KOF XIII
« Odpowiedź #155 dnia: Listopad 25, 2011, 18:12:30 »
We wcześniejszych KOFach nie widzialem nigdy takich kombosów jak tutaj i możliwości podczas walki w polu.
Se obczaj chociażby 2002...

Pro8e

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Płeć: Mężczyzna
  • Last Pixel! Always Last pixel!
    • Zobacz profil
  • Skąd: orso
Odp: KOF XIII
« Odpowiedź #156 dnia: Listopad 25, 2011, 18:25:38 »
Co nie zmienia faktu, ze kazdy poprzednie kofy wydawały mi się być strasznie drewniane. Dopiero ten jakoś się tak przystępnie prezentuje. Nie mówiąc już o czynnikach graficznych, bo faktycznie wygląda to fajnie. Nie mam pojęcia kim będę grał, sporo postaci mi się podoba na chwilę obecną, ale ciężko stwierdzić jak jeszcze nie grałem nawet, bo co z tego, że premiera gry jest 25.11, jak nigdzie jej nie ma. Człowieka odpowiedzialnego za to bym powiesił, bo zepsuł mi dzień.

Manior

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 309
  • Płeć: Mężczyzna
  • Assassin's Fist
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Manior
  • Skąd: Wrocław
Odp: KOF XIII
« Odpowiedź #157 dnia: Listopad 26, 2011, 13:53:52 »
I powiedz mi SKĄD MASZ JUŻ TĘ GRĘ (albo ktoś od ciebie ma na X360)???? Zchodziłem całą Warszawę i nigdzie nie mogłem znaleźć, nigdzie nie było dostawy tej gry...

Przyznam się bez bicia, że ściągnąłem na xboxa, bo wiem, że i tak kupię na Pleja, więc czuję się moralnie usprawiedliwiony ;) Chciałem po prostu zobaczyć jak wygląda i jak się w to gra na konsoli (możesz w każdej chwili odpalić emu automatu na PC, wygląda w zasadzie identycznie, nie ma oczywiście tylu trybów, ale jest nawet 10min. practice).

A propos premiery, to też mnie szlag trafia, miało być u nas wczoraj i lipa, a miał być taki fajny weekend. Teraz dopiero wtorek-środa.


Pierwsze wrażenia bardzo dobre, choć grałem już wcześniej na emu automatu, więc szoku nie zaliczyłem. Na razie zauważyłem 4 nowe areny, jest Billy, pewnie również grywalny Saiki i Dark Ash. Tryby standardowe, czyli arcade, story, mission (gdzie jest time trial, survival i triale), online itp. Można customizować kolor postaci, choć szału nie ma, pole do popisu dość ograniczone, trochę szkoda. Przeszedłem sobie arcade i zatrzymałem się na trialach, jest po 10 dla każdej postaci i poziom trudności szybko rośnie, ostatnie tylko dla mega cyborgów (nie mam pytań co tam się dzieje). Na razie więcej nie grałem, czekam na swoją wersję PS3, gdzie podłączę normalnego pada i mojego sticka. Grafika miażdży moim zdaniem, animacje kapitalne, muzyka fajna. Modlę się tylko o dobry online.
« Ostatnia zmiana: Listopad 26, 2011, 14:04:52 wysłana przez Manior »
Nawet świnka potrafi wejść na drzewo kiedy jest chwalona :O

Pro8e

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Płeć: Mężczyzna
  • Last Pixel! Always Last pixel!
    • Zobacz profil
  • Skąd: orso
Odp: KOF XIII
« Odpowiedź #158 dnia: Listopad 29, 2011, 22:55:21 »
Gdziekolwiek u Was w miastach jest już?
W Wawie ciągle pustka, a ciągle szukam każdego dnia. Nie wiem kto jest dystrybutorem tej gry w Polsce, ale bardzo niefajna sprawa. Gdybym o tym wiedział, to zamówiłbym grę 2 tygodnie temu z UK. :-/... jak tylko dostane, to cos napisze...

Manior

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 309
  • Płeć: Mężczyzna
  • Assassin's Fist
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Manior
  • Skąd: Wrocław
Odp: KOF XIII
« Odpowiedź #159 dnia: Listopad 30, 2011, 17:09:33 »
Nie ma we Wrocławiu też. Znajomy ze sklepu zamówił 5 sztuk, miały być dziś/jutro, zobaczymy. Możesz zamówić w Ultimie, ale czas realizacji to 7 do 14 dni. Dam znać jak się u nas pojawi.
Nawet świnka potrafi wejść na drzewo kiedy jest chwalona :O

Manior

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 309
  • Płeć: Mężczyzna
  • Assassin's Fist
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Manior
  • Skąd: Wrocław
Odp: KOF XIII
« Odpowiedź #160 dnia: Grudzień 02, 2011, 13:48:05 »
Gdziekolwiek u Was w miastach jest już?
W Wawie ciągle pustka, a ciągle szukam każdego dnia. Nie wiem kto jest dystrybutorem tej gry w Polsce, ale bardzo niefajna sprawa. Gdybym o tym wiedział, to zamówiłbym grę 2 tygodnie temu z UK. :-/... jak tylko dostane, to cos napisze...

Zamówiłem w końcu na amazon.de dwie sztuki z kumplem (nie ma dystrybutora na Polskę, stąd ta sytuacja), jest wersja deluxe z plakatem A1, Digital Art CD i...4CD Soundtrack! Yeah, nie mogę się doczekać. Cena 43,55 euro :)

http://www.amazon.de/King-Fighters-XIII-Deluxe-Soundtrack/dp/B005F1YCTE/ref=sr_1_4?s=videogames&ie=UTF8&qid=1322829928&sr=1-4

Nawet świnka potrafi wejść na drzewo kiedy jest chwalona :O

Tundra

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 449
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: KOF XIII
« Odpowiedź #161 dnia: Grudzień 02, 2011, 15:49:56 »
Też się skłaniam do zakupu:D Wiecie gdzie kupie to najtaniej na PS 3?

Bellevar

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 122
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Bellevar
  • Skąd: Grudzidz
Odp: KOF XIII
« Odpowiedź #162 dnia: Grudzień 02, 2011, 22:58:25 »
Na amazon.co.uk masz wysyłke za free do PL i wychodzi prawie równe 180zł jak coś.

Pro8e

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Płeć: Mężczyzna
  • Last Pixel! Always Last pixel!
    • Zobacz profil
  • Skąd: orso
Odp: KOF XIII
« Odpowiedź #163 dnia: Grudzień 06, 2011, 00:34:02 »
Ja się dziś bardzo zdenerwowałem... Zadzwoniłem do Swiata Gier w Wawie i dowiedziałem się, że przyszedł pierwszy nakład gry i cały został od razu wykupiony.... kur....ica mnie strzeliła serio... zamówiłem już tym razem co by mi nie uciekło i powinienem mieć w środę lub czwartek.
God Damn it! chce już w to pograć, bo jeszcze kilka tego typu problemów i mógłbym się kompletnie do tej gry zniechęcić.

nethemersis

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: KOF XIII
« Odpowiedź #164 dnia: Grudzień 06, 2011, 02:07:27 »
Scena KoF-a Cie ubiegla :D.
aka Di