Autor Wątek: SSF4 dyskusja ogólna  (Przeczytany 482493 razy)

Kaczka

  • [Zachodniopomorskie]
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 180
  • Płeć: Mężczyzna
  • Play Hard Go Pro :]
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Kaczilla
  • Skąd: Gryfice
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #900 dnia: Czerwiec 12, 2010, 13:20:23 »
To macie muke na ps3 xD. Na x'ie nic takiego nie ma chyba ze ktos ma jakiegos dupnego neta lub torenty ON.

Fazza

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 398
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Fazza_PL
  • Skąd: Grudziądz
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #901 dnia: Czerwiec 12, 2010, 13:59:24 »
Może to wina PSN - Sony się napala na wypuszczenie nowego softu z 3D. Ehh... sam nie wiem. Tak zgaduje :(. Oby coś się poprawiło w tym temacie, bo na takim betonie to nie ma sensu grać ;(.

tejotl

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 763
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #902 dnia: Czerwiec 12, 2010, 14:16:06 »
na początku tygodnia była lipa z PSN bo przygotowywali się do uruchomienia płatnych usług (ogłoszone to zostanie na E3) więc można przypuszczac, że coś tam grzebali

ogólnie mnie dziwi to narzekanie na online i jeśli Slide znajdujesz tylko 2 os na godzinę to jest to na 99% wina ustawień - sprawdz jaki NAT masz w konsoli - czy masz przekierowane porty w routerze itd.
o ile pamiętam kiedy graliśmy to wyrzuciło cię z PSN przy pierwszej walce - więc chyba jednak warto sprawdzić czy wszystko gra po twojej stronie

z mojego doświadczenia póki co wynika tyle, że w SSFIV trudniej jest znależć dobre połaczenie z graczami z US i Azji - w SFIV mogłem grać na 2 paskach bez większych problemów nawet z Japonią - teraz różnie to bywa

ale póki co najwięcej problemów z dobrym połaczeniem miałem z graczami z Polski 0_o - gdzie przy wskaźniku 5 kresek włacza się momentami slideshow
apes will rise
get your stinkin' paws off me, you damn dirty ape!
freedom has never been won except by the deeds of war

Snow

  • Poznań Dojo
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 270
  • Mx4Life
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Snow_B
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #903 dnia: Czerwiec 12, 2010, 14:21:53 »
Gdyby to był problem mojego netu, to Fazza i Krill też by nie narzekali. Co prawda wieczorem było odrobinę lepiej jak grałem z Apolonem, ale nie zmienia to faktu, że lepiej zapamiętałem online z SF4

No to moze sprawdzcie razem jakie macie ustawienia i znajdzcie problem bo o ile faktycznie lagi sie zdazaja (nie wiem czego oczekujecie po graniu w fightera przez internet) to nie mozna mowic ze jest tragicznie a juz na pewno nie jest gorzej niz w vanilli. Nigdy to nie bedzie offline ale jak z głową wybierasz przeciwnikow na ranked to mozna komfortowo sobie pograc jak akurat nie ma okazji na offa ;) Na srk gdzie byl topic z lista portow ktorych uzywa PSN i SSFIV do odblokowania na routerze.
I love my daughters, they are so pretty!

ornit

  • Gość
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #904 dnia: Czerwiec 17, 2010, 07:46:42 »
Napiszcie jakiegoś newsa o tym patchu z tournament mode. Niby nic, ale może ktoś o tym jeszcze nie wie ;)

HavocWingPLZG

  • Poznań Dojo
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 135
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HavocWingPLZG
  • Skąd: Zielona Góra / Poznań / Taichung
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #905 dnia: Czerwiec 17, 2010, 08:34:58 »
et voila ;)



? Tournament Mode is a head-to-head in single-elimination tournament with brackets, which works with 4 or 8 players.

? You can watch other tournament matches in progress while you're waiting for your turn and voice chat. Players competing can hear you as well, but if it annoys you, there's a mute option.

? To help with lag, spectators will be a little bit behind the actual match that's being played.

? Tournament Mode works with SSFIV's recording feature.

? There are no battle points or rankings, but Tournament Mode will give players unique and special online titles, which can be won and lost from other players.

? Character selection is double-blind.

? Tournaments will continue on even if a participating player drops out.

? While the max amount of people a tournament can hold is 8 players, a 9th person can be there as the host. If the host drops, another will be found.

http://www.youtube.com/watch?v=0eVU6Q4uU0M&feature=player_embedded

These are the issues that will be patched.

? Fei Long's infinite combo loop against Juri will be removed.

? Unblockable Ultras will be fixed.

? Guy will no longer be able to be thrown while he's crouching and in hit stun animation. A bug made it possible to combo throw moves while he was in this state.

? Ibuki's invincibility window on wake up ? under certain circumstances ? was too long, this will be fixed.

? The 2nd hit of Ibuki's Spinning Kicks missing Chun-Li will be fixed.

? Counter hit damage on M. Bison's (Dictator) Ultra 2 was too low, the life it takes off when it scores a counter hit will be increased.

? Sagat's Angry Scar was not working properly in some instances (EX-Tiger Uppercut doesn't get damage upgrade in some cases).

cameel

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
  • Skąd: Opole
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #906 dnia: Czerwiec 17, 2010, 09:02:57 »
Ja rozegrałem wczoraj jeden turniej, graczy było 8, z całej europy (włochy, finlandia, anglia, francja).

Pierwszy mecz, który oglądałem jako spectacor mulił strasznie, dosłownie klatkował i po pieprwszej rundzie któryś z grających się odłączył.
Turniej trwał dalej, odrzucając gracza który wyszedł.

Kolejne mecze hulały już dobrze, grało się fajnie, nawet udzielają się quasi-turniejowe emocje, zwłaszcza w finale.
Nie wiem, co daje wygrana, bo przegrałem finał.

Ogólnie, to jestem pozytywnie zaskoczony, że w miarę to działa.

tejotl

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 763
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #907 dnia: Czerwiec 17, 2010, 09:05:23 »
ten caly tournament mode jest beznadziejny - po prostu wolniejsza wersja zwykłego endless
nie można tego nawet użyć do rozgrywania mini-turniejów bo brakuje opcji w stylu "gra do dwóch zwycięstw"
ogólnie liczyłem na coś znacznie bardziej rozbudowanego pod względem ustawień
wolałbym zobaczyć powrót Champ Mode i podzialu graczy na ligi
apes will rise
get your stinkin' paws off me, you damn dirty ape!
freedom has never been won except by the deeds of war

Gargooletz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1400
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tworzę scenę
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Gargooletz
  • PSN ID: Gargooletz
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Steam ID: Gargooletz
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #908 dnia: Czerwiec 17, 2010, 11:21:50 »
'Ibuki's invincibility window on wake up' - to jest ważne, bo czasami faktycznie były jaja.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #909 dnia: Czerwiec 17, 2010, 18:06:25 »
? Character selection is double-blind.
Co to znaczy? Że sami też musimy wybierać postać na czuja?

Vipe

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 594
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Vipe-TcT
  • Skąd: Pozna�
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #910 dnia: Czerwiec 17, 2010, 23:16:06 »
nie normalny blind select, nie pokazuje się co wybiera przeciwnik, ale oczywiście Ty widzisz co wybierasz :)

btw. też jestem trochę rozczarowany tym tournamentem.
Do własnych turniejów to się nie nadaje, max 8 ludków, brak double elim, 1 walka etc.
No i nie ma żadnych punktów. Moim zdaniem to jest jakaś bzdura. Ok dostajemy niby jakieś nowe podpisy ( btw. zagrałem 1 turniej, wygrałem go i nic nowego nie zauważyłem :) ) ale co potem. Znudzi sie po zebraniu tego wszystkiego w tydzien i mozna wrocic do zwyklego ranking matches.


Mastachi

  • [Zachodniopomorskie]
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 186
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Mastachi
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #911 dnia: Czerwiec 22, 2010, 11:48:38 »
Nie wiem czemu, ale tak gra mnie nie wkurza tak jak vanilla sf4. Niby to samo, ale przy zwyklej mialem wieksza chec czasami galke od sticka wyrwac :D

Griever

  • Gość
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #912 dnia: Czerwiec 22, 2010, 15:51:36 »
Każda (kobieta/gra) która sprawia że mniej szarpiesz gałkę bo masz ją jest warta poświęcenia jej całego życia :D

CalopS

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 85
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: CalopS-PL
  • Skąd: B�dzin
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #913 dnia: Lipiec 03, 2010, 08:57:52 »
>> Don't Hate Player's, Hate The Game <<

Fazza

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 398
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Fazza_PL
  • Skąd: Grudziądz
Odp: SSF4 dyskusja ogólna
« Odpowiedź #914 dnia: Lipiec 03, 2010, 09:35:14 »
To nie temat na tego typu filmiki ;). Acha i wytłumacz mi po czym wnosisz że to trailer SSFIV :D. Bo to się kupy nie trzyma ;)