Autor Wątek: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )  (Przeczytany 161543 razy)

manieq_TLT

  • TLT
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 912
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: manieq_pl
  • Skąd: Lodz
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #360 dnia: Wrzesień 18, 2012, 14:40:49 »
No tak ale teraz jest okazja, mega okazja. Opłacone wraz z noclegami wyjazdy do Francji nie zdarzają się codziennie. Poza tym chce aby to właśnie scena bijatyk się rozwijała

Never give up no matter how bleak your situation is.

HiKrush

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bagiety już jado
    • Zobacz profil
  • PSN ID: HiKrush
  • Skąd: Limanowa
  • Steam ID: HiKrush
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #361 dnia: Wrzesień 18, 2012, 14:41:41 »
Just keep calm and masteruj SRK FADC Metsu ;)
- To się nazywa obłęd.
- Wszystko się jakoś nazywa, wybierz sobie.

Zuum

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 379
  • Płeć: Mężczyzna
  • Everytime Dragunov Speaks, 50 Kids Are Killed.
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Mindfactor
  • Skąd: Radlin
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #362 dnia: Wrzesień 18, 2012, 17:19:09 »
Keep calm and trzymaj szelki ! Zróbmy turniej online, po co przyjeżdżać ?

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #363 dnia: Wrzesień 18, 2012, 18:59:43 »
Hejka mam parę pytanek:
- czy jeszcze można się zapisać?
- czy jeszcze jest wejście za darmo? (Maniek coś chyba wspominał o tym, że jak się wcześniej zapiszemy to nie płacimy wejściówki czy coś?)
- czy były ktoś chętny na trasport z Krk?
- jak wygląda sprawa noclegów? nie chciałbym być w pokoju z całkiem obcymi ludzmi z poza sceny...
- czy będzie Di, Ring i Heniek ?? ^^

ZajcewWerewolf

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 148
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Nie pierdol że się nie da"
    • Zobacz profil
  • PSN ID: ZajcewWerewolf
  • Skąd: Suwałki
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #364 dnia: Wrzesień 18, 2012, 19:34:00 »
Ja dlatego nie robie już turniejów na podlasiu bo po co? Bo narzekają ludzie od 8 turniejów te samo top3 itp. Jak to ktoś mądry powiedział "Ludzie boją sie nazwisk..." Ja też jestem graczem typu "for fun" ale jakimś cudem ide cały czas można powiedzieć dalej i nie narzekam że gram na turniejach zawsze z Frizenem czy Nevanem tylko trzeba spiąć pupę i grać na max możliwości. Maniuś nie rób tego turnieju bez przesady tyle się pewnie nachodziłeś i nawet nikt nie chce dupy ruszyć. Brak słów.

Pychu = mistrz ciętej riposty. Hehe.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 18, 2012, 20:00:46 wysłana przez ZajcewWerewolf »

Bati

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 257
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ludzka dzida
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bati_KING
  • Skąd: Bytom
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #365 dnia: Wrzesień 18, 2012, 19:57:21 »
Manieq spamuj reklamą turnieju jakieś inne fora i grupy dyskusyjne, moze chociaż casuali się nazbiera na te gry ;D
Flamingo KUR*A

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #366 dnia: Wrzesień 18, 2012, 20:55:04 »
Polish fgc: Butthurt goni logikę z innego wymiaru...
Moje pięści krwawią śmiercią!

Kejim

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 212
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Kejim
  • Skąd: Krak�w
  • Steam ID: Kejim
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #367 dnia: Wrzesień 18, 2012, 21:19:05 »
- czy były ktoś chętny na trasport z Krk?

ja był bym chętny na transport z krk
:kejim:

Tundra

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 449
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #368 dnia: Wrzesień 18, 2012, 22:41:40 »
Snake ale taka jest prawda, zawsze na turniej Tekkena jest mnostwo chetnych, gdy sa duze nagrody. Nawet jak nie ma nagrod calkiem sporo osob przyjezdza. Scena 2d jest żadna, tyle ludzi pisze ze skilluje, ze gra a nawet sie im ruszyc tylka nie chce na turniej. Frizen ma racje, turniej powinien byc organizowany dla ludzi, jak ludzie nie chca po co organizowac? SF x T umarl po pierwszym turnieju i nikt w to nie gra i nie widze inicjatyw na backdashu by zrobic mega wielki turniej. W ogole odbyl sie jakikolwiek turniej w to poza Warszawa? W T6 2.5 roku po premierze nie było żadnych problemow by na turniej zjechalo sie kilkadziesiat osob. W Streeta najwieksze turnieje pamietam przy okazji Tekkena lub ostatni w marcu w Warszawie. Nawet mega nagrody, nie chca przyciagnac uwagi ludzi, wiec jak widac, motywacja i checi sa żadne...

Manieq - zrezygnuj z turnieju w ST x Tekken a nagrode przeznacz na inna gre:)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 18, 2012, 22:45:10 wysłana przez Tundra »

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #369 dnia: Wrzesień 18, 2012, 23:03:08 »
Geez, Tundra. Ja o sfxt nie mówie, nikt już w to nie gra, gdyby nie było tych slotów na turniej w Paryżu to teraz też nie byłoby turnieju tej gry, bo nie ma po co (ale skoro już pytasz: tak, na bursie były nawet dwa turnieje sfxt, singlowy i 2v2). Ale ze streetem ładnie pojechałeś znawco. :F Największe turnieje w to były zawsze na bursach, zwłaszcza na dwóch ostatnich (we wrześniu zeszłego roku i ostatnio w marcu). Czyli paradoksalnie tam gdzie powinny być mniejsze, bo bez żadnych nagród.

Tak naprawdę to frekwencja w przypadku turnieju na tym festiwalu nie ma takiego znaczenia, bo nagrody tak czy inaczej są od sponsorów, a nie z wpisowego. A że będą chyba wszyscy gracze którzy mogliby coś ugrać, to turniej można uznać za legit. Po prostu zaoszczędzimy ten czas, który poszedłby na początkową fazę DE. :kappa:

manieq_TLT

  • TLT
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 912
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: manieq_pl
  • Skąd: Lodz
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #370 dnia: Wrzesień 19, 2012, 01:53:27 »
Zobacze jeszcze co zrobie

Never give up no matter how bleak your situation is.

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #371 dnia: Wrzesień 19, 2012, 01:57:12 »
imho turnieje 3d i 2d na jednej imprezie się nie sprawdzają. Też byłem raz na Bursie... Tym samym turnieje w Tekkena miały największą frekwencję kiedy były turniejami tylko w Tekkena, pamięta to ktoś?


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Bati

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 257
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ludzka dzida
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bati_KING
  • Skąd: Bytom
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #372 dnia: Wrzesień 19, 2012, 02:33:45 »
Turnieje na extreme party to zazwyczaj kilkadziesiąt osób jak nie setka :)
Wydaje mi się że potrzeba tutaj zdecydowanie szerszej reklamy niż tylko na forum backdasha, jest sporo osób które tutaj nie wchodzą, a skusiły by się na wzięcie udziału w turnieju. Nie mówie tylko o forach innych bijatykowych stron, ale ogólnie stron okołogrowych, na pewno udało by się umieścić jakąś sensowną notke na polygami, czy na gry.wp.pl czy na innych tego typu szitach na która akurat ja nie wchodzę ;D ale wielu ludzi to robi :)
Flamingo KUR*A

sla

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 76
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: king-sla
  • Skąd: Kraków
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #373 dnia: Wrzesień 19, 2012, 08:50:04 »
- czy były ktoś chętny na trasport z Krk?

ja był bym chętny na transport z krk

Również zabieram się z KRK. Kiedy jedziecie? W Pt czy Sb?

manieq_TLT

  • TLT
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 912
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: manieq_pl
  • Skąd: Lodz
Odp: 23 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi ( 5-7 października 2012 )
« Odpowiedź #374 dnia: Wrzesień 19, 2012, 10:41:21 »
Ogólnie info o turniejach będzie na innych portalach ale czekam na tą cholerną informacje dzięki której będę mógł wam powiedzieć wszystko co was czeka na MFKiG w tym roku. Póki co nie mogę więc czekam.

Never give up no matter how bleak your situation is.