Autor Wątek: TTT2 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 695684 razy)

Hejt

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1483
  • Płeć: Mężczyzna
  • EdgeLord
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Starożytna Szkoła Wpierdolu
  • Steam ID: Hejt
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1185 dnia: Październik 13, 2011, 14:57:36 »
chętnie jutro zobacze jak robisz juggle'a,potem zwykły bieg i iws2 :)

lol, przecież to Cheese :D

Pitrex

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 461
  • Płeć: Mężczyzna
  • Foot Dive ;D
    • Zobacz profil
  • Gamertag: leszek_co_mial_na_chooju_meszek
  • Skąd: Gdańsk
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1186 dnia: Październik 13, 2011, 15:13:57 »
chętnie jutro zobacze jak robisz juggle'a,potem zwykły bieg i iws2 :)

lol, przecież to Cheese :D

Oj,cicho...przecież wiem :D jak zobaczyłem kiedyś w łodzi jak wybił po ch d/f+2 wgf'em to prawie padłem ;d

evil_cock

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
  • Skąd: Krak�w
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1187 dnia: Październik 13, 2011, 15:47:37 »
Cytuj
no ale faktycznie we Wrocławiu w tawernie możliwe że graliście tylko 4. No ale to już raczej wina waszego ograniczenia niż samej gry.

Twojego ograniczenia również bo akurat na tawernie gdzie grało się w DR byłeś. Roster był bardzo zróżnicowany w czołówce, ale nie ma to jak samemu sobie zaprzeczać aby kolejnego flamea wywołać. Z należytym ci szacunkiem dla dziadka sceny proszę abyś już sobie dał siana z trollowaniem.

Z całym szacunkiem do twojej jakże rycerskiej postawy wobec "swojego" miasta i lokalu, ale porównywanie TK5 do DR jest trochę nie na miejscu. TK5 i TK5 DR to DWIE różne gry (może to oczywiste, ale wolę się upewnić), nam w rozmowie chodzi o TK5, czyli tę część która wyszła przed DR, czyli zupełnie inna gra niż ta, która była głównym tematem imprezy w tawernie na której byłem i bardzo mi się podobało :)

Dlaczego TK6 jest nudny? Seriously? Jeśli to na poważnie, to napiszę to jutro, bo na spotkanie jadę i już raczej dziś przy kompie nie będę.

ZajmaN

  • Learn to fly
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1291
  • Ukryty metal
    • Zobacz profil
    • KLIK
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1188 dnia: Październik 13, 2011, 15:57:35 »
To się cieszę że się podobało, trza było częściej wpadać ! Faktycznie trochę mi się poueahbało, już się gubię w tych waszych debatach :)

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1189 dnia: Październik 13, 2011, 17:06:42 »
chętnie jutro zobacze jak robisz juggle'a,potem zwykły bieg i iws2 :)

Spoko, tekkena nie włączałem już chyba z 4 miechy ale biegać jeszcze potrafię to pokaże ci to iws2 z cd i bez cd xD

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1190 dnia: Październik 13, 2011, 17:11:27 »
Chłopaki luz, mi chodziło o zwykłe ws+4 po cd na backrolla, to "za cały pasek" to była taka hiperbolizacja, nie miałem na myśli żadnych light dashy ani iWS'ów. :F

@Solo - tak mówił tylko Matt, Devilowi od początku nie przypadła ta część do gustu. Zresztą Matt też dosyć szybko zmienił zdanie. I żeby było jasne - ja nie hejtuję samej gry, niech sobie ludzie grają skoro im się podoba, jedyne co hejtuję to fakt że ta gra zastąpiła i właściwie wykluczyła z turniejowego obiegu grę która była bardzo podobna, a przy tym 10 razy lepsza, i ludziom to w ogóle nie przeszkadza.

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1191 dnia: Październik 13, 2011, 19:00:18 »
Snake, ale ze ktora zastapila? DR? To temat zamkniety, caly swiat gra w 6, a my mamy w DR? [DR to moja najlepsza czesc, ale 6 wygrala, bo ma fajna customizacje j/k; ]

To cos jak z T3 i T4; ). No chyba, ze piszesz o innej grze.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1192 dnia: Październik 13, 2011, 19:04:07 »
No ja zdaję sobie sprawę że chujowo byłoby grać w inną część niż cały świat, dlatego miałem na myśli cały świat. Nigdzie nie napisałem że chodzi mi tylko o polaków. :p

bsurma

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 61
  • Płeć: Mężczyzna
  • Stoned Minimum Professor
    • Zobacz profil
  • PSN ID: gggyb
  • Skąd: Kielce
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1193 dnia: Październik 14, 2011, 18:05:21 »
Jin powraca w całej swej okazałości jako old-skool :p Patrzcie na to:

http://www.mmcafe.com/nico.html#http://www.nicovideo.jp/watch/sm15879092

b+1+2 od teraz daje mu ruchy prosto z T3 plus jakieś nieco ulepszone stringi (1,2,f+4? O_O)  I jaki pushback po d+1... jak deathfistowy, chyba nawet większy D:


Najlepszy w przegrywaniu na żyletkach evr.

Tokis_TLT

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 392
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Tokis_PL
  • Skąd: Łódź
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1194 dnia: Październik 17, 2011, 18:56:42 »
Na kanale Maxiego pojawiły się pierwsze walki Koreańczyków po tamtejszym debiucie TTT2: http://www.youtube.com/watch?v=Ke26A2sHyZ4. Maxi napisał że jest jakiś problem między Namco, posiadaczami salonów arcade i dystrybutorami automatów, przez co nie wszędzie pojawiły się maszyny z TTT2 - chociażby w Green Arcade, żeby daleko nie szukać. Ten materiał z linku pochodzi z Sinchon Game Land, które jest jakoby poza rzeczonym problemem, jednak niektórzy gracze ze względu na lojalność wobec GA omijają to miejsce łukiem. Mam nadzieję że do czasu WCG sytuacja się ustabilizuje i będzie można pograć w Pusan w TTT2.


bsurma

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 61
  • Płeć: Mężczyzna
  • Stoned Minimum Professor
    • Zobacz profil
  • PSN ID: gggyb
  • Skąd: Kielce
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1195 dnia: Październik 17, 2011, 21:30:20 »
Na kanale Maxiego pojawiły się pierwsze walki Koreańczyków po tamtejszym debiucie TTT2: http://www.youtube.com/watch?v=Ke26A2sHyZ4. Maxi napisał że jest jakiś problem między Namco, posiadaczami salonów arcade i dystrybutorami automatów, przez co nie wszędzie pojawiły się maszyny z TTT2 - chociażby w Green Arcade, żeby daleko nie szukać. Ten materiał z linku pochodzi z Sinchon Game Land, które jest jakoby poza rzeczonym problemem, jednak niektórzy gracze ze względu na lojalność wobec GA omijają to miejsce łukiem. Mam nadzieję że do czasu WCG sytuacja się ustabilizuje i będzie można pograć w Pusan w TTT2.


Fajnie, że zaczęli już pykać. Nie mogę się doczekać pierwszej reakcji topów na nowego Tekkena. :}


Najlepszy w przegrywaniu na żyletkach evr.

Radical_Spike

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 280
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gliwice
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1196 dnia: Październik 21, 2011, 20:45:49 »
Z tego co wiem to chodzi o samego Nin'a bardziej niz o GA,maja pomieszane stosunki.Namco mialo jakies animozje po Global championship do Nin'a.Nie bede dokladnie tlumaczyl,bo nie lubie niesparawdzonych informacji rozprzeszczeniac,szczegolnie o kolegach.
Beta testy nie mialy miejsca w GA tez.

Z zupelnie innej beczki,ta gra jest jeszcze starsznie zbugowana,najbardziej zmiana partnerow,wydaje mi sie,ze cala gra bedzie sie w okol tego krecila.
No, I mean I played perfectly, there was nobody else in the world that could've played any better. I made zero mistakes. If it looks like I made a mistake, it was just an extremely pro and elaborate set-up so I could win with even more style than ever imaginable.

nethemersis

  • [Warszawa]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1197 dnia: Październik 21, 2011, 23:03:15 »
TTT2 >> T6, choc bicie dwoch postaci wprowadza mega zamieszanie. Dzis Francuzi poznali potege miskow, a jutro chcialbym wygrac turniej w Paryzu, jesli sie odbedzie. Pol paska po d/b+4 - cudo. Jutro bede sprawdzal rzeczy dla Was. Tagowe juggle sa mega miodne, a ten nowy cios Marduka to jakis zart (niekaralne swinstwo).
aka Di

Radical_Spike

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 280
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gliwice
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1198 dnia: Październik 21, 2011, 23:11:26 »
Moze i narzekam,ale mi sie TTT2 troche zbyt dynamiczny wydaje,troche jakimis crossoverami mi pachnie,sam nie wiem czy teraz defensywa bedzie miala jakiekolwiek zanczenie.
No, I mean I played perfectly, there was nobody else in the world that could've played any better. I made zero mistakes. If it looks like I made a mistake, it was just an extremely pro and elaborate set-up so I could win with even more style than ever imaginable.

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: TTT2 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #1199 dnia: Październik 21, 2011, 23:36:36 »
Moze i narzekam,ale mi sie TTT2 troche zbyt dynamiczny wydaje,troche jakimis crossoverami mi pachnie,sam nie wiem czy teraz defensywa bedzie miala jakiekolwiek zanczenie.

A w jakiej bijatyce defensywa nie ma jakiegokolwiek znaczenia?
Moje pięści krwawią śmiercią!