Autor Wątek: Wakacyjne NIC xD  (Przeczytany 9857 razy)

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Wakacyjne NIC xD
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 23, 2010, 16:59:40 »
CO!?
Sprzedałeś warszawskiego turbomatiza!?
Czym teraz drużyna A będzie na akcje jeździła!?

Kolo wjechał mi w dupe, a PZU uznało szkode całkowitą i nie opłacało się naprawiać, więc to co zostało sprzedałem.
A-Team teraz będzie śmigał Fordem Mondeo 8)

SAMEWISE

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 399
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: 52°44′0″N,23°34′0″E
Odp: Wakacyjne NIC xD
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 23, 2010, 20:46:32 »
W ogóle ktoś ogląda teraz jak chłopaki kopią piłkę? Mnie ostatnio obiło się o uszy że dostaliśmy od kogoś 6-0 xxxD

Już to mówiłem wielu osobom, ale jak k**wa można nie oglądać MŚ w Piłce Nożnej ??? Czasem mam wrażenie że kumpluje się z ciotami a nie facetami bo nikt z moich kumpli nie ogląda Mundialu :o
TO JEST CHORE!!!

Haha mało co się nie udławiłem...
Sorry, ale naprawdę myślisz, że oglądanie piłki nożnej jest męskie, naprawdę?? To raczej kobiety powinny się tym podniecać, że widzą młodych, przystojnych facetów odzianych w skąpe stroje i uganiających się bez sensu za piłką :) Bawiłem się tak kiedy miałem 10lat.  Poza tym zamiast dać dzieciom jeść to to kretyni budują stadiony. Co za świat ::)
Faktycznie, każdy facet lubi sobie pomacać...
http://www.youtube.com/watch?v=nyOTie5wbAE&feature=related Enjoy!

P.s.
Oczywiście bez obrazy dla wszystkich fanów "piły" ale nie krzyczcie tak, że to jest esencją męskości - bo nie jest.

P.s.2
Snake - I hate You.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2010, 21:00:10 wysłana przez SAMEWISE »

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Wakacyjne NIC xD
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 23, 2010, 20:53:52 »
Omg.

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Wakacyjne NIC xD
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 23, 2010, 21:52:19 »
Cytuj
Poza tym zamiast dać dzieciom jeść to to kretyni budują stadiony. Co za świat
gdyby się miało wszystkie pieniądze wydawać na głodujące dzieci wszystkich krajów, zamiast na rozrywkę, to ten świat byłby pusty, nudny i najedzony. W takim pustym i nudnym świecie wzrosłaby tylko liczba samobójstw a ludzie nadpobudliwi czy inni z adhd i tak znaleźliby sposoby do tego by się trochę rozerwać, oczywiście z braku laku (czyli rozrywek) rozrywaliby się niekoniecznie w zgodzie z prawem, wzrosłaby liczba przestępstw w stosunku do tego co jest teraz i generalnie byłoby niekoniecznie sympatycznie.
Serio, wolę chyba ten nasz rozrywkowy świat zamiast tego mało realnego najedzonego;d. Wiem, jestem okrutny;b.



Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Wakacyjne NIC xD
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 23, 2010, 22:14:12 »
Cytuj
Poza tym zamiast dać dzieciom jeść to to kretyni budują stadiony. Co za świat
gdyby się miało wszystkie pieniądze wydawać na głodujące dzieci wszystkich krajów, zamiast na rozrywkę, to ten świat byłby pusty, nudny i najedzony. W takim pustym i nudnym świecie wzrosłaby tylko liczba samobójstw a ludzie nadpobudliwi czy inni z adhd i tak znaleźliby sposoby do tego by się trochę rozerwać, oczywiście z braku laku (czyli rozrywek) rozrywaliby się niekoniecznie w zgodzie z prawem, wzrosłaby liczba przestępstw w stosunku do tego co jest teraz i generalnie byłoby niekoniecznie sympatycznie.
Serio, wolę chyba ten nasz rozrywkowy świat zamiast tego mało realnego najedzonego;d. Wiem, jestem okrutny;b.

Viva niedożywienie, ratuje ludzkość poprzez kontrolę populacji i dostarcza rozrywki.

Co ty w ogóle właśnie napisałeś człowieku.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Wakacyjne NIC xD
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 23, 2010, 22:22:08 »
Haha mało co się nie udławiłem...
Sorry, ale naprawdę myślisz, że oglądanie piłki nożnej jest męskie, naprawdę??

Kolejny... dobrze że nie mój kumpel...

SAMEWISE

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 399
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: 52°44′0″N,23°34′0″E
Odp: Wakacyjne NIC xD
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 23, 2010, 22:29:32 »
Haha mało co się nie udławiłem...
Sorry, ale naprawdę myślisz, że oglądanie piłki nożnej jest męskie, naprawdę??

Kolejny... dobrze że nie mój kumpel...
Racja. Obraź się jeszcze.

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Wakacyjne NIC xD
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 23, 2010, 22:31:00 »
Zabić wszystkie dzieci w Afryce i sprzedać ich mięso na kebab, a za zarobione pieniądze zbudować więcej stadionów sportowych, żeby więcej facetów mogło zarabiać miliony na kulaniu piłki.   :-*

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Wakacyjne NIC xD
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 23, 2010, 22:41:52 »
Widzę że hyde park w końcu zaczyna prezentować poziom PE.

Jest dobrze : )

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Wakacyjne NIC xD
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 23, 2010, 22:50:22 »
Nie wiem w ogóle skąd wzięło się zestawianie Piłki Nożnej z głodującymi dziećmi w Afryce. Pozyskiwać środki na ich dokarmianie można także na wiele innych sposobów.
Poza tym nigdzie nie napisałem że oglądanie piłki nożnej jest męskie a jej nie oglądanie jest nie-męskie.

PS. Poza tym, z tym płakaniem że przez miesiąc w TV lecą tylko mecze przypominacie mi mojego kolegę SłoniaTrombalskiego który od 2 tygodni chodzi i klnie że nie może grać u mnie w Tekkena bo oglądam mecze
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2010, 22:54:37 wysłana przez Cambion »

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Wakacyjne NIC xD
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 23, 2010, 22:52:11 »
Cytuj
Poza tym zamiast dać dzieciom jeść to to kretyni budują stadiony. Co za świat
gdyby się miało wszystkie pieniądze wydawać na głodujące dzieci wszystkich krajów, zamiast na rozrywkę, to ten świat byłby pusty, nudny i najedzony. W takim pustym i nudnym świecie wzrosłaby tylko liczba samobójstw a ludzie nadpobudliwi czy inni z adhd i tak znaleźliby sposoby do tego by się trochę rozerwać, oczywiście z braku laku (czyli rozrywek) rozrywaliby się niekoniecznie w zgodzie z prawem, wzrosłaby liczba przestępstw w stosunku do tego co jest teraz i generalnie byłoby niekoniecznie sympatycznie.
Serio, wolę chyba ten nasz rozrywkowy świat zamiast tego mało realnego najedzonego;d. Wiem, jestem okrutny;b.

Viva niedożywienie, ratuje ludzkość poprzez kontrolę populacji i dostarcza rozrywki.

Co ty w ogóle właśnie napisałeś człowieku.

To:
"
gdyby się miało wszystkie pieniądze wydawać na głodujące dzieci wszystkich krajów, zamiast na rozrywkę, to ten świat byłby pusty, nudny i najedzony. W takim pustym i nudnym świecie wzrosłaby tylko liczba samobójstw a ludzie nadpobudliwi czy inni z adhd i tak znaleźliby sposoby do tego by się trochę rozerwać, oczywiście z braku laku (czyli rozrywek) rozrywaliby się niekoniecznie w zgodzie z prawem, wzrosłaby liczba przestępstw w stosunku do tego co jest teraz i generalnie byłoby niekoniecznie sympatycznie.
Serio, wolę chyba ten nasz rozrywkowy świat zamiast tego mało realnego najedzonego;d. Wiem, jestem okrutny;b."


I na prawdę nie wiem czego tu można nie rozumieć.

Łatwo, ba wręcz banalnie jest napisać "po co budować stadiony piłkarskie, olimpijskie, nakarmmy dzieci w afryce".

Równie dobrze można napisać "po co produkować filmy na miliardy dolarów rocznie, nakarmmy dzieci"

albo "po co produkować konsole i pisać gry, po co tworzyć, nakarmmy dzieci"

Można w te cytaty wcisnąć cokolwiek innego związanego pośrednio bądź bezpośrednio z rozrywką. Można wcisnąć tam dosłownie wszystko co jest z nią związane. Ale sorry, dla mnie to jest banalne, wręcz nieprzemyślane. Każda akcja tworzy reakcję, naprawdę bardzo łatwo jest krzyknąć coś kontrowersyjnego, trudniej się zastanowić czy to co niby miałoby załatwić na krótki czas jakiś problem nie spowoduje 10 innych problemów.

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: Wakacyjne NIC xD
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 23, 2010, 22:56:24 »
Łatwo, ba wręcz banalnie jest napisać "po co budować stadiony piłkarskie, olimpijskie, nakarmmy dzieci w afryce".

Równie dobrze można napisać "po co produkować filmy na miliardy dolarów rocznie, nakarmmy dzieci"

albo "po co produkować konsole i pisać gry, po co tworzyć, nakarmmy dzieci"

Można w te cytaty wcisnąć cokolwiek innego związanego pośrednio bądź bezpośrednio z rozrywką. Można wcisnąć tam dosłownie wszystko co jest z nią związane. Ale sorry, dla mnie to jest banalne, wręcz nieprzemyślane. Każda akcja tworzy reakcję, naprawdę bardzo łatwo jest krzyknąć coś kontrowersyjnego, trudniej się zastanowić czy to co niby miałoby załatwić na krótki czas jakiś problem nie spowoduje 10 innych problemów.

Zgadzam się w 100% z powyższym komentarzem

SAMEWISE

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 399
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: 52°44′0″N,23°34′0″E
Odp: Wakacyjne NIC xD
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 23, 2010, 22:59:36 »
Poza tym nigdzie nie napisałem że oglądanie piłki nożnej jest męskie a jej nie oglądanie jest nie-męskie.
Tu:
Cytuj
Czasem mam wrażenie że kumpluje się z ciotami a nie facetami bo nikt z moich kumpli nie ogląda Mundialu :o
TO JEST CHORE!!!

Widzę że hyde park w końcu zaczyna prezentować poziom PE.

Jest dobrze : )
To wynocha stąd będziemy się kłócić bez Ciebie!



Ps
You know i love You :-*

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Wakacyjne NIC xD
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 23, 2010, 23:09:00 »
Cytuj
Widzę że hyde park w końcu zaczyna prezentować poziom PE.

Jest dobrze : )
To wynocha stąd będziemy się kłócić bez Ciebie!
Ale że co? o_O

SAMEWISE

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 399
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: 52°44′0″N,23°34′0″E
Odp: Wakacyjne NIC xD
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 23, 2010, 23:13:37 »
Myślałem, że znów ironizujesz podstępny Snejku...