Autor Wątek: Tragedia w katyniu - film, który może zmienić bieg wydarzeń.  (Przeczytany 21661 razy)

apolon

  • Backdash Team
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 726
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: apolon81
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Tragedia w katyniu - film, który może zmienić bieg wydarzeń.
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 15, 2010, 16:04:08 »
śmiech jest, dokładnie w 1:10, taki pijacki rechot w tle
ale co z tego, skoro dzwiek mozna podlozyc... na 99% fake

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Tragedia w katyniu - film, który może zmienić bieg wydarzeń.
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 15, 2010, 16:18:41 »
Lincoln Burrows też nie strzelał, mimo że wszystko na to wskazywało.

Ja stawiam, że to robota 4chana!

Hejt

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1483
  • Płeć: Mężczyzna
  • EdgeLord
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Starożytna Szkoła Wpierdolu
  • Steam ID: Hejt
Odp: Tragedia w katyniu - film, który może zmienić bieg wydarzeń.
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 15, 2010, 16:43:04 »
strzały (to są na 80% strzały z broni palnej)

Skąd to 80%?

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Tragedia w katyniu - film, który może zmienić bieg wydarzeń.
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 15, 2010, 17:11:54 »
Tu macie fajny komentarz od Sekretarza Krajowej Rady Lotnictwa: http://wiadomosci.onet.pl/6599651,1,relacjetv.html

Bolgan

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 687
  • wydziedziczony Ojcosynopradziadownuk Volda
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bolgan
  • Skąd: Wroc�aw
Odp: Tragedia w katyniu - film, który może zmienić bieg wydarzeń.
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 15, 2010, 17:55:52 »
To jest moja odpowiedź na bełty niejakiego miranko ale nie chciałem jej umieszczać w temacie o Tawerna Cup, żeby zbytanio nie oftopować,tu chyba będzie najlepiej, czuję głęboką potrzebę wypowiedzenia własnego zadania:

        Ja głosowałem na Kaczyńskiego i byłem zadowolony z jego rządów,  Mieranko ty jednak jesteś lewy jakis, czy kiedykolwiek się zagłebiłeś w stricte sprawy polityczne, czy tylko powtarzasz to co Ci ktos tam powiedział albo w TVNie zobaczyłeś, burdel zrobił się przez to że PO nie zrobiło kolalicji z Pisem po przegranych wyborach, co obiecywało hucznie, i pis był zmuszony robić koalicję z Samoobrona i LPR a to wiadomo że jest to polityczne samobójstwo, zwykła gra polityczna , jakby PO miało na uwadze dobro Polski to by zrobiło tą kolalicję, ale Tusk ze swoją świtą miał nas gdzieś , bo oni po pierwsze nie są politykami tylko biznesmenami [schetyna, palikot itd] i poczekali te dwa lata konsekwętnie i regularnie oczerniając i ośmieszając prezydenta w mediach, że jest kartoflem, że jest niski, że nie wie, że marihuana jest z konopi, ale ja się pytam; co to ma wspólnego z Faktyczną polityką na rzecz Polski? Za rękę go nigdy nie złapali by coś ukradł, oczyścił polskę z korupcji [na tyle na ile można] , był zwolennikiem lustracji bo miał czyste ręce, poczytaj kolego najpierw, zastanów się i dopiero coś napisz. Burdel w polsce był od czasów rozbioru, zaborów, wojny, komuny i trwa nadal więc prosze nie zwalaj na na niego bo zachwujesz się jak duże dziecko, i jak nie masz wiedzy to się nie wypowiadaj.

              I moi drodzy Polacy, Rodacy uświadomcie sobie ogromne kłamstwo jakie się wtłacza do głow masą młodych ludzi. Może teraz po tym nieszcześciu ludzie spojrzą na sprawy inaczej i okaże się że ta tragedia była złem, które na dobro wyjdzie. Polecam myślenie, fajna sprawa.


Jesteś GRZYBIORZEM.

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Tragedia w katyniu - film, który może zmienić bieg wydarzeń.
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 15, 2010, 18:24:10 »
Bolgan, ale trzymaj sie faktow.  PO nie zrobilo koalicji z PiS (mimo, ze chcialo), bo PiS chcial przejac wszystkie wazniejsze ministerstwa, zostawiajac PO jakies smiechy typu Ministerstwo Rolnictwa (porownujac do tego, co wzieloby PiS oczywiscie). Wiec PO sie wycofalo, a Prawo i Sprawiedliwosc byle tylko miec ta wiekszosc w rzadzie zrobilo wice premierami Leppera i LPR. Wiec darujmy sobie takie odwracanie faktow, bo identycznie mozna w druga strone - jakby PiS zalezalo dobro Polski to by ustapili kilka ministerstw PO (dalej majac wiecej) i byloby PO-PiS. Nie chcieli _zadnych_ ustepstw, chcac sprowadzic konkurencje na margines polityczny - no to mieli LPR+SO.

Mimo,ze bylem i jestem jego antyfanem (za konserwatyzm) to mocno mnie dotknela tragedia jaka sie wydazyla - gowno mnie ochodza poglady w takim momencie, zginal prezydent mojego kraju! (I prawie setka innych waznych osob, z wszystkich partii).

A prezydent obrywal troche dzieki swojemu bratu, ktory robil bzdury typu nazwanie wyborcow PO jakimis ZOMO LOL (sam to widzialem na zywo po wyborach).

Wiec nie zarzucaj nikomu braku myslenia, bo akurat jezeli chodzi o tzw. klapki na oczach, to spokojnie mozna powiedziec, ze przoduje tutaj obecna prawica (ktora to podzielila polakow, od "wyksztalciuchow" po inne bzdury). Za czasow AWS vs SLD nie bylo praktycznie zadnych podzialow spolecznych i takiego wchodzenia sobie do gardel.

A 3/4 ludzi glosujacych na PO, chcialo _SPOKOJU_, bo maja leb na karku i sami o siebie dbaja (czy to prowadzac biznes, czy rozwiajac jakis projet, pracujac w swojej pracy czy nawet leniuchujac / szukajac pracy -> jednakze zajmujac sie _Swoim_ zyciem, a nie sasiada zza plotu).

Nie ma zadnego burdelu w kraju, kraj jest w miare stabilny i sie rozwija. Polityka na calym swiecie tak wyglada, niektorzy mysla, ze tylko u nas tak jest, prosze Cie. To jest polityka, u nas przynajmniej nie bija sie w parlemecie (vide Wlochy) (;. A, ze nie zarabiamy jeszcze tyle co TOP3 gospodarek swiata (niemcy, anglia, usa)? Bo wszyscy zawsze do tego porownuja. A skad mamy zarabiac, chcesz sprawdzic, ze pieniadze nie rosna na drzewie, otworz 1 osobowy sklepik i zobaczysz, dlaczego y zarobisz na czysto 2000zl, a koles w UK 1400 funtow. Jakhy nagle zlotowka = 1 euro, to zarabiamy tyle co niemcy, ludzie z anglii i nawet wiecej niz w USA. Jednostkowo mamy podobnie, 1500 tu i 1500 tam. Tyle, ze oni maja euro/dolary, za ktore w globalnej gospodarce kupisz wiecej. (poza uslugami). A pomysl o kolesiu z bialorusi, gdzie minimalna pensja kilka lat temu wynosila 10 dolarow - niech sobie zakupi PS3 za 399$.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 15, 2010, 18:33:13 wysłana przez Solo »

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tragedia w katyniu - film, który może zmienić bieg wydarzeń.
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 15, 2010, 19:26:52 »
Ja generalnie chce wyjechać do kanady, ma ktoś może rodzinę tam? Interesuje mnie ogarnięcie zatrudnienia aby dostać wizę pracowniczą :)
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

SAMEWISE

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 399
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: 52°44′0″N,23°34′0″E
Odp: Tragedia w katyniu - film, który może zmienić bieg wydarzeń.
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 15, 2010, 19:28:06 »
 Solo ma rację. Sam spłodziłem posta ale już mnie raczej wyręczyłeś bo nie mam co za bardzo dodać więc skasowałem. Jedna tylko rzecz doprowadza mnie do szału, po prostu tak mnie nosi, że śmigałbym po domu jak  diabeł tasmański i rozwalał wszystko... Kaczyński na Wawelu! WTF? Dalej nic o tym nie napiszę bo byłyby same bluzgi. W ogóle to jestem w szoku niezłym i lękam się nieco wyznawców PIS'u którzy stoją po 13godzin by zobaczyć trumnę ??? Rozumiem, żeby chociaż była otwarta... Nie prościej i szybciej jest pójść do zakładu pogrzebowego zobaczyć drewnianą, zamkniętą trumnę?? Kilkanaście godzin stoją w kolejkach z małymi dziećmi do 4 nad ranem, chore ::)

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tragedia w katyniu - film, który może zmienić bieg wydarzeń.
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 15, 2010, 19:29:59 »
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Bolgan

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 687
  • wydziedziczony Ojcosynopradziadownuk Volda
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bolgan
  • Skąd: Wroc�aw
Odp: Tragedia w katyniu - film, który może zmienić bieg wydarzeń.
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 15, 2010, 19:33:16 »
No spoko, obłudą było by nie przyznać Ci racji w paru kwestiach, może przesadziłem z tym burdelem, ale nie myśle że tylko u nas jest syf bo mieszkałem już w paru krajach i wiem do czego taki liberalizm może doprowadzić, dlatego wolę byc lekko konserwatywny, nikomu nie zarzucam braku myślenia, tylko POLECAM MYŚLENIE.



Wiec nie zarzucaj nikomu braku myslenia, bo akurat jezeli chodzi o tzw. klapki na oczach, to spokojnie mozna powiedziec, ze przoduje tutaj obecna prawica (ktora to podzielila polakow, od "wyksztalciuchow" po inne bzdury).

A 3/4 ludzi glosujacych na PO, chcialo _SPOKOJU_, bo maja leb na karku i sami o siebie dbaja (czy to prowadzac biznes, czy rozwiajac jakis projet, pracujac w swojej pracy czy nawet leniu(pipi)ac / szukajac pracy -> jednakze zajmujac sie _Swoim_ zyciem, a nie sasiada zza plotu).



To już jest uogulnienie 3/4 chciało spokoju, a 1/4 co chciała, a ja co chcę?! Ja głosowałem na PiS i też chce spokoju. Pozatym wszyscy którzy głosują na PO mają łeb na karku to też bez przesady i mają biznesy i projekty o matko boska , złote góry na horyzoncie i tylko Kaczyński przeszkadza bo prowadzi konserwatywna politykę. A co ja głosowałem na inna partie i co jestem młodym moherem, ciemniakiem, nacjonalistą czy jakimś chłopem z pola, mam dyplom z europeistyki i kumam strukturę UE od podstaw, co trochę sceptycznie mnie nastawia do liberalnej partii jaką jest PO.

Ale mimo wszysto dzięki za wyczerpującą odpowiedż i konstruktywną krytykę. Może dzielą nas poglądy ale obydwoje chcemy tego samego dla polski :D

. Jedna tylko rzecz doprowadza mnie do szału, po prostu tak mnie nosi, że śmigałbym po domu jak  diabeł tasmański i rozwalał wszystko... Kaczyński na Wawelu! WTF? Dalej nic o tym nie napiszę bo byłyby same bluzgi. W ogóle to jestem w szoku niezłym i lękam się nieco wyznawców PIS'u którzy stoją po 13godzin by zobaczyć trumnę ??? Rozumiem, żeby chociaż była otwarta... Nie prościej i szybciej jest pójść do zakładu pogrzebowego zobaczyć drewnianą, zamkniętą trumnę?? Kilkanaście godzin stoją w kolejkach z małymi dziećmi do 4 nad ranem, chore ::)

Co jest w tym złego? Też mi się nie podoba chowanie na Wawelu, ale jak stoją na 13 godzin bo chcą to chyba sie nawyzwa wolność, Panowie Liberałowie, to jest własnie wolność. Stoję 13 godzin bo chcę, bo jestem wolny, bo wyrażam tym siębie, żałobę, cokolwiek. Jakby stali 13 godzin i czekali na przylot Michalea Jacksona to by się nikt nie doczepił, jak stoją przed  premierą ksiażek Harrego Pottera to też jest luz, jak stali przed premierą PS2 w japonii to wogule szacunek mieli na prafii i respekt u ziomów, ale jak już przed trumną to bee i jeszcze z dziećmi. To kto tu jest tym liberałem, ja czy wy? ;P
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 15, 2010, 19:52:35 wysłana przez Bolgan »


Jesteś GRZYBIORZEM.

Solo

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 854
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: Tragedia w katyniu - film, który może zmienić bieg wydarzeń.
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 15, 2010, 20:07:53 »
Ale Bolgan, ciagle szlufladkujesz:). Ja nie bylem fanem Prezydenta, jestem liberalem, a pogonilbym w piz* k**w* tych pajacow manifestujacych i robiacych teraz ten syf. Niestety poporstu nie maja co w zyciu robic i kazda okazja do takiego shitu jest dobra, aby "cos" zrobic. Bo inaczej znow wroca do swojego zycia i beda karmic stonke z procy. 99% procent osob nie wie nawet gdzie w Krakowie lezy Wawel, nie mowiac juz o byciu tam czy zapaleniu swieczki Pilsudskiemu. Ja bylem kilka razy za malolata i uwazam, jezeli zginal polski prezydent, w katastrofie, podczas pelnienia sluzby  - to jezeli chca, moga go tam pochowac!  A najmiesniejsze w tym wszystkim jest to, ze jak chcieli chowac Pilsudskiego na Wawelu to byly podobne protesty (moze mniejsze - nie bylo takiej medialnosci). L M A O. I mowie to jako antyfan swietej pamieci Prezydenta (kto mnie zna, ten wie). Jednakze to jest prezydent mojego kraju, ktory zginal w tragicznych okolicznosciach z cala grupa ludzi rzadzacej krajem.

Wiec prosze - nie wkladaj do jednego worka wszystkiego, to jest wlasnie to, czego nie lubie w fanach obecnej Prawicy. Wszystko jest biale lub czarne, jak nie popierasz zdania prawicy to - najczesciej - jestes medialnie zmanipulwoany przez wyborcza i tvn - i jak tutaj dyskutowac w ogole ; ). 

Tak czy siak dzieki za rzeczowa dyskusje, grunt, ze interesuje nas dobro kraju, swoimi sciezkami, ale do wspolnego celu:).

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 15, 2010, 20:14:38 wysłana przez Solo »

SAMEWISE

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 399
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: 52°44′0″N,23°34′0″E
Odp: Tragedia w katyniu - film, który może zmienić bieg wydarzeń.
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 15, 2010, 20:18:16 »
Właściwie to niepotrzebnie pisałem poprzedniego posta bo nie chcę wywoływać niepotrzebnej dyskusji. Więc wybacz Bolgan, że nie podejmę się kontynuować dalej tej dysputy. Poza tym jestem raczej dość bezpośrednią osobą i wiele rzeczy mówię tudzież piszę wprost co niektórzy mogą nie najlepiej odbierać. Pozdrawiam.

maddest

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 737
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Tragedia w katyniu - film, który może zmienić bieg wydarzeń.
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 15, 2010, 20:35:11 »
To jest tak samo jak z przepowiedniami , specjalnie nie są do końca wiadome i określone żeby ludzie sami dawali do nich swoją wersje wydarzeń , w tym wypadku jest to dość słaby AutoFocus co powoduje zlewanie się pierwszego planu z resztą , co skutkuje tworzeniem teorii spiskowych.

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Tragedia w katyniu - film, który może zmienić bieg wydarzeń.
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 15, 2010, 21:14:11 »
Niech sobie snują ludzie teorie spiskowe, niech powstanie książka, film i gra na tym oparta ale niech się to nigdy nie potwierdzi bo będziemy świadkami gnoju jakiego nikt nie potrafi sobie wyobrazić.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: Tragedia w katyniu - film, który może zmienić bieg wydarzeń.
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 15, 2010, 22:12:20 »
No, ja tam nie słyszałem żadnego śmiechu na tym filmiku, nie słyszałem żadnych konkretnych słów poza tymi wypowiedzianymi wprost do kamery. Nikt mi nie powie że tam wyraźnie słychać inne kwestie, ja tam słyszę parę sylab przeplatanych ciszą z czego można stworzyć jakiekolwiek inne słowa z podobnie umiejscowionym akcentem na podobne sylaby. Biorąc pod uwagę że to może być po rosyjsku a może być i po polsku to jest masa możliwości.
Zresztą, już widziałem 3 różne wersje tekstów wypowiedzianych na tym filmiku, więc każdy słyszy to co chce usłyszeć.


Wydaje mi się że Rosjanie musieliby być strasznie nierozsądni żeby wpadać na miejsce wypadku i zacząć dobijać ludzi. Raz że nie mogli wiedzieć że będzie taka katastrofa, dwa że nie mogli przewidzieć ilu ludzi będzie martwych (mogło przeżyć 50 ludzi), no i mieliby zbyt mało czasu na takie działania a prawdopodobieństwo tego że ktoś przeżyje i będzie siedział, leżał lub będzie przygnieciony (ale wciąż świadomy) w miejscu niedostępnym było zbyt duże żeby czegoś takiego próbować.