Autor Wątek: SC4 -> online + offline  (Przeczytany 157197 razy)

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #675 dnia: Luty 04, 2011, 23:37:05 »
Jeśli mowa o takich zlotach/turniejach itp to szykuje się kolejne EBO w Niemczech za jakieś 5 miesięcy więc może tym razem by się udało zebrać większą liczbę osób? =p ciekawi mnie kto by się pisał na 100% na taki wyjazd.

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #676 dnia: Luty 05, 2011, 00:27:16 »
Wracasz do calibura ; D ?

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #677 dnia: Luty 05, 2011, 10:17:10 »
Na mnie nie ma co liczyć.

cieslak

  • Gość
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #678 dnia: Luty 05, 2011, 11:28:18 »
Jeśli mowa o takich zlotach/turniejach itp to szykuje się kolejne EBO w Niemczech za jakieś 5 miesięcy więc może tym razem by się udało zebrać większą liczbę osób? =p ciekawi mnie kto by się pisał na 100% na taki wyjazd.

Nie widzę problemu, żeby zrobić tura na zlocie we Włocławku, który imo ma się odbyć w kwietniu. Cel? Sprawdzenie, kto jeszcze w to gra. :)

Hiryu

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2317
  • Płeć: Mężczyzna
  • 活 死 永 前
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: GKHiryu
  • Skąd: Włocławek | Warszawa
  • Steam ID: GKhiryu
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #679 dnia: Luty 05, 2011, 11:30:56 »
Nie widzę problemu, żeby zrobić tura na zlocie we Włocławku, który imo ma się odbyć w kwietniu. Cel? Sprawdzenie, kto jeszcze w to gra. :)
Ja! Ja! Ja!
SC4 jest zdecydowanie za mało.
Moje pięści krwawią śmiercią!

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #680 dnia: Luty 05, 2011, 13:14:36 »
No jakby na Bursie można było grać w SC i przejechało by się parę osób, które w to grają to czemu nie. Jak dla mnie to nawet nie chodzi o turniej (jakoś wątpie, żeby znalazła się odpowiednia liczba uczestników ;p) ale o same freeplaye. Z tego co widziałem to tam głównie króluje 2D i Tekken ale jakby znalazło się stanowisko tylko dla SC... Ja osobiscie nie gram w żadne inne bitki prócz SC więc inaczej taki event to raczej nie dla mnie.

A co do Niemczech to jak jechać tam to już tylko dla jaj i fajnej atmosfery  ;D Poza tym obiecałem Malekowi, że skoro nie jade do Cannes to spotkamy się znowu we Wriezen.

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #681 dnia: Luty 05, 2011, 16:50:18 »
Jeśli to (EBO) będzie w sezonie wakacyjnym to ja jestem chętny na 90% - musicie mi tylko odpowiednio wczas dać znać w temacie terminu żebym urlop w robocie zaplanował :-)
Co do Włocławka to lokalizacja jest trochę lipna - ludzie z Wrocławia czy Krakowa nie mają jakiś super połączeń tam...

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #682 dnia: Luty 05, 2011, 16:52:42 »
Soul CaliBursa? Czemu nie, przy okazji można pograć w mieczyki.

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #683 dnia: Luty 05, 2011, 16:56:06 »
Kati, Bolgan - na tawernie nie będzie w ogóle freeplay'ów więc może jednak przyjdziecie na konwent zamiast do Tawerny ??
Di - jeśli o "mieczykach" mowa to koniecznie należy zagrać w Sports Champions :D Mogę przynieść PS EYE i 2 move'y, ale do pełni szczęścia przydałby się jeszcze 2 (żeby były w sumie = miecz + tarcza * 2_osoby)...

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #684 dnia: Luty 05, 2011, 16:58:56 »
Ja mam w razie co jedną różdżkę :)

A co do konwentu, to wpadłbym na niego po Tawernie razem z Avi, gdyby nie to, że wejściówka kosztuje teraz podobno 50 zł... :/

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #685 dnia: Luty 05, 2011, 17:43:06 »
No 40zł w przedpłacie. PRzedpłaty kończą się w ten weekend ale nie wiem czy czas na wpłatę czy tylko czas na rezerwację - może można jeszcze zarezerwować i np. zrobić przelew w poniedziałek rano i będzie konwent za 40zł :) Poza tym jakby ktoś miał monitor 22"-24" z wejsciem HDMI i głośnikami (czyli taki "mini TV" bez tunera ) to jak zagada do orgów to za udostepnienie go może wejsć za darmo :)

PS. Od zeszłego roku większość konwentów jest dosyć droga (40zł)...

Kati

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 405
  • Płeć: Kobieta
  • (o|o) vs (v)(oVo)(v)
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #686 dnia: Luty 05, 2011, 17:47:24 »
wejściówka na samą niedzielę jest za 10 zł więc ja w sobotę idę do Tawerny (bo to nie tylko granie ale też zobaczenie się z ludźmi i pooglądanie dobrych walk więc brak freeplayów mi nie wadzi ;) ) a w niedzielę na konwent :)
forum o figurkach kolekcjonerskich: http://thecollectorsclub.net/forum/index.php

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #687 dnia: Luty 06, 2011, 20:12:41 »
Hej hej :-) Znajdę gdzieś jakąś taką czytelną rozpiskę stance'ów Siegfried'a i jaki ataki może z nich przeprowadzać ?? Nie pamiętam gdzie on tam jakieś low'y wredne może wsadzić (oczywiście poza 6B+K jeśli dobrze pamiętam input, to trudno zapomnieć :P )... Ring;u co polecasz na gości którzy notorycznie spamują 33_99 [ B ]  - z tego co kojarzę to tam nic gwarantowanego nie ma, jak się przejdzie do kontrataku zawsze jest ryzyko, że akurat to co zrobił Sieg nas trafi...
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2011, 23:46:08 wysłana przez PePe »

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #688 dnia: Luty 08, 2011, 02:39:39 »
Hmm on chyba nie ma czegoś takiego jak 33_99B, nie chodzi Ci przypadkiem o 22_88B? (ulubiony cios Patrocratora). Co do postaw to nie wiem, chyba Heniek by Ci musiał wypisać, ja tego nie ogarniam za bardzo. Ogólnie to nie ma (Ivy przynajmniej) żadnej uniwersalnej odpowiedzi na jego mieszanie w postawach, on tam może zrobić prawie wszystko, ma m.in ciosy z unikami na boki i do tyłu, low TC i aGI. Wszystko to mindgame w zależności od tego czy ma przewagę czy nie.

Bolgan

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 687
  • wydziedziczony Ojcosynopradziadownuk Volda
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bolgan
  • Skąd: Wroc�aw
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #689 dnia: Luty 09, 2011, 14:15:02 »
Co do mnie to na burse mógłbym się wybrać, ale od razu mówię że na EBO nie jadę, nie jestem w formie, może mnie nie być w PL, a poza tym wkurzyły mnie te niedobitki esesmańskie że powrzucali tylko swoje filmy z walk, moja jest jedna jakaś zalowa i 21 sekund drugiej, ogólnie tak bardzo chciałem obejrzec z drużynówki. A obiecywali że to załatwią, nienawidze ich :D. Nie jade, kiełbasy zjedzice za mnie.


Jesteś GRZYBIORZEM.