Autor Wątek: SC4 -> online + offline  (Przeczytany 157199 razy)

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #465 dnia: Wrzesień 16, 2010, 19:45:00 »
Centralny jest teraz w przebudowie i zlikwidowali wszystkie kebaby. Pewnie jakby przyjechali pociągiem to na Wschodni lub Zachodni... to było by wspaniałe pierwsze wrażenie dla kogoś, kto mieszka w Niemczech:P trzeci świat wita.

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #466 dnia: Wrzesień 16, 2010, 19:50:10 »
Ale ja nie mówię o punktach z kebabami, a o samym mięsie :D

Myślę, że dla tych dworców powinna zostać stworzona oddzielna kategoria. Trzeci świat to za mało.

Kiedy napiszesz im kolejną wiadomość?

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #467 dnia: Wrzesień 16, 2010, 19:57:19 »
Jak złapiesz Mewtwo:P

Już napisałem - kiedy nam pasuje, jakie są możliwości spania dla nich i że w arenie trzeba płacić za godzinę grania ok 1,5 EUR/h (mam nadzieję, że się nie pomyliłem:P ale dla nich to i tak śmieszne pieniądze)

Jakby trafili na centralny jakieś 2 miesiące temu, a w szczególności na te niższe poziomy to później mogło by się okazać, że Warszawiacy zjedli niemieckich graczy z sosem xD

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #468 dnia: Wrzesień 16, 2010, 20:03:17 »
Jest 6 zł za 2 osoby na konsoli (z rabatem), więc nie pomyliłeś się, oczywiście pod warunkiem, że obecny kurs euro zaokrąglimy w górę ;] Ale kto wie, może wyjdzie taniej (zależy od tego, kto będzie wtedy miał zmiany).

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #469 dnia: Wrzesień 17, 2010, 11:37:14 »
JTG napisał mi, że data mu odpowiada (2 i 3 październik) i że teraz wszystko przedyskutuje z innymi i da mi odpowiedź za pare dni. Napisał, że nie wie na 100% ile będzie osób, ale jak będą trzy to woli "spać" u mnie  :-X no w sumie nie powinno być tak źle jak by były 3 osoby (wtedy bym spał w innym pokoju a oni by sobie jakoś poradzili. Może jednak ten materac by się przydał ;]. No więc teraz trzeba czekać na odpowiedź, w której ma potwierdzić na 100% czy przyjadą czy nie.

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #470 dnia: Wrzesień 17, 2010, 11:39:10 »
W takim razie czekamy.

Nie pamiętam, czy pytałem:
Oni wiedzą o tym, jak u nas wygląda scena Calibura?

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #471 dnia: Wrzesień 17, 2010, 11:54:14 »
We wcześniejszej wiadomości mi napisał, że on w ogóle nie wiedział do czasu EBO, że u nas są jacyś gracze SC. Czyli albo miał na myśli to, że w czasie SC4 nikogo z Polski nie spotkał albo jakimś cudem nigdy nie natknął się na nasze filmiki z SC2, SC3 i SC4 ;]

No ale w każdym razie ciekawie by było jakby przyjechali. JTG i Daggoth to najlepsi gracze z Niemiec, w Cannes w marcu byli w pierwszej dziesiątce. JTG był piąty. Myślę, że przeciw niemu większych szans mieć nie bedziemy, bo kto u nas jest ograny na Astę?

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #472 dnia: Wrzesień 17, 2010, 11:56:39 »
To JAG chyba zapomniał o tym, że 4 lata temu w lipcu chciał przyjechać do Warszawy i ze mną pograć :D

Kto jest najlepszy na Astę?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2010, 11:59:40 wysłana przez Di »

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #473 dnia: Wrzesień 17, 2010, 13:24:36 »
Wg matchupu francuzów najlepsze postacie na Astę to: Hilde, Cass, Sophitia, Ivy, Setsuka, Yoshi

Bolgan

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 687
  • wydziedziczony Ojcosynopradziadownuk Volda
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Bolgan
  • Skąd: Wroc�aw
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #474 dnia: Wrzesień 17, 2010, 13:31:47 »
Centralny jest teraz w przebudowie i zlikwidowali wszystkie kebaby. Pewnie jakby przyjechali pociągiem to na Wschodni lub Zachodni... to było by wspaniałe pierwsze wrażenie dla kogoś, kto mieszka w Niemczech:P trzeci świat wita.


Jak przyjadą to wypadało by im nadmienić KTO zrobił z Polski trzeci świat :D a jak już mowa o dworcach to we Wrocławiu jest taki dworzec Nadodrze tam to jest już chyba siódmy świat.


Jesteś GRZYBIORZEM.

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #475 dnia: Wrzesień 17, 2010, 23:11:07 »
Myślę, że przeciw niemu większych szans mieć nie bedziemy, bo kto u nas jest ograny na Astę?

To na Astę trzeba się jakoś mocno ograć ?? :D Jakoś kojarzy mi się z postacią, którą się gra na 2 sztuczki :D Liczy się kto lepiej zgaduje i kto ma lepszy refleks :P 
Ringu myślę, że spokojnie będziesz mieć szanse :-) Jesteś wręcz faworytem jak dla mnie ;-)

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #476 dnia: Wrzesień 17, 2010, 23:27:12 »
Ring często tak gada a kończy się zawsze (prawie) tak samo.
Ringu grasz Ivy, będziesz trzymać na dystans i będzie dobrze. Gorzej będzie mieć Di, niby gra sophie ale nie wiem gdzie oprócz df'a sophie jest dobra na aste, tym bardziej cass.
I nie mów że nie ma nikt ogrania bo to taka postać na którą nie trzeba mieć aż tak wiele ogrania bo jest prosta i się mało co zmienia. Di grał nim w sc3, wiadomo po czym ma przewagi, czego nie nadużywać, jak wygląda jego throw game i to wystarczy:d.

Ja się już zniechęciłem jak usłyszałem o problemach z nocowaniem i jak to może wyglądać, ale może to i dobrze bo 3 wyjazdy w 3 kolejne weekendy to by było już za wiele, moja lepsza połowa by jeszcze pomyślała że mam jakiś romans;d.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 17, 2010, 23:29:41 wysłana przez CheeseOfTheDay »

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #477 dnia: Wrzesień 18, 2010, 00:12:55 »
Jak dla mnie to Ivy nie ma tak dobrze tutaj, trudno go trzymać na dystans bo on też ma ciosy na pół ekranu i w dodatku najlepszy odpychający cios Ivy (WP 6B+K2_8) zaczyna się od wolnego liniowego szlaga co jest ogromnym ryzykiem bo Asta może zrobić step-> 22B4 i końcówka ciosu Ivy (2_8) nie zdąży go ściągnąć ze stepa.

Asta ma zryte risk-reward ratio i dlatego nienawidzę grać przeciw tej postaci, on żeby wygrać musi dobrze zgadnąć 2, maks 3 razy a Ivy co najmniej 3 razy więcej.

Przypominam też, że JTG wygrał ze Scudem w Cannes ;]

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #478 dnia: Wrzesień 18, 2010, 00:18:32 »
Asta ma zryte risk-reward ratio i dlatego nienawidzę grać przeciw tej postaci, on żeby wygrać musi dobrze zgadnąć 2, maks 3 razy a Ivy co najmniej 3 razy więcej.
http://www.youtube.com/watch?v=KNluzGzWFOI

Po problemie.

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: SC4 -> online + offline
« Odpowiedź #479 dnia: Wrzesień 18, 2010, 00:28:29 »
Cytuj
Przypominam też, że JTG wygrał ze Scudem w Cannes ;]
Ale Ty jesteś Ring a nie Scud;f. To był turniej a na turniejach różnie bywa. Na tf10 mogło być równie dobrze 3-10 na scuda;g.
W sumie jak sobie teraz przypominam to Ty zawsze narzekałeś na tego aste że Ci sie z nim ciężko gra jeszcze za czasów grania z Di w sc3.

No ale to już nie jest Asta z sc3, ciutkę osłabł a Ivy się wzmocniła. A jak będzie źle to weźmiesz Hilde lub Setskę i pojedziesz ; d.