Autor Wątek: SC4 -> online + offline  (Przeczytany 153171 razy)

Kati

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 405
  • Płeć: Kobieta
  • (o|o) vs (v)(oVo)(v)
    • Zobacz profil
    • Email
SC4 -> online + offline
« dnia: Marzec 07, 2010, 16:19:29 »
Myślę, że przyda się tu ten temat dla ustawek i utyskiwań na nie do końca rozgarniętych kozaków lub narzekań na online'a ogólnie ;)

Lista najlepszych graczy PSN:

Algol: Some_randm_freak
Amy: Tresto, Heniek_M, Alex_3D, Squallz45, CloudSC
Astaroth: Killerbeast22, Astaroth24, Nizachot, Moris12
Cassandra:
Cervantes: mocdad, MASSIVE_NW6, Bigron99
Hilde: Akima-SVK, Ring_PL, Vannhelsing, ORIGAMIDEATHMASK,
Ivy: Ring_PL, PL---PePe---PL, Malek594, Scud507, Kanagana, Robdom88, XshadeX, CaramelDuPiff Mika-974-93, Samael_X
Kilik: Cloud1705, Something-Unique, CloudSC
Lizardman: Arnboku
Maxi FunkeXMix, Nikya, ash_sinner
S-Mina: Daimida, Freakysound, Kvalsternacka, Some_randm_freak
Mitsurugi: Keysona, Capt_Tsubasa28, Vannhelsing, Locy, KimKGL, Aptarien
Nightmare: GrevenWTF, Scud507, M4KH4R4
Raphael: MaikoSC
Rock: Arnboku, Pantocrator, Heniek_M
Setsuka: Cloud1705, Trace_afj, Djlutin, Alan-ere, Perikles8, Trollbarn, Arcanis8787
Siegfried: Pantocrator, Meyson_PL, Takamura_san22, Yamaraja
Sophitia: KimKGL, akrem34
Taki: Fleshmasher, rad1iosil3nce
Talim: Freakysound, Ellernill-PIR
Tira: Arnboku, Ace-Frost, Sprudling
Voldo: Bolgan, Freakysound
Xianghua: Sprudling, KalasSC, Bboy-skyzo, akrem34
Yoshimitsu: Heniek_M, le-reillonais, Locy, ORIGAMIDEATHMASK, Daurek, Komisch1
Yunseong: Djlutin
Zasalamel: Evil_Zutus, Arnboku
« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2010, 10:23:30 wysłana przez Ring »
forum o figurkach kolekcjonerskich: http://thecollectorsclub.net/forum/index.php

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: SC4 - online
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 07, 2010, 16:37:32 »
Może tym razem zrobimy przy okazji liste najlepszych graczy daną postacią? Myśle, że wielu osobom by się przydała. Kati, będziesz mogła w razie czego edytować pierwszy post? (ja tu nie mam żadnego powera, więc tylko Ty możesz edytować ten post =)



Kati

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 405
  • Płeć: Kobieta
  • (o|o) vs (v)(oVo)(v)
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: SC4 - online
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 07, 2010, 16:44:46 »
nie ma sprawy :)
jest jakiś szczególnie dobry gracz Miną? jakoś wątpię czy ktokolwiek bierze ją do gry online ale z ciekawości pytam ;P
forum o figurkach kolekcjonerskich: http://thecollectorsclub.net/forum/index.php

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: SC4 - online
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 07, 2010, 16:53:03 »
Mina to potwór online, szczególnie jak ktoś abusuje sobie te wolne lowy, które przez laga stają sie niewidoczne :P

Najlepsza Mina z jaką grałem należała do gracza o nicku Kvalsternacka (Mina jest jego drugą postacią, Voldo main). To co on nią wyprawiał mnie trochę przerażało, szczególnie, że głównie koncentrował się na rozbijaniu SG. Niestety on już nie gra za bardzo w SC4 ... ogólnie rzadko bywa online.

Miną gra też Freakysound z Francji (on mainuje właśnie takie "topy" jak Mina czy Talim ;P)

Kati

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 405
  • Płeć: Kobieta
  • (o|o) vs (v)(oVo)(v)
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: SC4 - online
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 07, 2010, 17:06:26 »
hm, w sumie online to inna gra, jakoś nie przyszło mi do głowy że pewne słabe rzeczy mogą być tam użyteczne ;) a na CFy to faktycznie zawsze można grać :) może się uda coś posparować w przyszłym tygodniu, w jakich godzinach możesz być online Ringu?
forum o figurkach kolekcjonerskich: http://thecollectorsclub.net/forum/index.php

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: SC4 - online
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 08, 2010, 19:15:58 »
ja zwykle jestem po południu, ale mogę się dostosować =)

Dzisiaj jeden z najlepszych graczy online na XBL wyjechał do mnie z takim tekstem na youtube (później usunął, ale oryginalna wiadomość przyszła mi na e-mail jako powiadomienie o odpowiedzi heheh)

Cytuj
ive seen ur ivy preform offline and ouch (...) im just sayin i think ill take criticism from someone i actualy find good like noface or baba or obi, furzy, saito, belial, scud or someone of that nature

A to wszystko dlatego, bo napisałem, że koleś niczego nie karze Setsuką tylko stoi i nie reaguje kiedy jego przeciwnik używa ciosów z dużymi stratami na bloku.

Na PSN nie spotykam się z takimi osobnikami, tym bardziej, jesli uwaza się ich za jednych z najlepszych :P @PePe, będziesz mógł podać parę osób do listy graczy z XBL, których uważasz za najlepszych (daną postacią)?

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: SC4 - online
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 08, 2010, 19:50:17 »
@Ring - niestety przestałem już grać na XBL bo na padzie od X'a co prawda dobrze mi idzie stepowanie, ale CS'a nie mogę zrobić co mnie wkurza, do tego z Polaków już nikt tam nie gra (Młody, Maciokoki i inni przestali grać, Lisaros przesiadł się na PS3, w sumie tylko paru ludzi zza granicy zostało ale z nimi mam za duże lagi). Fakt że na XBL poziom jest raczej niższy niż na PSN, ale z drugiej strony raz spotkałem tam takiego Mitsu że nawet nie mogłem pierdnąć - koleś rozwalił mnie bez mydła - dużo lepszy niż jakikolwiek spotkany na PSN (łącznie z Locy czy Tsubasa) - niestety nie pamiętam jego nick'u (nick'a ?). Z dobrych graczy to napewno MOSTBRAVEHEART (gra głównie Nightem, ale umie praktycznie każdą postacią), COP DT7, ten Niemiec o którego kiedyś pytałem co grał wtedy Kilikiem, MatzieSWE, art of phoenix (nie pamietam czy pisane razem czy osobno). Ale nie są to mega wyjadacze - w większości coś na moim lub trochę wyższym poziomie.

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: SC4 - online
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 08, 2010, 20:02:57 »
No trudno, to zrobi się listę dla PSN. W ogóle widzę, że dzieje się podobnie jak w Ameryce - ludzie przesiadają się na PS3 żeby grać w SC bo jest tutaj więcej dobrych graczy i ogólnie więcej osób gra. Z tego co wiem, to w US została już tylko garstka dobrych graczy na XBL (która nie chce się przenieść na PS3 twierdząc, że pad od X360 jest lepszy)

A z Locy jak Ci się grało? Jest jeszcze Vannhelsing, on jest chyba najlepszym Mitsu playerem na PSN w EU (nie licząc Keysony, najlepszego Mitsu playera z FR, ale on rzadko jest online, nawet połączyć się z nim nie mogę) biorac pod uwage, że gra offline z jednymi z najlepszych graczy SC we Francji. Jednak abusuje dużo lowów =P

Kati

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 405
  • Płeć: Kobieta
  • (o|o) vs (v)(oVo)(v)
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: SC4 - online
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 08, 2010, 22:20:06 »
to ja w środę od 15 do 16 jestem online jakby któryś z Was też był i miał ochotę na sparr, choć ze mnie teraz żaden przeciwnik ale co tam :)
forum o figurkach kolekcjonerskich: http://thecollectorsclub.net/forum/index.php

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: SC4 - online
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 08, 2010, 22:45:17 »
A z Locy jak Ci się grało?

Nawet spoko ale po paru walkach kazali mi wyjść że ponoć połączenie jest beznadziejne... Albo oni ze sobą mieli idealne albo to była taka wymówka, bo dużo przegrywali i nie chciało im się czekać na swoją kolej... Bo jak na mój gust było bardzo dobre :-)

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: SC4 - online
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 09, 2010, 14:30:39 »
Może używałeś za dużo lowów xD @Kati, ok ja będe. Mam nadzieje, że uda nam się zagrać.

Edytowałem pierwszy post. Tyle mi się na razie przypomniało, oczywiście losowa kolejność graczy, bo trudno by było wskazać w wielu przypadkach kto jest lepszy. Wasze typy? Aha lista dotyczy tylko graczy z Europy (z paroma wyjątkami, kiedy polaczenie z kims z Ameryki np jest bardzo dobre i nigdy nie spada ponizej 4 kresek) i tych, którzy jeszcze regularnie grają.
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2010, 16:52:25 wysłana przez Ring »

Kati

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 405
  • Płeć: Kobieta
  • (o|o) vs (v)(oVo)(v)
    • Zobacz profil
    • Email
Odp: SC4 - online
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 09, 2010, 19:46:19 »
e, ale tam jest jakaś pomyłka, jutro zobaczysz że mnie na tej liście raczej nie powinno być ; D
hmm nie wiedziałam, że Henio gra Yoshim tak btw.
forum o figurkach kolekcjonerskich: http://thecollectorsclub.net/forum/index.php

Bladyszy

  • Full Member
  • ***
  • Wiadomości: 150
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Gamertag: bladyszy I
  • PSN ID: INDbladyszy
  • Skąd: Zary
  • Steam ID: bladyszy
Odp: SC4 - online
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 09, 2010, 19:57:36 »
Nie bedzie listy XBL? Jak pojawi sie inicjatywa stworzenia takowej to postaram sie pomóc.Jednego wymiatacza Mitsu znam, wedlug mnie kozak, jak tam dla was to nie wiem , nie znam waszego skilla.

p.s aaa i jeszcze jedno- mysle, ze z dwa combo bym mogl dopisac do listy zygfryda.
Feel the Rhythm!

Ring

  • 214B
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1431
  • You won't suffer... much
    • Zobacz profil
    • The Ring Community
  • PSN ID: Ring_PL
  • Skąd: Warszawa
Odp: SC4 - online
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 09, 2010, 20:42:30 »
Jeśli chodzi o listę graczy na XBL to istnieje francuska, ale jest dość stara i nie mam pojęcia kto z tych osób jeszcze gra w SC4:

Amy - Asenka ffjc, Xsorsistdogg
Asta - Asenka ffjc, Skyll, Killah 2k6, TRIADE Saitoh, Jag the Gemini
Cass - Eggmaster Dx, Skyll, Chris Orochi, Triade Nob
Cervy - JJ GrimmJow, Razelle1, "Master-CD",
Hilde - Dodddi, Zero no Shana, WB Yota,
Ivy - "Jawell69" , Zouu, Braveheart
Kilik - Graaft (ou Abbeben) , B3RNI, Saunic, TRIADE Hayate
Lizard - WB Yota, Eggmaster Dx, LMTR, Razelle1
Maxi - LMTR, Skyll, Sotirislive, Aqua Snake
Mina - LMTR
Mitsu - Skyll, Rick Lehmer, "Fenrir", "Akira x x", "Loneken 23", LMTR
Night - Hersnip, SamSam666
Raph - Graaft , Cop dt7, "Joe lesquive", WB Yota
Rock - LMTR
Setsu - Camo Lescrooc, Hersnip, Skyll
Sieg - SamSam666, kalo321, Daviiids, DTN GNZ
Soph -  Chris Orochi, Glm_gnz , DAPHL2
Taki - LMTR, DAHPL2,Mastergouki91 Bonusac
Talim - LMTR
Tira - WB Yota, Dodddi, FireSleipnir, "DUSTBUSTER"
Voldo - Marcio80, Bellus SWGA, DAPHL2, HDR GNZ, Daviiids
Xian - COP DT7, "Tucker127" AaA Kayane, LMTR
Yoshi - HDR GNZ, Kingheim, Skyll, LMTR
Yunseong - WB Yota, STRYDERcm , LMTR, Triade Hayate
Zasa - Chris Orochi

@Bladyszy - gwaranty Siegfrieda możesz podac w jego dziale, o ile ich jeszcze nie ma, i upewnij się czy to na pewno gwaranty, a nie np w połowie techtrapy

PePe

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 853
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: PePe PL
  • PSN ID: PL---PePe---PL
  • Skąd: Bielsko-Biała / Kraków
Odp: SC4 - online
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 09, 2010, 23:52:22 »
Z tej francuskiej listy XBL to potwierdzam że Graaft to naprawdę dobry gracz! Tak samo Braveheart - ale akurat jako dobrej Ivy bym go nie dawał ^^ Nightem za to genialnie gra :-) SamSam666 i COP DT7 to też dobrzy gracze. LMTR jest dobry ale bez szału :-)