Hyde Park > Film, muzyka, książka

Tim Burton

(1/2) > >>

Di:
Lubi ktoś tego Pana?

Ja mogę się pochwalić, że mam prawie wszystkie jego filmy wydane na DVD, łącznie z Wielką przygodą Pee-Wee Hermana oraz James and the Giant Peach. Brakuje mi tylko Edwarda Nożycorękiego w edycji z dodatkami, bo tylko taka mnie interesuje (jeśli ktoś ma, to proszę o kontakt).

A ulubiony film Burtona? Trudno powiedzieć...
Z dzieciństwa najlepiej kojarzą mi się Edward (w którym główną rolę miał zagrać Michael Jackson a nie Depp, tak przy okazji) i pierwszy Batman (który bawi mnie do dzisiaj).
Z tych nowszych na pewno godne uwagi są Sweeney Todd oraz Big Fish.

No i nie mogę się doczekać premiery Alicji w Krainie Czarów.

CheeseOfTheDay:
 Czy go lubie? Pierwszy raz o nim slysze xD. Ale nie powiem, Edzio bardzo mi sie podobal, bylo w nim cos bajkowego i widzialem film wiele razy. Niestety ontatni raz jak jeszcze bylem dzieciakiem, wiec niewiele pamietam z niego procz kilku charakterystycznych scen oraz ciekawego klimatu. BigFish'a widzialem rok temu dzieki swojej lepszej upartej polowie ktora go we mnie wmusila. Ale nie zaluje bo to bardzo piekny film:).

Dadrot:
Batman
Sleepy Hollow
Big Fish

Nie jestem generalnie wielkim fanem Burtona, z kina najbardziej cenie sobie produkcje koreańskie (od wieeeeelu lat), chociaż amerykanie robią perełki, nie powiem.
Ale to temat na inny topic chyba.

Kati:
a Charlie i fabryka czekolady? uwielbiam ten film :D
Mam spore oczekiwania co do Alicji ale pewnie się nie zawiodę, trailery wyglądają świetnie.

Mastachi:
Ja na Edwardzie sie poplakalem jak bylem maly :)
Jeden z lepszych filmow wogole stworzonych

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej