Hyde Park > Film, muzyka, książka

Przeczytałeś i polecasz?

(1/2) > >>

HiKrush:
Tak jakoś mam, że poza stałymi wydawnictwami najbardziej jestem skłonny przeczytać coś, co ktoś mi poleci, albo wręcz wciśnie do łapy. To się podzielcie tym, co czytacie, może coś podkradnę.

Ja kończę "Człowieka z Nazaretu" Burgessa. Lektura zdecydowanie ciekawa, ale żaden must read.

Ring:
Czytał ktoś Metro 2033? Zastanawiam się czy nie kupić sobie tej książki, ale opinie raczej podzielone z tego co słyszałem.

Tokis_TLT:
"5 lat kacetu" Stanisława Grzesiuka - opowieści z obozów koncentracyjnych, w których przebywał autor. Historia o tym, jak ludzie walczą o zachowanie życia, godności i człowieczeństwa w miejscu, gdzie śmierć i terror czają się na każdym kroku. Przeczytałem w jeden dzień, nie mogąc się oderwać i ciesząc się wraz z bohaterem każdym maleńkim przejawem dobra i szczęścia, pośród całego nieludzkiego syfu dookoła. Mocna rzecz, zdecydowanie nie dla dzieci.

A na odprężenie, jak zwykle, Sapkowski! :P

Amon85:

--- Cytat: Ring w Maj 09, 2012, 13:38:47 ---Czytał ktoś Metro 2033? Zastanawiam się czy nie kupić sobie tej książki, ale opinie raczej podzielone z tego co słyszałem.

--- Koniec cytatu ---
Ja przeczytałem - zdecydowanie polecam.

ZajcewWerewolf:
Popieram Tokisa Sapkowski Kozak!!! Polecam też jeśli chodzi o klimat obozów "Opowiadania Borowskiego" szczegółowy opis z pierwszej osoby naprawde warto przeczytać.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej