Ankieta

Jakie gry chciałbyś/chciałabyś zobaczyć na MFKiG w tym roku ?

Tekken Tag Tournament 2
36 (30.8%)
Super Street Fighter IV Arcade Edition
30 (25.6%)
Street Fighter x Tekken
8 (6.8%)
Soul Calibur V
15 (12.8%)
Mortal Kombat
12 (10.3%)
King of Fighters XIII
16 (13.7%)

Głosów w sumie: 66

Autor Wątek: 4 - 6 październik 2013 24 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi  (Przeczytany 79235 razy)

Gargooletz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1400
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tworzę scenę
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Gargooletz
  • PSN ID: Gargooletz
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Steam ID: Gargooletz
Odp: 4 - 6 październik 2013 24 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 05, 2013, 14:28:21 »
Maniek, ale przepychanki między 2d i 3d to nic nowego i niespecjalnie komuś szkodzą. Nikt przecież nie robi dramy o wpisowe. Ja jedynie zasugerowałem, że 4 dychy może okazać się zaporowe dla mniej poważnych graczy, a to poparte ostatnią frekwencją turów w tekę może spowodować, że wcale nie będzie ich tak dużo więcej niż 2d. Ot, takie gadanie w odpowiedzi na złośliwości.

Cytuj
mamy tylu graczy 2d którzy ciągle się wypowiadają na forum.

Cytuj
No nie wmówicie mi że graczy 2d jest 23 na całą Polskę bo w to nie uwierzę.

Ile osób z 2d się tu aktywnie udziela? Z 15? I nie zapominajmy, że scena 2d jest też rozbita na kilka gier. To nie tak jak w przypadku 3d = Tekken.

Aktywnych graczy 2d wcale nie jest tak dużo więcej niż tutaj piszesz, a problem frekwencji nie leży tylko po stronie leniwych użytkowników forum, ale też całej masy online warriorów, którzy mają totalnie wyj**ane na turnieje (zresztą w scenie tekkena jest to samo). Ja w tej chwili nie wierzę, żeby dało się zebrać więcej niż 30 osób do największej gierki 2d, czyli AE, a to i tak pozytywna liczba, bo zawsze komuś coś wypadnie/nie pasuje.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2013, 14:32:35 wysłana przez Gargooletz »

VanDarkholme

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 905
  • Ciężarówka z nocnego hełmu
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: 康海龍
  • Skąd: Poznań/Olsztyn
Odp: 4 - 6 październik 2013 24 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 05, 2013, 14:30:26 »
Ja tylko dodam ze wpisowe pewnie tylko zacheci najlepszego gracza AE zeby przyjechal :plaza:
"Są Ci co są pro i są Ci co tworzą scenę"
"That's why you try to measure gambling by the numbers you shit out of your head."

manieq_TLT

  • TLT
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 912
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: manieq_pl
  • Skąd: Lodz
Odp: 4 - 6 październik 2013 24 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 05, 2013, 14:30:54 »
To po co robić eventy dla sceny 2d skoro to scena ma wyj**kę na to ? Jestem w trakcie rozmów o sprowadzenie 2 graczy, gości specjalnych i zastanwiam się czy jest sens bo jak się okaże że przyjedzie po 10 osób to wstyd jak cholera a ja reklamuję MFKiG jako duży event w bijatyki w Polsce.  Jak będzie mierna frekwencja to nikt spoza naszego cudownego kraju do nas nie przyjedzie.


Garg serio ?? Po to jest ogłoszony turniej na 3 miesiące przed by nie można było do tego czasu ustawić sobie wolnego/zamiany w pracy, czy czegokolwiek innego by poprostu przyjechać na event ? Ręce opadają.

Ja się mogę założyć że jak będzie wpisowe to połowa nie przyjedzie bo: o k**wa wpisowe a jedzie ten ten i tamten napewno przegram nie jade szkoda kasy. Jestem o tym przekonany

Never give up no matter how bleak your situation is.

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: 4 - 6 październik 2013 24 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 05, 2013, 14:33:06 »
W ogole rozwalmy ludzi na pro i noobow i tym pierwszym dajmy wpisowe a drugim w ogole zaplacmy z tego wpisowego zeby wzieli udzial w turnieju  :kapparyu:
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Ryld-PL

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 664
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gram w GG
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Ryld-PL
  • Skąd: z Nienacka ^^
Odp: 4 - 6 październik 2013 24 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi
« Odpowiedź #49 dnia: Lipiec 05, 2013, 14:35:14 »
To po co robić eventy dla sceny 2d skoro to scena ma wyj**kę na to ?

That's the point  :free:
A tak na serio:
Żeby nie umarła całkowicie i żeby się powkurwiać  :kappa:

Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?
Cytat: Kują
virtua jest bardziej sucha niz kot na streamie :dansgame:

Gargooletz

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1400
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tworzę scenę
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Gargooletz
  • PSN ID: Gargooletz
  • Skąd: Bydgoszcz
  • Steam ID: Gargooletz
Odp: 4 - 6 październik 2013 24 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi
« Odpowiedź #50 dnia: Lipiec 05, 2013, 14:35:55 »
To nie tylko tak, że nam się nie chce jeździć i mamy wybujane oczekiwania względem nagród (to chyba bardziej problem sceny Tekkena i pojedycznych przypadków w 2d). Nas jest po prostu cholernie mało i każdy nowy gracz, którego pozyskamy zwyczajnie zapełnia lukę po kimś kto odstawia bitki na drugi plan albo je totalnie dropi.

Co do 3 miesięcznego uprzedzenia. Ja wiem, że to jest chore, ale takie są realia i nie będę ściemniał. Na każdym evencie jest właściwie to samo, a nie wszystko da się przewidzieć i zaplanować.

Wydaje mi się, że tak jak sugeruje Van, wpisowe do ae będzie miało pozytywny wpływ tylko.

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: 4 - 6 październik 2013 24 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi
« Odpowiedź #51 dnia: Lipiec 05, 2013, 14:39:44 »
W ogole przydalby sie jakis anglojezyczny news, ktory moglbym porozsylac ludziom zza granicy, uzbieralo mi sie troche osob mimo wszystko podczas zagranicznych turniejow. Uzycie mojej ksywy, Matta i Devila ( o ile przyjada a sadze ze tak) mogloby przyciagnac tekkenowcow spoza granicy naszego kraju ;) W koncu event ma tag "Miedzynarodowy".
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

manieq_TLT

  • TLT
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 912
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: manieq_pl
  • Skąd: Lodz
Odp: 4 - 6 październik 2013 24 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi
« Odpowiedź #52 dnia: Lipiec 05, 2013, 14:41:11 »
frizen już mam wszystko przygotowane tylko czekam na dokładny plan sali i ustalam wpisowe. Mam linki do tylu FGC w Europie że głowa pęka także o to też zadbam.

Never give up no matter how bleak your situation is.

dante84

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 389
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: sorrow_jp
  • Skąd: Łódź- Zgierz
Odp: 4 - 6 październik 2013 24 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi
« Odpowiedź #53 dnia: Lipiec 05, 2013, 14:41:28 »
Słuchajcie ten pocisk na DWA DE był takim pstryczkiem w nos dla tych wszystkich forumowych "Bijaczy"  :stayfree: Manieq daj sobie spokój z backdashem nie dogadasz się tu z ludźmi :poke:, nie ma jakiegoś bardziej profesjonalnego forum dla graczy dwa de? PS
rozumowanie typu" turniej nak tórym jest mało osób powinien mnieć większe wpisowe" jest bez sensu... no to co ludzie nie chcą przyjechać za free a przyjadą za 40 zl ? sick

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: 4 - 6 październik 2013 24 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi
« Odpowiedź #54 dnia: Lipiec 05, 2013, 14:50:30 »
frizen już mam wszystko przygotowane tylko czekam na dokładny plan sali i ustalam wpisowe. Mam linki do tylu FGC w Europie że głowa pęka także o to też zadbam.
Spoko, ale dodatkowa reklama napewno nie zaszkodzi :) I wiadomo, inaczej ludzie odbieraja to jak sie do nich osobiscie napisze.
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

manieq_TLT

  • TLT
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 912
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: manieq_pl
  • Skąd: Lodz
Odp: 4 - 6 październik 2013 24 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi
« Odpowiedź #55 dnia: Lipiec 05, 2013, 14:59:38 »
Spoko loko wszystko będzie rozpisane itd także mam nadzieję że ludzie spoza Polski dopiszą

Never give up no matter how bleak your situation is.

dante84

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 389
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: sorrow_jp
  • Skąd: Łódź- Zgierz
Odp: 4 - 6 październik 2013 24 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi
« Odpowiedź #56 dnia: Lipiec 05, 2013, 15:22:58 »
Po prostu takie gadanie jest irytujące, zwłaszcza kiedy wiadomo, że nie ma żadnego pokrycia (bo niby skąd ktoś ma mieć jakiekolwiek pojęcie o innych grach, skoro nawet w tego tekkena mimo tak długiego stażu jest irrelevant).

Żebyś się nie zdziwił  :plaza: :stayfree:

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: 4 - 6 październik 2013 24 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi
« Odpowiedź #57 dnia: Lipiec 05, 2013, 16:26:03 »
Ogólnie proponuje olać wszystkie bijatyki i zrobić tylko turniej w LOL'a  :plaza: A tak na serio trzeba ściągnąć większą ilość graczy z zagranicy po u nas to bieda panie.

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

Kot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 935
  • Płeć: Mężczyzna
  • no-life 4life
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Nekonushi
  • Skąd: Warszawa
Odp: 4 - 6 październik 2013 24 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi
« Odpowiedź #58 dnia: Lipiec 05, 2013, 18:46:47 »
Generalnie to obawiam się, że graczy w bijatyki inne niż Tekken naprawdę jest tak mało jak się wydaje, ale czy turniej na 20 osób to faktycznie tak słabo :) ? A jeśli chodzi o listę forów zagranicznych FGC to też mam całkiem sporą, więc jeśli będziesz chciał swoją uzupełnić to daj znać ;)
smh tbh fam

DevilManiek

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 58
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: 4 - 6 październik 2013 24 Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi
« Odpowiedź #59 dnia: Lipiec 05, 2013, 18:56:28 »
Ale bajerancko :pogchamp: Jak TTT2 będzie to na 100% jestem. Jedyne co mi się nie podobało rok temu na turnieju, to rozpiska grupy. Wydaje mi się że te grupy powinny być losowane, nie idzie za dużo pograć jak jest tak rozpisane..
A
Devil
Matt
itd
B
Frizen
Nevan
itd.
C
ITD ITD.

Ale co ja się wtrącam, jestem smarkacz co na jednym turze był i chciałby grupę bez rąk, żeby na lajcie móc juggle wbijać :potter2:

Mimo wszystko mam "zaciesz" z tego eventu :king:
----------
Nic tylko odpalić practice i ćwiczyć. Problem w tym,że nie wiem kim :biblethump : Posparowałby ktoś?