Autor Wątek: Dyskusja ogólna - Mortal Kombat 9  (Przeczytany 297167 razy)

Wombat

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 325
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nice Boat
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: znienacka :P
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Dyskusja ogólna - Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #1215 dnia: Sierpień 16, 2011, 01:35:03 »
Kowal O_O Jedyna osoba z tego top 8 która grała na naprawdę solidnym poziomie to Mustard... reszta albo słabo, albo przyzwoicie i nic więcej. To że Sim ze swoim jednowymiarowym planem gry i zerową adaptacją był drugi samo w sobie świadczy o tym że nie ma się czym podniecać. Porównywanie tego do Evo (Valle vs DetroitBallin, całokształt PerfectLegenda, Reo vs ChrisG i wiele, wiele innych) to jakiś kiepski żart... chyba że chodzi ci o widowiskowość, to wtedy nie będę się czepiał bo o gustach się nie dyskutuje.

Co do Cage'a - lol. Dodaj jeszcze Shang Tsunga, on też ma paskudne frametrapy.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2011, 01:54:00 wysłana przez Wombat »

kowal

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 390
  • homobilard
    • Zobacz profil
    • hamulce
    • Email
  • PSN ID: kowalarcade
Odp: Dyskusja ogólna - Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #1216 dnia: Sierpień 16, 2011, 12:27:14 »
wyraznie napsiałem ze fajne wiec samo z siebie znaczy to ze sie fajnie oglada
co do poziomu to wg mnie wzrasta w euro, jase ze mieli dropy a na evo nie mieli?
 
co do planu Sina to jak sie da tak grac pało wiec grał jednowymiarowo i nie musiał sie adaptowac
chyba ze zdolnosc do adaptacji to zmiana tele na low hata

UFG niepotrzebnie zmienił na Cybera swojego Reptila.
co do evo
to ciekawe bo cyraxami mascilili podstawowe rzeczy, grali nimi fatalnie
nie widziałem ze perfect legend ma jakis całokształt chyba w kapieniu, naprawde Wonga Pało jeszcze sie dało jakos ogladac jego sie po prostu nie da. widac to tez po aplauzie na samej sali i na TYM maja go wszyscy centarlie w dupie...
jedyny kto tam wykazał sie jakas kreatywnoscia był Reo
 na turze tak duzym powinny naprawde ciekawe rzeczy sie pojawic a generalnie kazdy grał bezpiecznie i na kape
z kilometra widac ze brakło tam japoncow zarowno jako programistow od gry jak i graczy

i tak uzwazam ze klata powinien zaliczyc nerfa i nie tyle nerfa co przebudowanie stylu bo nie chodzi mi o jego pozycje w tierach ale ogolnie styl walki 
jest wiekszym pało od pało
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2011, 12:29:43 wysłana przez kowal »

Wombat

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 325
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nice Boat
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: znienacka :P
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Dyskusja ogólna - Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #1217 dnia: Sierpień 16, 2011, 13:09:02 »
wyraznie napsiałem ze fajne wiec samo z siebie znaczy to ze sie fajnie oglada
co do poziomu to wg mnie wzrasta w euro, jase ze mieli dropy a na evo nie mieli?

Nie chodzi o dropy tylko o ogólnie niski poziom - i jasne że wzrasta w Euro, ale w USA  też wzrasta i jakoś odległość nie maleje :>

co do planu Sina to jak sie da tak grac pało wiec grał jednowymiarowo i nie musiał sie adaptowac
chyba ze zdolnosc do adaptacji to zmiana tele na low hata

Ta gra Sina to było coś w stylu "typ dostaje się samymi uppercutami do top 2 a potem przegrywa bo ktoś mu pod tymi upperami robi d+4". Co do samego Lao - cry moar, lubię zlizywać te extra-słone łzy z ekranu.

UFG niepotrzebnie zmienił na Cybera swojego Reptila.

Przecież ten Reptile był mega żalowy.

co do evo
to ciekawe bo cyraxami mascilili podstawowe rzeczy, grali nimi fatalnie
nie widziałem ze perfect legend ma jakis całokształt chyba w kapieniu, naprawde Wonga Pało jeszcze sie dało jakos ogladac jego sie po prostu nie da. widac to tez po aplauzie na samej sali i na TYM maja go wszyscy centarlie w dupie...
jedyny kto tam wykazał sie jakas kreatywnoscia był Reo
 na turze tak duzym powinny naprawde ciekawe rzeczy sie pojawic a generalnie kazdy grał bezpiecznie i na kape
z kilometra widac ze brakło tam japoncow zarowno jako programistow od gry jak i graczy

No wymiękam, najpierw brednie że Legend ble, Dżastin supcio - a potem narzekanie że każdy grał bezpiecznie i na kapę - weź się zdecyduj. Chociaż w sumie to nie wiem, może ty jakieś inne EVO oglądałeś i inne TYM czytasz :D

i tak uzwazam ze klata powinien zaliczyc nerfa i nie tyle nerfa co przebudowanie stylu bo nie chodzi mi o jego pozycje w tierach ale ogolnie styl walki 
jest wiekszym pało od pało

Ja uważam że ludzie którzy ciągle płaczą o nerfy w bitce która ma 3 miesiące powinni zaliczyć nerfa.

Apock

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 282
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Kraków
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Dyskusja ogólna - Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #1218 dnia: Sierpień 16, 2011, 13:21:36 »
Dobrze więc, że nikt twoich uwag nie weźmie pod uwagę. ;D

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: Dyskusja ogólna - Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #1219 dnia: Sierpień 16, 2011, 13:24:15 »
Kalte eliminujesz dobrym zone'ingiem i d+4 milki. Kung Pało tak nie wyeliminujesz.

Apock

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 282
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Kraków
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Dyskusja ogólna - Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #1220 dnia: Sierpień 16, 2011, 13:39:34 »
Boże, przestańcie już tak ryczeć nad Kung Lao. Postać jak postać.

Wombat

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 325
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nice Boat
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: znienacka :P
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Dyskusja ogólna - Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #1221 dnia: Sierpień 16, 2011, 14:01:31 »
Dobrze więc, że nikt twoich uwag nie weźmie pod uwagę. ;D

Nikt nie weźmie uwag kogokolwiek z polskiej sceny pod uwagę dopóki taka osoba nie pojedzie do USA i nie zacznie wygrywać tam majorów. Wszelkie dyskusje typu "powinni zrobić XYZ" w tym kontekście są po prostu komediowe i sprowadzają się do straty czasu. Gracze w Europie mają w zasadzie dwa wyjścia - bezproduktywne narzekanie albo nauczenie się grania w wersję którą mamy. Nie ma opcji wpływania na następnego patcha, bo nikt w NRS nie traktuje sceny ze starego kontynentu poważnie - wątpię nawet czy w ogóle ją w jakimkolwiek stopniu obserwują.

kowal

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 390
  • homobilard
    • Zobacz profil
    • hamulce
    • Email
  • PSN ID: kowalarcade
Odp: Dyskusja ogólna - Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #1222 dnia: Sierpień 16, 2011, 14:51:28 »
prawie nikt nie był za perfect legend raz ze nie lubia pało a dwa nie lubia jego
gra brzydko a ze skutecznie inna para kaloszy
wiecej było piania o Reo i jego 2 miejscu niz o PL i to jest fakt
jego sukcesem jest to ze ma kase bo presitzu z tej wygranej zadnego

ja sie nie mam na co decydowac bo za wongiem tez nie przepadam ale jego gra jest ciekawsza zakładajc ze jest cos takiego jak ciekawe granie pało

gra UFG jest wielopziomowa gosc mysli (podbnie jak brady)
ja bym tam nie napisał ze jest zalowy

w łjuesej ten zazekaja i NRS ma to gdzies, wiec ameryki nie odkryłes ze maja w powazaniu stary kontynent a co dopiero backdasha hoghw
chciałbym zobaczyc boona w akcji bo ponoc "gra" i ma wszystko "pod kontrola"
 kolesie co zrobili GG tez grali a głowni tworcy grali tak ze kopara opadała i mogli spokojnie startowac w turach z czołowka zreszta filmy co widziałem były własnie z czołowka nie wstydzili sie pokazac.  jestem ciekaw czy tutaj byłoby tak samo bo mysle ze by sie zesrał nawet z przecietnym garczem.



OnizukaPM

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 294
    • Zobacz profil
  • PSN ID: OnizukaPM
Odp: Dyskusja ogólna - Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #1223 dnia: Sierpień 16, 2011, 15:35:32 »
PerfectLegend wg. mnie gral slabo, nie bylo widac zadnego planu na gre, NIC. Wygral to wygral nikt mu tego nie zabierze, ale nie zrobil na mnie zadnego wrazenia, kunglao jak kazdy inny i tyle

MoonSpell

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 569
  • Płeć: Mężczyzna
  • = Nomad Dash Devastation =
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: Moonspell/WolfBogard
  • PSN ID: MoonSpell83
  • Skąd: Warszawa/Zoliborz
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Dyskusja ogólna - Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #1224 dnia: Sierpień 16, 2011, 16:58:50 »
@Drantzell

Topem to on jest, ale zdecydowanie nie jest w Hat Tier lol. Do Hat tier doszedl za to Freddy :D

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Dyskusja ogólna - Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #1225 dnia: Sierpień 17, 2011, 14:59:52 »
Skąd pomysł że nikt nie lubi PL? I czemu gra brzydko? Przecież on ma tak zajebisty rushdown że nawet nie wiedząc do końca jak działa ta gra aż miło się to ogląda. ;]

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Dyskusja ogólna - Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #1226 dnia: Sierpień 17, 2011, 15:14:01 »
A teraz pytanie, czy ktokolwiek majac wygrana praktycznie w kieszeni w takim turnieju jak evo, silil by sie na jakies cuda niewidy zamiast jechac jedna technika? To jest turniej czy show match?
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

MoonSpell

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 569
  • Płeć: Mężczyzna
  • = Nomad Dash Devastation =
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: Moonspell/WolfBogard
  • PSN ID: MoonSpell83
  • Skąd: Warszawa/Zoliborz
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Dyskusja ogólna - Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #1227 dnia: Sierpień 17, 2011, 15:45:47 »
Jestem graczem ktory zawsze gral stylowo i dalej gra, ale grybym byl w top 32 EVO to od tej chwili jechal bym bez litosci i bez blysku.

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Dyskusja ogólna - Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #1228 dnia: Sierpień 17, 2011, 15:55:38 »
I sadze ze kazdy zdrowy umyslowo czlowiek by tak zrobil. Dlatego nigdy na turnieju sie nie narzeka na cos, tylko trzeba to zaakceptowac.
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

Apock

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 282
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Kraków
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Dyskusja ogólna - Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #1229 dnia: Sierpień 17, 2011, 16:11:15 »
A teraz pytanie, czy ktokolwiek majac wygrana praktycznie w kieszeni w takim turnieju jak evo, silil by sie na jakies cuda niewidy zamiast jechac jedna technika? To jest turniej czy show match?

Ktoś na pewno by się zastanowił, jak można wygrać turniej taki jak _evo_ jedną techniką. ;)