Autor Wątek: Mortal Kombat 9 King Of The Hill  (Przeczytany 26171 razy)

Wombat

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 325
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nice Boat
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: znienacka :P
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Mortal Kombat 9 King Of The Hill
« Odpowiedź #90 dnia: Sierpień 27, 2011, 19:19:30 »
Dokładnie, jest tak jak Manior mówi. Ja tej gry online już nie tykam, to bez sensu...

Co do tego tier charta co Wombat wystosował to tak się śmiesznie składa, że gram trochę Kitaną i Mileeną (nie sugeruj się proszę tym, co pokazuję online, ludzie którzy ze mną grali mogą potwierdzić że coś tam nimi jestem w stanie zagrozić) i jest to nieprawda, że obie mają po równo (do tego 6:4!!!) z Kungiem. Co do Kitany to może i tak jest, ale ja bym bardziej stawiał 5:5 natomiast co do Mileeny to jest to 8:2 albo 7:3 w najlepszym wypadku.

Nevan, naprawdę grasz fajnie, ja trochę używałem lag tactics, lagi były takie że obaj upuszczaliśmy combosy - no nie ma co gadać. To że wyszło 10:0 to jakaś aberracja i tyle. Ja dalej będę grał online bo nie mam z kim ćwiczyć w okolicy, ale myślę że masz w cholerę racji.

Nevan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2209
  • Płeć: Mężczyzna
  • The bells of good furtune are ringing for you.
    • Zobacz profil
    • Nevan YT
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: Mortal Kombat 9 King Of The Hill
« Odpowiedź #91 dnia: Sierpień 27, 2011, 19:27:01 »
Ja się przecież nie tłumaczę - gram do dupy online (aczkolwiek pamiętam, że kiedyś miałem fajne połączenie z Onizuką i Sankiatakiem, ale to było kilka patchów temu) i sobie zdaję z tego sprawę. Nie wiem, czy Ty sam ułożyłeś ten tier chart na podstawie swoich doświadczeń online czy może skądś to wziąłeś. Naprawdę sporo grałem z Kungiem Frizena offline (wierz mi, jest naprawdę dobry...) i wiem, co może zrobić przeciwko niemu Kitana a co może (czy raczej - nie bardzo ma narzędzia) Mileena.


Tak, tak... Właśnie wysikałeś się pod huragan.

Speardalaj

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 61
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bohater outsiderów
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Speardalaj
  • Skąd: Złocieniec
Odp: Mortal Kombat 9 King Of The Hill
« Odpowiedź #92 dnia: Sierpień 27, 2011, 19:27:45 »
Cos ten Manior nie moze sie zdecydowac. Z moim KL NIE CIERPI grac, a z Wombatem nawet sobie radzi. Chyba mamy inny sposob na gre.

Kazdy ma inny sposob na gre, ponadto  1 gra lepiej daną postacią, 2 gorzej. Online nawet jezeli masz wiekszego skilla od oponenta to i tak mozesz przegrac z powodu lagów, dlatego staram sie juz nie tykac tego online chyba, ze gram jakiegos KOTH'a jak teraz. Juz Moon to kiedys pisal, ograniczam sie do practice :) Offline o wiele lepiej sie gra, a oprocz tego jest znacznie wieksza zabawa.

Wombat

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 325
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nice Boat
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: znienacka :P
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Mortal Kombat 9 King Of The Hill
« Odpowiedź #93 dnia: Sierpień 27, 2011, 19:51:21 »
Ja się przecież nie tłumaczę - gram do dupy online (aczkolwiek pamiętam, że kiedyś miałem fajne połączenie z Onizuką i Sankiatakiem, ale to było kilka patchów temu) i sobie zdaję z tego sprawę. Nie wiem, czy Ty sam ułożyłeś ten tier chart na podstawie swoich doświadczeń online czy może skądś to wziąłeś. Naprawdę sporo grałem z Kungiem Frizena offline (wierz mi, jest naprawdę dobry...) i wiem, co może zrobić przeciwko niemu Kitana a co może (czy raczej - nie bardzo ma narzędzia) Mileena.

Ale co ja mam napisać? Chart jest z TYM, nawet się z nim nie zgadzam. Uważam że offline byłoby równo w naszych grach, a na pewno świetnie bym się bawił z tymi MU. No tyle no, naprawdę nie ma co gadać.

Apock

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 282
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Kraków
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Mortal Kombat 9 King Of The Hill
« Odpowiedź #94 dnia: Sierpień 27, 2011, 20:54:20 »
Widziałem, jak grają Nevan z Friezenem Kitana vs Kung lao i niewiele brakowało, żeby Friezen prosił nas, żebyśmy go bili po kostkach, jak mu się skakać zachce, hehe. A tak wracając do tematu, cała ta spina wychodzi z faktu, że kung lao on line =/= kung lao off line. Im szybciej zagracie z tym i z tym lao, tym szybciej różnice wyłapiecie. :P

Traitor

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 87
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Sankiatak
  • Skąd: Wasilków
Odp: Mortal Kombat 9 King Of The Hill
« Odpowiedź #95 dnia: Sierpień 27, 2011, 21:02:05 »
podsumowujac

nerf kung lao


Speardalaj

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 61
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bohater outsiderów
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Speardalaj
  • Skąd: Złocieniec
Odp: Mortal Kombat 9 King Of The Hill
« Odpowiedź #96 dnia: Sierpień 27, 2011, 21:13:53 »
Taka postac jak KL w rękach swietnego gracza to maszyna do zabijania .. grając Sub0 jego DK mnie strasznie irytuje, naszczescie klon i odpowiedni tajming zalatwiaja sprawe

Manior

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 309
  • Płeć: Mężczyzna
  • Assassin's Fist
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Manior
  • Skąd: Wrocław
Odp: Mortal Kombat 9 King Of The Hill
« Odpowiedź #97 dnia: Sierpień 27, 2011, 21:28:13 »
Ja i tak w grach o cokolwiek, nawet koth na forum, spinam się tak, że szkoda gadać (patrz Liverpool ostatni, na pierwszym grałem na total luzie, po prostu chciałem poznać dobrych graczy w Mortala i rezultat był inny). Jak się nauczę traktować gry turniejowe, forumowe i każde inne gdzie liczy się wynik normalnie, to będzie fajnie. Zresztą przy całym narzekaniu na online - bez niego z większością was nigdy bym nie zagrał, więc cieszę się, że jest, bywały gorsze.
Nawet świnka potrafi wejść na drzewo kiedy jest chwalona :O

Speardalaj

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 61
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bohater outsiderów
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Speardalaj
  • Skąd: Złocieniec
Odp: Mortal Kombat 9 King Of The Hill
« Odpowiedź #98 dnia: Sierpień 27, 2011, 21:30:47 »
Ja i tak w grach o cokolwiek, nawet koth na forum, spinam się tak, że szkoda gadać (patrz Liverpool ostatni, na pierwszym grałem na total luzie, po prostu chciałem poznać dobrych graczy w Mortala i rezultat był inny). Jak się nauczę traktować gry turniejowe, forumowe i każde inne gdzie liczy się wynik normalnie, to będzie fajnie. Zresztą przy całym narzekaniu na online - bez niego z większością was nigdy bym nie zagrał, więc cieszę się, że jest, bywały gorsze.

Dokladnie, mam to samo. Jak gra sie z kumplem to wszystko idzie na  lajcie, jak grasz juz z kims z forum, grasz o cos, lub chcesz sie pokazac z dobrej strony to spina+lagi=klapa

Ale juz starczy offtopu

MoonSpell

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 569
  • Płeć: Mężczyzna
  • = Nomad Dash Devastation =
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: Moonspell/WolfBogard
  • PSN ID: MoonSpell83
  • Skąd: Warszawa/Zoliborz
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Mortal Kombat 9 King Of The Hill
« Odpowiedź #99 dnia: Sierpień 27, 2011, 23:45:52 »
Ja w klubie Liverpool zagralem offline w zasadzie pierwszy raz. Troche pogralem dzien wczesniej u Naniki. Przez pierwsze 2 godziny nic nie ogarnialem. Gra miedzy offline a online jest dosc spora. Przynajmniej w przypadku gdzie wystepuje ciasny timing.

nerobianco

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 509
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • CFN: Nerobianco
  • PSN ID: nerobianco123
  • Skąd: Zambrów/Białystok
Odp: Mortal Kombat 9 King Of The Hill
« Odpowiedź #100 dnia: Sierpień 28, 2011, 01:36:33 »
 : > Dobrze ale wróćmy proszę do kolejki, bo zdaje mi się że chyba ja teraz z kimś ?

Wombat

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 325
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nice Boat
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: znienacka :P
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: Mortal Kombat 9 King Of The Hill
« Odpowiedź #101 dnia: Sierpień 28, 2011, 09:27:06 »
No mówiłem Ci Nero że mogę poczekać :D Teraz jakoś tak prawie na sam koniec chyba trafiłeś.

nerobianco

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 509
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • CFN: Nerobianco
  • PSN ID: nerobianco123
  • Skąd: Zambrów/Białystok
Odp: Mortal Kombat 9 King Of The Hill
« Odpowiedź #102 dnia: Sierpień 29, 2011, 04:16:13 »
A to jeszcze lepiej. Ja już się kompletnie nie orientuję wiec jak coś to po prostu dajcie znać; D Lof <3

Vol

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 71
  • Płeć: Mężczyzna
  • -
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: -
  • Skąd: -
Odp: Mortal Kombat 9 King Of The Hill
« Odpowiedź #103 dnia: Sierpień 31, 2011, 00:24:11 »
Wombat vs Manior 5-2, 5-0, dzięki za gry.





/Wombat z konta kolegi

Speardalaj

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 61
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bohater outsiderów
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Speardalaj
  • Skąd: Złocieniec
Odp: Mortal Kombat 9 King Of The Hill
« Odpowiedź #104 dnia: Sierpień 31, 2011, 00:27:11 »
Kiedy jaa ? ;<