BACKDASH > Forum

Moderacja

(1/11) > >>

Di:
Wielu z Was widzi, co ostatnimi czasy dzieje/działo się na forum i pyta mnie o to, jak będzie dalej. Chciałbym, żeby temat ten posłużył kulturalnej dyskusji na temat tego, co według Was należy zmienić, żeby po prostu "było lepiej".

Czy ktoś według z Was zasługuje na nadanie mu rangi "Global Moderator"?

Z góry informuję o tym, że kłótnie w tym temacie nie są mile widziane, a krótkie i nic nie wnoszące do dyskusji posty będą usuwane - chodzi o nasze wspólne dobro.

Nevan:
Uważam, że moda powinna dostać też Tenshi. Myślę, że będzie dobrze jeśli na forum będzie oprócz mnie zajmować się ktoś jeszcze a przyda się także kobieca ręka.

Avi:
Ja uważam ze Hiryu by sie w tym sprawdził.Jak nikt inny zna sie na kulturalnym i poprawnym publicznie wypowiadaniu się.Problem tylko ze nie gra w tekkena i raczej nie bywa w tematach :)

SAMEWISE:
Tenshi <3

Hiryu:

--- Cytat: Avi_iw w Listopad 20, 2010, 20:59:23 ---Ja uważam ze Hiryu by sie w tym sprawdził.Jak nikt inny zna sie na kulturalnym i poprawnym publicznie wypowiadaniu się.Problem tylko ze nie gra w tekkena i raczej nie bywa w tematach :)

--- Koniec cytatu ---

Miło mi. Swoją drogą nie uważam, żeby w kompetencjach moda było granie w gry których działy moderuje. Jak widać na przykładzie ostatnich akcji to czasem może nawet zaszkodzić. ;)

Ale tak ze swojej strony dodam, że może dobrze by było, żeby drugi mod nie był tekkenowcem?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej