BACKDASH > Forum

Problemy z forum

(1/10) > >>

Dadrot:
Kurcze, mam windowsa 7 i nowego IE i mam ogromne problemy z logowaniem na to forum, w pracy na firefoxie kłopot znika... jakieś pomysły? Prócz instalacji mozzili?

blaugrana20:
dadrot OPERA  ( jesli nie jestes uprzedzony :) )

otomo:

--- Cytat: Dadrot w Grudzień 23, 2009, 18:27:20 ---Kurcze, mam windowsa 7 i nowego IE i mam ogromne problemy z logowaniem na to forum, w pracy na firefoxie kłopot znika... jakieś pomysły? Prócz instalacji mozzili?

--- Koniec cytatu ---
Po pierwsze - kliknij przycisk po prawej stronie paska adresu z takim przedzielonym dokumentem - włącza to tryb kompatybilności - jeśli poskutkuje to w opcjach ustaw, żeby backdash.pl zawsze się tak otwierał. Ale prawdopodobnie musisz dodać backdash.pl do zaufanych witryn w "opcjach internetowych".

Dadrot:

--- Cytat: otomo w Grudzień 23, 2009, 21:35:41 ---
--- Cytat: Dadrot w Grudzień 23, 2009, 18:27:20 ---Kurcze, mam windowsa 7 i nowego IE i mam ogromne problemy z logowaniem na to forum, w pracy na firefoxie kłopot znika... jakieś pomysły? Prócz instalacji mozzili?

--- Koniec cytatu ---
Po pierwsze - kliknij przycisk po prawej stronie paska adresu z takim przedzielonym dokumentem - włącza to tryb kompatybilności - jeśli poskutkuje to w opcjach ustaw, żeby backdash.pl zawsze się tak otwierał. Ale prawdopodobnie musisz dodać backdash.pl do zaufanych witryn w "opcjach internetowych".

--- Koniec cytatu ---

Tryb kompatybilności włącza się samodzielnie, dodanie do witryn zaufanych nie rozwiązuje problemu.

Dadrot:
witam,

Udało mi się rozwiązać problem z logowaniem z IE, wystarczy wejść do developer tools (F12), disable > scripts.
Póki co działa.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej