Autor Wątek: PSN ID/GamerTag - Lista graczy (+ SF trashtalk)  (Przeczytany 59860 razy)

GHETTOkingSAS

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
  • Skąd: Nidzica/olsztyn/gdynia
Odp: PSN ID/GamerTag - Lista graczy (+ SF trashtalk)
« Odpowiedź #180 dnia: Luty 07, 2010, 11:57:10 »
Random ultra FTW xD

apolon

  • Backdash Team
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 726
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: apolon81
  • Skąd: Gdańsk
Odp: PSN ID/GamerTag - Lista graczy (+ SF trashtalk)
« Odpowiedź #181 dnia: Luty 07, 2010, 13:24:41 »
random dashin' ultra xD

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: PSN ID/GamerTag - Lista graczy (+ SF trashtalk)
« Odpowiedź #182 dnia: Luty 07, 2010, 19:33:51 »
Dlaczego nikt nie chciał moich kabanosów? Dobre były.

Fazza

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 398
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Fazza_PL
  • Skąd: Grudziądz
Odp: PSN ID/GamerTag - Lista graczy (+ SF trashtalk)
« Odpowiedź #183 dnia: Luty 07, 2010, 19:56:17 »
Hehe Di. Może wszyscy byliśmy przesiąknięci graniem ;).
Naprawdę udany zlocik. Nabył człowiek nowego doświadczenia. W Kwietniu postaram się wpaść do Włocławka. Pierwszy raz w życiu widziałem tyle sticków ???. No nareszcie się jako tako poznaliśmy. Szkoda, że nie wszyscy mogli przyjechać ale liczę, że spotkamy się następnym razem.

apolon

  • Backdash Team
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 726
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: apolon81
  • Skąd: Gdańsk
Odp: PSN ID/GamerTag - Lista graczy (+ SF trashtalk)
« Odpowiedź #184 dnia: Luty 08, 2010, 09:55:09 »
Vipe, to Ty nagrywałeś walki? Chętnie bym obejrzał jak kaleczyliśmy ;D.

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: PSN ID/GamerTag - Lista graczy (+ SF trashtalk)
« Odpowiedź #185 dnia: Luty 08, 2010, 09:55:55 »
Szkoda, że nie mogłem wpaść :(
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Kaczka

  • [Zachodniopomorskie]
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 180
  • Płeć: Mężczyzna
  • Play Hard Go Pro :]
    • Zobacz profil
  • Gamertag: Kaczilla
  • Skąd: Gryfice
Odp: PSN ID/GamerTag - Lista graczy (+ SF trashtalk)
« Odpowiedź #186 dnia: Luty 08, 2010, 10:28:12 »
Mam nadzieje ze walki będą wrzucone na youtube lub coś podobnego żeby inni mogli zobaczyć. Bardzo jestem ciekaw jak sobie radziliście na komunistke krillucha  ;)
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2010, 16:01:28 wysłana przez Kaczilla »

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: PSN ID/GamerTag - Lista graczy (+ SF trashtalk)
« Odpowiedź #187 dnia: Luty 08, 2010, 11:06:32 »
Wrzućcie koniecznie jak najszybciej moje OCV!

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: PSN ID/GamerTag - Lista graczy (+ SF trashtalk)
« Odpowiedź #188 dnia: Luty 08, 2010, 11:15:28 »
Walki z turnieju singlowego ma Vipe, ja mam teamówkę. Postaram się zacząć wrzucać po południu.

GHETTOkingSAS

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
  • Skąd: Nidzica/olsztyn/gdynia
Odp: PSN ID/GamerTag - Lista graczy (+ SF trashtalk)
« Odpowiedź #189 dnia: Luty 08, 2010, 13:46:20 »
Mam nadzieje ze walki będę wrzucone na youtube lub coś podobnego żeby inni mogli zobaczyć. Bardzo jestem ciekaw jak sobie radziliscie na kumunistke krillucha  ;)

1 na 3-5 walk xD

czekam na walki,

ps. ten 3on3 to do konca dobiegl ten tur? chyba nie ;)

apolon

  • Backdash Team
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 726
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: apolon81
  • Skąd: Gdańsk
Odp: PSN ID/GamerTag - Lista graczy (+ SF trashtalk)
« Odpowiedź #190 dnia: Luty 08, 2010, 13:50:17 »
Dobiegł, każdy jeden team się zmierzył z dwoma pozostałymi, a to dało wynik.

Vipe

  • Poznań Dojo
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 594
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Vipe-TcT
  • Skąd: Pozna�
Odp: PSN ID/GamerTag - Lista graczy (+ SF trashtalk)
« Odpowiedź #191 dnia: Luty 08, 2010, 18:16:00 »
ogólnie zajefajny zlocik. mam nadzieje że na bursie komplet będzie podobny :)

nagrywałem i teamy i single, ale ciesze się że Di też nagrywał bo trochę tego wrzucania będzie...:/

Fazza

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 398
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Fazza_PL
  • Skąd: Grudziądz
Odp: PSN ID/GamerTag - Lista graczy (+ SF trashtalk)
« Odpowiedź #192 dnia: Luty 08, 2010, 18:26:21 »
Hehe - wypali się filmiki na DVD i będziemy sprzedawać :D. A zebrana kasa, zostanie przeznaczona na cele backdasha :)

krill

  • [Zachodniopomorskie]
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 297
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: PSN ID/GamerTag - Lista graczy (+ SF trashtalk)
« Odpowiedź #193 dnia: Luty 08, 2010, 18:32:31 »
Dobra, to teraz czas na mnie, zeby cos naskrobac : ) Btw. wczoraj padlem jak trup o 20 i wstalem dzisiaj na 8 rano na szkolenie, ktore wlasnie sie skonczylo. Myslalem, ze zdechne ; )

Wyjechalismy z wawy razem z Di o 4:50. O 11 mielismy byc planowo w Gdansku, bo o 11:40 byl bus pod dom snejka. Przy okazji bylismy umowieni z gjetto kinkiem cos ok. 11 w Gdansku. Smiesznie sie zlozylo, bo spisalismy sie o Ilawie i okazalo sie, ze nasze pociagi stoja w tym samym czasie obok siebie, ale niestety nasz ruszyl szybciej i GKS ostatecznie dojechal z opoznieniem do miejsca docelowego. W zwiazku z tym bylismy spoznieni na busa a autobus mielismy o 12:10 chyba. Poszlismy z Di cos zjesc do maca, gdzie GKS do nas dolaczyl. Niestety okazalo sie, ze autobus owy nie jezdzi tak w soboty, a nastepny byl o 13:10 chyba, wiec znowu wrocilismy do Galerii Baltyckiej ; ) Koniec koncow udalo nam sie dotrzec na miejsce, gdzie wyjechal po nas snejk z vipem. Zaraz za nimi dolaczyli apolon i fazza. Oczekiwalismy jeszcze na Bruna chwilke, ale ten tez zjawil sie jakos niedlugo po reszcie.
Wszyscy gralismy prawie non stop, ok. 24 postanowilismy zrobic mini turniej 3 on 3, gdzie wyladowalem z druzynie z GKSem i Hamtaro. O ile Hamcio dawal swietnie rade Ablem, o tyle GKS nas pograzyl i ostatecznie przegralismy z teamem snejka ; ) Nie no, zartuje. Wszyscy grali naprawde fajnie. GKS robil niezly pressing dictatorem a hamcio swietnie mixowal Ablem. Ja niestety zawalilem, bo mialem byc asem w rekawie na sam koniec a bylem co najwyzej woda w klozecie ; ) Snejk wygral swietnie grajac Rufusem z moja Chun. Po tym postanowilismy zrobic mini turniej 1 on 1. W pierwszej walce trafilem na apolona, gdzie przegralem. Pozniej nie wiem kto z kim gral, bo co chwila rozgrzewalem sie goraca herbata, bo troche mnie zlamalo, przez co wracalismy na nastepny dzien razem z Di wczesniej, niz planowalismy. Z winners bracket wyszedl apolon, natomiast z losers bracket - ja. Apo wygral z moja Chun/Viper i ostatecznie wygral mini tournament : ) Od konca tych dwoch rozgrywek, czyli od ok. 1 w nocy do chyba 8 rano gralismy non stop, zlewajac sie niezle. Gdy juz ok. 8 ledwo patrzylismy na oczy, postanowilismy z GKSem walnac sie spac na chwile chociaz. Ja "spalem" niecala godzine, na kanapie, gdzie obowiazywala pozycja siedzaca, bo GKS tez musial gdzies sie walnac ; ) Di szczesciarz zajal cala duza kanape, rozlozyl sie na niej wygodnie a my sie kisilismy jak sardynki ; ) Wstalem o 8 rano, zasiadlem do konsoli i gralem razem z fazza i vipem troche, pozniej dolaczyl do nas GKS. Powalczylismy z 2 godziny i zebralismy sie na pociag, razem z GKSem i Di oczywiscie. Poszlismy na szame do maca a pozniej na pociagi. Droga powrotna to byl koszmar. Scisk, goraco. Ja mialem wysoka goraczke, ale udalo mi sie jakos zasnac, wiec nie bylo tak najgorzej. Ogolnie wrazenia z tego mini zlocika naprawde przepozytywne. Bylo rewelacyjnie spotkac osoby, z ktorymi gralem incognito przez siec : ) A teraz co do samych graczy...

Fazza - rewelacja z tym Genem. Tak mi sie podobalo jak grasz, ze nie wiem. Super technika z tymi raczkami rozlozyla mnie na lopatki.

Vipe - naprawde porzadny Ryu i zdecydowanie najfajniejszy Seth z jakim gralem. Zaskakiwales mnie nim caly czas a Ryu fajnie wchodzily Ci linki.

Snejk - swietny Rufus, swietne linki. Szkoda, ze nie zdazyles mi pokazac tej tajnej techniki, o ktorej tylko powiedziales ; ) Ogolnie naprawde bardzo dobrze grasz.

Hamtaro - Twoj Abel zaskoczyl mnie mega pozytywnie. Nie spodziewalem sie, ze tak fajnie bedziesz nim grac. Trenuj go, bo swietnie Ci nim idzie.

Apolon - co tu duzo mowic : ) Od razu wiedzialem, ze bede mial nie lada problemy z Twoim boxerem i tak tez sie stalo. Nie osiadaj jednak na laurach, bo nastepnym razem obiecuje Ci skopac tylek w kolejnym turnieju : ) Fajnie wykorzystujesz kazda sytuacje i naprawde porzadnie nim grasz.

GKS - i co ja tu moge napisac? : ) Ze zaskoczyles mnie najbardziej ze wszystkich? Chyba tak. Rewelacyjny Bison, niezly pressing. Wake up ultra r0x, tak samo, jak dash ultra : ))) W ostatni dzien zaczales ogarniac sie na moja Viper, bo strasznie mi sie spodobalo : ) Pogramy niebawem wiecej i jestem pewien, ze bedziesz mnie lac, jak tylko bedziesz chcial : )

Di - no, fajnie, ze wpadles. I fajnie, ze zostawiles mi sf4 jeszcze : )))

Bruno - zdecydowanie najfajniejszy Ryu z jakim gralem. Linki jak u Daigo wymiataly. Mam nadzieje zagrac jeszcze z Toba niebawem : ) (Snejk przekaz to koledze).

No i na koniec - OGROMNE podziekowania dla Snejka, ze zechcial nas wszystkich przygarnac. Stary, dzieki jeszcze raz za te mozliwosc. Mam nadzieje, ze nastepnym razem Ty zawitasz w nasze strony : )

No i to na tyle. Pozdrawiam wszystkich, ktorzy byli na zlocie a nie pozdrawiam tych, ktorych nie bylo ; )

Snake

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 3483
  • Płeć: Mężczyzna
  • never lucky BabyRage
    • Zobacz profil
  • PSN ID: SnakeSRK
  • Skąd: Gdańsk
Odp: PSN ID/GamerTag - Lista graczy (+ SF trashtalk)
« Odpowiedź #194 dnia: Luty 08, 2010, 18:32:55 »
Znalazłem u siebie pudełko od street fightera (puste, bez książeczki), czyje to? ;]