Street Fighter > Ultra Street Fighter IV

SSF4 dyskusja ogólna

<< < (511/511)

Non:

--- Cytat: Qjon w Styczeń 07, 2016, 02:35:06 ---A wiesz, że przy każdym hicie przez ramkę paska HP przelatuje taki błysk? :trajhard:

--- Koniec cytatu ---
aaaaaaa
a podobno te błyski = hitstun, ale nie wierzyłem nigdy internetowi na ten temat

wilku:
Zauważyłem duże wyludnienie w tym temacie na PSN (co w związku z SF5 całkiem zrozumiałe) a próby połączenia się czasem są tragiczne o jakości niektórych nie wspomnę. Czy macie podobne odczucia ?
Mam tylko nadzieję że się to nie pogorszy z czasem na tyle żeby wyszukanie przeciwnika było niemożliwe.

WengrzynV12:
Dawno nie odpalalem USFIV na PS3, ale  z tego co pamietam, to ogolnie frekwencja byla mierna. Problem jednak mogl tez lezec po mojej stronie, bo nie mialem pruekirowanych portow z konsoli, co skutkowalo w niektorych grach kulejacym online´em.
Pytanie z innej beczki - czy jest sens przesiadac sie na USFIV na PS4? Czy tam graja tez ludzie z PS3 czy tylko z PS4? I ogolnie kto tam gra? Same wyskilowane grzbiety, czy jest tez miejsce dla takich scrubow jak ja?

PS. SF5 mi w pyte nie podchodzi.

wilku:

--- Cytat: WengrzynV12 w Kwiecień 02, 2016, 00:07:21 ---Dawno nie odpalalem USFIV na PS3, ale  z tego co pamietam, to ogolnie frekwencja byla mierna. Problem jednak mogl tez lezec po mojej stronie, bo nie mialem pruekirowanych portow z konsoli, co skutkowalo w niektorych grach kulejacym online´em.
Pytanie z innej beczki - czy jest sens przesiadac sie na USFIV na PS4? Czy tam graja tez ludzie z PS3 czy tylko z PS4? I ogolnie kto tam gra? Same wyskilowane grzbiety, czy jest tez miejsce dla takich scrubow jak ja?

PS. SF5 mi w pyte nie podchodzi.

--- Koniec cytatu ---
Odpowiedz miałeś kilka linijek wyżej

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej