Tekken > Tekken Tag Tournament 2

TTT2 pod lupą

(1/11) > >>

Di:
W przyszły weekend będę miał okazję zagrać w TTT2. W związku z tym, że kilka osób zapowiadało, że chciałoby, żebym coś przetestował, postanowiłem zebrać od Was listę rzeczy do sprawdzenia. Żeby było sprawiedliwie, niech każdy z Was napisze o jednym ciosie u jednej postaci, który chciałby, żebym sprawdził. Zaznaczam jednak, że nie obiecuję, że będę w stanie wszystko sprawdzić, więc nie chciałbym, żeby później na forum było dużo soli, bo czegoś nie sprawdziłem - ot, taka luźna propozycja, dzięki której ktoś z Was być może dowie się czegoś nowego :). Tylko proszę o konkrety typu "czy f+1+2 Włodzimierza wychodzi w 14 klatek?".

LISTA

Anna:
[Nevan] czy ff+3,4,b+3 CJM 1+2 do się stechować. Chodzi mi o to, czy po wrzuceniu dwóch shredderów posadzenie CJM 1+2 jest gwarantowane i daje B!


Jaycee:
[Spike] Czy można robić szybko d/f+1 po d,d/f+1~3?

Jin:
[HiKrush] Czy po naładowaniu się b+1+2 i zniknięciu światełek można zrobić "trójkowe" 1,1,2?

King:
[Bati] Czy d+1+2 jest karalne na wybitkę?

Law:
[Robson] Czy punche Lawa naprawdę nie jailują?
1,2
1,1,2
1,2,3 - czy da się zablokować 1, schylić się pod 2 i zdążyć go wybić zanim poleci 3?
[K'] Czy da radę sconfirmować 3 po b+4 aby dalej cała seria była NC - b+4,3

Marduk:
[Cambion] Czy d/f+4,2 jest karalne na wybitkę?

Miguel:
[Rupert] Czy f+4,2 Miguela jest HC?

Xiaoyu:
[Vince] Czy AOP d+1+2 (1+2?) jest karalne (punche/wybitka)?

Yoshimitsu:
[Tenshi] Czy Yoshi po u/f+3+4, b+1 na hicie zostaje przy przeciwniku, czy robi ten beznadziejny długi odskok co do tej pory?

Zafina:
[Tokis] Czy wciąż da się przerwać jabami 3. cios z serii 1+2,4,4.

Cambion:
Sprawdź czy d/f+4,2 Marduka dalej jest karalne na wybitke. Teraz ma -17 jakby co.
Z góry dzięki!

Tenshimitsu:
Czy Yoshi po u/f+3+4, b+1 na hicie zostaje przy przeciwniku, czy robi ten beznadziejny długi odskok co do tej pory?

KO.Mastah:
Czy punche Lawa naprawdę nie jailują?
1,2
1,1,2
1,2,3 - czy da się zablokować 1, schylić się pod 2 i zdążyć go wybić zanim poleci 3 ?

Radical_Spike:
Czy 4 Jaycee ma naprawde -12??
Czy d,d/f+1CES mozna mixowac z d/f+1 jak w T6? jak ja gralem spin mial dziwnego laga i tylko rzeczy z CES'a mozna bylo wymieniac.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej