Autor Wątek: "Oficjalny" turniejowy regulamin?  (Przeczytany 24490 razy)

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: "Oficjalny" turniejowy regulamin?
« Odpowiedź #75 dnia: Styczeń 21, 2010, 14:49:38 »
Mashter raczej swój international level miał na podwórku europejskim
Aha. To pewnie dlatego gdy z Boskonem pojechali do USA po Mistrzostwach Polski T5.0 Mashter bodaj dwukrotnie stanął na podium (1. i 2. miejsce?).

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: "Oficjalny" turniejowy regulamin?
« Odpowiedź #76 dnia: Styczeń 21, 2010, 14:55:24 »
A czy Mashter nie binduje przycisków? (nie jestem pewien, więc pytam)

Mi international level to sie bardziej kojarzy z kitajcem trzymajacym AS-a pod pacha, ale to takie stereotypowe podejscie ;p

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: "Oficjalny" turniejowy regulamin?
« Odpowiedź #77 dnia: Styczeń 21, 2010, 15:00:42 »
Nic mi o żadnym podium nie nie wiadomo, co nie oznacza że tak nie było. Kiedyś gadałem z mashterem jak był u mnie i nie przypominam sobie nic takiego a mashter nie jest skromną osobą :P
Ale niewykluczone. Wiem, że Ryan mówił iż jego law w tamtym momencie był best w EU, tak mówił Damian.
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: "Oficjalny" turniejowy regulamin?
« Odpowiedź #78 dnia: Styczeń 21, 2010, 15:04:43 »
Boże k**wa kto z Polaków pojedzie do USA reprezentować nasz kraj?? Nikogo na to nie stać :-[. Jeśli już miałby ktoś się wybierać bo akurat ma za dużo hajsu, to mogą być to tylko Matt i Devil, a jak wiadomo grają oni na stickach.
Pojechać pograć do Niemiec czy Anglii to co innego, bo bliżej i ... problemu z bindowaniem też nie ma. Więc w czym rzecz?? Ja nie gram w Tekkena, aby odnosić sukcesy na świecie. Mieszkam sobie w Europie gdzie przyciski są dozwolone i bardzo to sobie chwalę. 8)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2010, 15:32:02 wysłana przez Cambion »

Ryld-PL

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 664
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gram w GG
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Ryld-PL
  • Skąd: z Nienacka ^^
Odp: "Oficjalny" turniejowy regulamin?
« Odpowiedź #79 dnia: Styczeń 21, 2010, 15:16:15 »
Podzielam twoje zdanie Cambion, zresztą nie wyobrażam sobie gry Mardukiem bez bindowania przycisków (przejście do VTS po 1,2 i jego cancel bez bindowania są dla mnie nie wykonalne).


Kto chce niech binduje!!! Wolność  ;D

Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?
Cytat: Kują
virtua jest bardziej sucha niz kot na streamie :dansgame:

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: "Oficjalny" turniejowy regulamin?
« Odpowiedź #80 dnia: Styczeń 21, 2010, 15:31:13 »
No Prison Step na sticku jest trochę trudniejszy, ale coś za coś. Lepszy movement kosztem tego że musisz namachać się guziczków. :P

Mastachi

  • [Zachodniopomorskie]
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 186
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Mastachi
Odp: "Oficjalny" turniejowy regulamin?
« Odpowiedź #81 dnia: Styczeń 21, 2010, 16:30:23 »
Da sie robic jak trzymasz pada jak sticka :) W sumie Baekiem to tak zawsze gralem, bo inaczej rzutu z pozycji nie umialm zrobic

Hejt

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1483
  • Płeć: Mężczyzna
  • EdgeLord
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Starożytna Szkoła Wpierdolu
  • Steam ID: Hejt
Odp: "Oficjalny" turniejowy regulamin?
« Odpowiedź #82 dnia: Styczeń 21, 2010, 16:53:10 »
Mastachi - FLA 2+shoulder pod którym masz 3+4. Ten trick działa przy niektórych ciosach u kilku postaci, przykładowo chwyt Jacka d/f+2+3 też da się zrobić w ten sposób, wszystkie ciosy z 2+3 i 1+4 u Armor Kinga, etc.

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: "Oficjalny" turniejowy regulamin?
« Odpowiedź #83 dnia: Styczeń 21, 2010, 16:56:55 »
Ja nie mam nic przeciwko bindom, grajcie z nimi luz. Widzę jednak, że ciężko nawet sensownymi argumentami do was przemówić ;) Bindy to nic wielkiego i nie temat do dyskusji, nie wpływają zbytnio na grę ale nie potrafimy bez nich grać bo to za ciężkie manualnie, ale nie dają przewagi w tym samym czasie ;)
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Mastachi

  • [Zachodniopomorskie]
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 186
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Mastachi
Odp: "Oficjalny" turniejowy regulamin?
« Odpowiedź #84 dnia: Styczeń 21, 2010, 18:47:05 »
Mastachi - FLA 2+shoulder pod którym masz 3+4. Ten trick działa przy niektórych ciosach u kilku postaci, przykładowo chwyt Jacka d/f+2+3 też da się zrobić w ten sposób, wszystkie ciosy z 2+3 i 1+4 u Armor Kinga, etc.
Od 5 lat gram na sticku :) Pada do bijatyk nie dotykam teraz nawet

Di

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 6149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Objection!
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Warszawa
Odp: "Oficjalny" turniejowy regulamin?
« Odpowiedź #85 dnia: Styczeń 21, 2010, 19:02:12 »
Dadrot, ja np. nie twierdzę, że nie dają przewagi. Ba, sam nawet zacząłem grać na sticku (który to już raz?) m.in. pod kątem braku bindów. W grę jednak wchodzi tu coś innego. Może morał poniższej historii Cię przekona.


Zaraz po premierze SC3 ciężko było zdecydować, co zrobić z Variable Cancel (bug tak naprawdę psujący grę, ale w jakimś stopniu skillowy). W USA nie banowali tego, w prawie całej Europie był ban. A w Polsce? Na początku nie, bo i tak nikt tego nie używał. Potem, głównie przeze mnie wciąż tego nie banowaliśmy, choć wiele osób chciało, by na turniejach zabraniać VC. Gdy przyjechali na turniej do Poznania Niemcy, zdziwili się, że gramy z VC, ale to zaakceptowali. Podium? Trzej Polacy: ja, Ring, Heniek (tylko ten ostatni praktycznie nie używał VC). Z kolei gdy wybierałem się do Francji w 2007 roku, kilka miesięcy odzwyczajałem się od G22 (bo tak się robiło VC) wszędzie, gdyż tam oznaczało to utratę rundy.
Do czego zmierzam? Do tego, że ustalając tak fundamentalną zasadę, która potencjalnie może odrzucić nowych graczy (i nie tylko nowych, zresztą nie tylko potencjalnie), nie powinniśmy patrzeć aż tak daleko*. Tym bardziej, że w Europie jest inaczej.  Jest znacznie większa szansa na to, że ktoś z nas pojedzie do innego europejskiego kraju lub ktoś stamtąd przyjedzie do nas, niż że gracz z Polski pojedzie do USA lub będziemy gościć Amerykanina.

A czy ktoś jeszcze pamięta ustawianie paska energii w T5.0 na 123%?


* - jeśli chodzi o zacytowane wcześniej przeze mnie zasady z USA, to wydaje mi się, że w pozostałych europejskich krajach [poza Polską] tak właśnie jest

Cambion

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1767
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tackle Hunter
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cambion85
  • Skąd: Warszawa
Odp: "Oficjalny" turniejowy regulamin?
« Odpowiedź #86 dnia: Styczeń 21, 2010, 19:08:04 »
Ja pamiętam energię na 123% na zlotach u Meanthorda i na Slashu 2 w GK ;D

Mastachi

  • [Zachodniopomorskie]
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 186
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: Mastachi
Odp: "Oficjalny" turniejowy regulamin?
« Odpowiedź #87 dnia: Styczeń 21, 2010, 19:46:30 »
W NL na turniejach tez tak bylo. Chcieli wszyscy byc jak Korea :D

Dadrot

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2136
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm whatever Gotham needs me to be.
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Dadrot/takeasitson
  • Skąd: Canada
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: "Oficjalny" turniejowy regulamin?
« Odpowiedź #88 dnia: Styczeń 22, 2010, 00:37:20 »
Ja rozumiem wasze argumenty i nie chce wymuszać żadnych zmian, jedyne czego nie rozumiem to fakt, że twierdzicie iż bindy nie dają przewagi i w w tym samym czasie, że bez bindów ciężko wam grać i że nowych graczy to też odstraszy bo jest manualnie trudniej. No to albo nie dają przewagi i wszystkie te "argumenty" wrzucamy do kosza albo dają przewagę i nie potrafimy bez nich grać skutecznie etc. Inaczej to jest jakaś chora hipokryzja. nie może być tak, że coś nie daje nam przewagi a w tym samym czasie bez tego sobie nie radzimy bo okazuje się nagle, że nasz manual tego nie ogarnia.
if you watch Godzilla backwards its a heart warming tale of how a dinosaur helps rebuild a city then moonwalks into the ocean.

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: "Oficjalny" turniejowy regulamin?
« Odpowiedź #89 dnia: Styczeń 22, 2010, 02:09:41 »
A czy ktoś jeszcze pamięta ustawianie paska energii w T5.0 na 123%?

Ja pamietam bo gralem w tych czasach i az mnie dziwilo czemu tak nie jest teraz ;p