Autor Wątek: [T6] Mad about Tekken (20.02.2010, Leszno)  (Przeczytany 28498 razy)

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: [T6] Mad about Tekken (20.02.2010, Leszno)
« Odpowiedź #105 dnia: Luty 20, 2010, 23:39:20 »
No, a jako że 2d było zazwyczaj bardziej skillowe niż 3d to jest ok ; ].

Sepkong

  • Moderator forum
  • Jr. Member
  • *****
  • Wiadomości: 92
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Sepkong_PL
  • Skąd: Wrocław
Odp: [T6] Mad about Tekken (20.02.2010, Leszno)
« Odpowiedź #106 dnia: Luty 21, 2010, 00:27:06 »
No, a jako że 2d było zazwyczaj bardziej skillowe niż 3d to jest ok ; ].
dobre :D, ale ja tu terka komentarz jako uczestnik napiszę:

za mało grałem w tego nowego Tekkena, nie kumam jeszcze wszystkich animacji, więc lepiej niż pierwsza 16. nie powinno być i nie było, nie mam czasu grać ostatnio, a szkoda. A poza tym moją wadą jest zbyt powolne rozgryzanie taktyki przeciwnika, eh
Demon żeś mnie zaskoczył, pamiętam jeszcze w Tawernie za czasów T5:DR Ty dostałeś baty ode mnie, dziś ja dostałem od Ciebie.

grunt, że pograłem z Xiajką Wacho, Niną Rafiego i Hwo Gomeza walki pozaturniejowe, zawsze coś się zapamięta.

W ogóle dzięki Zajman za wykład o Tekkenie i ludziach-kalkulatorach, PESie, 13klatkowych bramkach, piłkarzach naturalnej wielkości itp, zawsze masz zajebistą nawijkę, bez kitu :D

Gratulacje dla podium, w szczególności Frizena, bo miejscowy z Wro, a tak poza tym podwójne gratulacje dla Tokisa, oglądałem prawie wszystkie Twoje walki w DE i naprawdę miło się patrzyło na te pojedynki. Piękna gra, szacun.

no i w sumie organizacja fajna, grunt, że mikrofon był

tyle ode mnie, pozdro i do następnego turnieju

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: [T6] Mad about Tekken (20.02.2010, Leszno)
« Odpowiedź #107 dnia: Luty 21, 2010, 11:41:18 »
Gratsy dla podium, dobra robota :)

Grało się fajnie na turnieju, ogólnie jestem zadowolona, widzę u siebie postępy. Wiem, gdzie popełniłam błędy których będę się starała unikać następnym razem. Byłabym bardziej niezadowolona, gdybym nie wiedziała, co robiłam źle.

Do Frankfurtowiczów: nie dawajcie sobie luzu tylko trenujcie do tego turnieju, tam będzie gorzej, jeszcze większy rozrzut: jeszcze więcej janków z jednej strony i jeszcze więcej skilla z drugiej. :D
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

JISAW

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lubisz to suko
    • Zobacz profil
    • Gran Turismo
  • PSN ID: opierdalacz8
  • Skąd: Słupia Wielka
Odp: [T6] Mad about Tekken (20.02.2010, Leszno)
« Odpowiedź #108 dnia: Luty 21, 2010, 14:28:07 »
Tenshimitsu widziałem co wyprawiałaś to po prostu jest boskie^^ tak z facetami pojechałaś jak z dziećmi^^ od wczoraj jestem twoim fanem^^

Dalej co się działo to już nie wiem bo szybko odpadłem. To jest boska sprawa dostać wciery od kobiety lol

« Ostatnia zmiana: Luty 21, 2010, 15:01:26 wysłana przez JISAW »

Obi

  • Gość
Odp: [T6] Mad about Tekken (20.02.2010, Leszno)
« Odpowiedź #109 dnia: Luty 21, 2010, 15:07:11 »
dziękuję wszystkim za przybycie !
przepraszam za utrudnienia i problemy (jeśli takie wystąpiły)

Gratulacje dla pierwszej Trójki !
1.Devil
2.Tokis
3.Frizen

!

ale także gratuluje wszystkim za bardzo dobrą grę, odwagę i chęć  8) ;D!


Frizen mam nadzieję ,że za długo nie będziesz opijał :P  :-
« Ostatnia zmiana: Luty 21, 2010, 15:09:12 wysłana przez Obi »

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: [T6] Mad about Tekken (20.02.2010, Leszno)
« Odpowiedź #110 dnia: Luty 21, 2010, 15:19:57 »
JISAW, dzięki za uznanie, ale masz trochę 'przeterminowanie' podejście do damsko-męskiego poziomu umiejętności manualno-umysłowych. :) Gry komputerowe to nie strongman czy boks, że zarysowują się poważne różnice. Ale to nie jest rozmowa do prowadzenia w tym temacie...
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

Furb

  • [Warszawa]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 2451
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kept you waiting, huh?
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: FurbPL
  • Skąd: Wawa
Odp: [T6] Mad about Tekken (20.02.2010, Leszno)
« Odpowiedź #111 dnia: Luty 21, 2010, 16:33:11 »
@jisaw
Nie martw sie, nie tylko Ty dostales tegie lanie ;d.

 Osobiscie myslalem ze uda mi sie nawiazac bardziej wyrownana walke. Jednak na chwile obecna mam za slabe umiejetnosci manualne. Jedynie z Dae jakas bardziej wyrownana walka. Mimo swojego wystepu nie zaluje podrozy do Leszna. Mialem okazje zobaczyc w akcji polska czolowke Tekkena, ktora zrobila na mnie spore wrazenie. Pod koniec turnieju juz od larsow zaczelo mi sie robic niedobrze. Devil zasluzenie zwyciezyl. Zdecydowanie najlepszy Bob na turnieju. Z kolei drugie miejsce Tokisa pokazuje jaka gra jest Tekken 6 i to ze tier listy nie sa weryfikacja czegokolwiek. Zastanawia mnie co by bylo gdyby Devil przegral final przez zabawy mardukiem...

Podsumowujac, turniej uwazam za fajne doswiadczenie jako poczatkujacego tekkenowca. Mimo swojej pozycji zdobylem cenne doswiadczenie, ktorego nie da sie zdobyc grajac w domu czy online. Czekam na kolejne zawody i okazje do odegrania sie ;].

Dae

  • [Zachodniopomorskie]
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 1597
  • Płeć: Mężczyzna
  • BLAME!
    • Zobacz profil
    • DaeDraug na YouTube.com
    • Email
  • PSN ID: DaeDraugPL
  • Skąd: Net Sphere
Odp: [T6] Mad about Tekken (20.02.2010, Leszno)
« Odpowiedź #112 dnia: Luty 21, 2010, 17:54:33 »
W końcu mam za sobą swój pierwszy prawdziwy turniej! Gratulacje dla całego podium!
Jestem pod dużym wrażeniem po oglądaniu Larsa Gajdy, Zafiny Tokisa i Lilki Sola.

W mojej grze na wierzch wyszły wszystkie niedociągnięcia i brak doświadczenia turniejowego, zwłaszcza nie ogranie z niektórymi postaciami, nie kończenie juggle'i czy odpalanie na pałę reversala w stresowych sytuacjach (taki mój "pannic button")

Mimo wszystko turniej był świetnym doświadczeniem, na co dzień nie mam możliwości pogrania z ludźmi z po za kręgu znajomych (brak konsoli i online) więc przez te parę godzin nauczyłem się naprawdę dużo.

Zapamiętam zwłaszcza mój "nadprogramowy" pojedynek z Alikiem...

Postaram się pojawiać w przyszłości na podobnych imprezach i grać jak najwięcej freeplayów  :D :D
« Ostatnia zmiana: Luty 21, 2010, 17:57:34 wysłana przez DaeDraug »

manieq_TLT

  • TLT
  • Hero Member
  • *
  • Wiadomości: 912
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: manieq_pl
  • Skąd: Lodz
Odp: [T6] Mad about Tekken (20.02.2010, Leszno)
« Odpowiedź #113 dnia: Luty 21, 2010, 18:14:21 »
Gratsy dla podium. Ja niestety w ostatniej chwili nie moglem przyjechac bo moje gardlo i goraczka niepozwolily mi wstac z łóżka na turniej..

Never give up no matter how bleak your situation is.

JISAW

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lubisz to suko
    • Zobacz profil
    • Gran Turismo
  • PSN ID: opierdalacz8
  • Skąd: Słupia Wielka
Odp: [T6] Mad about Tekken (20.02.2010, Leszno)
« Odpowiedź #114 dnia: Luty 21, 2010, 19:07:15 »
Ja byłem tak pojarany ze nie potrafiłem nawet zrobic tego co przygotowałem^^ nawet najgłupszego combo nie potrafiłem trafić.

No cóż Devil wygrał i gratulacje dla niego  ^^

Z mojej strony powiem tyle i skieruje to do debiutujących nie wolno się stresować jeśli ktoś nie radzi sobie z nagłym wybuchem nerwów trzeba jedynie golnąć sobie małą bąbkę ;-)

Turniej super jedyny minus to ze ciasno było ;-)

Tokis_TLT

  • TLT
  • Sr. Member
  • *
  • Wiadomości: 392
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Tokis_PL
  • Skąd: Łódź
Odp: [T6] Mad about Tekken (20.02.2010, Leszno)
« Odpowiedź #115 dnia: Luty 21, 2010, 22:20:32 »
Turniej udany, także za sprawą niezłej organizacji, czytaj: płynnego rozgrywania walk(zarówno w grupach jak i w DE), "ogarnięciu" każdego z przybyłych(wszyscy w DE kumali grę, niektórzy sami sobie szukali kolejnego przeciwnika, konsultując wszystko z "etatowym" prowadzącym - Di :) ) oraz dzięki...mikrofonowi i małej sali, bo wszyscy byli pod ręką i każdy słyszał co i gdzie się dzieje/dziać powinno. Atmosferę umiliła grupa uroczych młodych dziewczyn, które supportowały całą imprezę, czy to wdziękiem czy informacją, niestety zniknęły nie wiedzieć kiedy i czemu... Nie miałem jednak czasu zająć się tematem, bo z uwagą śledziłem turniejowe rozgrywki! Fajnie było zobaczyć nowe twarze i poznać ludzi, z którymi grałem póki co tylko online lub znałem ich jedynie z opowieści - Ryld, DaeDraug, Kiełbasa, Benek, Obi, pozdro chłopaki! Miło się podpatrywało każdą walkę, bo wyniki potrafiły zadziwić - ogólnie, wydaję mi się że choć poziom ogrania wzrósł mocno od AoT, to jednak wciąż można zgotować przeciwnikowi niespodziankę, czy to swoją postacią czy to nowym zagraniem/setupem. Poziom gry na MaT uważam za naprawdę niezły - jakby nie patrzeć przybyła niemal cała obecna czołówka Polski! Brawa dla Gajdy za jak zawsze dzielne stawianie oporu w walce z Buforami ;D, gratulacje dla Frizena za konsekwentną, rzetelną grę i podziękowania dla Devila za obicie mnie w finale - wciąż o klasę lepszy, cieszy mnie natomiast że stawiłem jakiś opór i walczyłem o każdą rundę do samego końca! Ogólnie, fajne doświadczenie. :)

Dzięki raz jeszcze za warty wspominania turniej, Obi, pozdrowienia dla wszystkich obecnych, miło było zamienić z każdym choć słowo, czy tam pograć te kilka walk! Osobno szacunek dla ekipy, z którą wracałem do Wrocławia po turnieju - dużo śmiechu, fajne dyskusje i wariactwa kolegów z przedziału obok... :D No i na końcu, niczym wisienka na torcie - dobry afterek u Nevana(jeszcze raz dzięki za gościnę), na liście obecności: Nevan, Oskar, ja, Solo, Gajda, Demon, Zajman, Gomez, Mace i BigBoy, świetny skład, dzięki wam za dobrą zabawę, pękło kilka flaszek, spalono tez kilka...juggli. 8)

I jak tu nie jeździć na turnieje Tekkena?

gamer

  • TLT
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 227
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: xTLTx gamerPL
  • PSN ID: Big_Boy1986_PL
  • Skąd: ŁDZ PL/Tilburg NL
Odp: [T6] Mad about Tekken (20.02.2010, Leszno)
« Odpowiedź #116 dnia: Luty 21, 2010, 23:42:56 »
turniej uznaję, za udany jedyna wada, że w sali ciasno jak w dziewiczej piczy. A cisu za nieobecność na turnieju ma w łeb odemnie tokisa i gomeza ;) (wtajemniczeni wiedzą ocb) sam się sobie dziwię, że ledwo z grupy śmierci wyszedłem :) lecz w DE niestety alik mnie wyeliminował swoim stevem. Szkoda też tej pseudo Zafiny (takich hostess brakuje na turniejach. no organizatorzy gdzie te hostessy :/) i sorka wszystkim zawodnikom ale najbardziej oczekiwanych przez was nie udało mi się cyknąć :/ (wiecie o jakie chodzi;)) czy ja zawsze muszę rolę fotografa odgrywać :|. Ogółem warto było przyjechać na MaT ten kto nie był niech tylko siedzi w domu i się użala nad sobą. wielkie gratsy dla całego podium i THX dla ekipy z TLT (gomez i tokis) za towarzystwo podczas podróży i dla Nevana za gościnę i wszystkim na MaT za free playe Ryld i dalej nie pamiętam !

P.S. dziękuję również tym co mi kibicowali w grupie na ufrag podczasz fazy grupowej ;)
« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2010, 15:39:07 wysłana przez gamer »

Obi

  • Gość
Odp: [T6] Mad about Tekken (20.02.2010, Leszno)
« Odpowiedź #117 dnia: Luty 21, 2010, 23:57:58 »
Tokis piękne podsumowanie ! jeszcze raz GRaty za miejsce ! i miło porozmawiać z wszystkimi których poznałem na żywo :) mojej gry nie będę komentował :P
bo to nie jest jeszcze czas zebym mógł mówić coś o T6 BR

dzięki dla wszystkich którzy pomogli mi jakoś to zoorganizować a w szczególności do ; Di,Sola,Gajdy,Krakersa,Tundry,Frizena,Benka,Kiel-basy Mishima:P,Nevana,Oskara,Demona,Playerów ze Szczecina, Boskiego Zajmana :D :P
chyba o nikim nie zapomniałem :)
Dla MYcki i Miki i Ryła ,a także dla "uroczych dziewczyn" !

nie wiedziałem ze Panie które się pojawiły tak bardzo będą cieszyły się popularnością wśród Graczy :)
 
szkoda ,że nie pojawili się Panowie z TLT chodzi mi o Velura, Mania, Juniora, Dante...
Cisu również miał się pojawić ...
na Szypera wszyscy długo oczekiwali ,ale niestety się nie pojawił ..
no i na liśćce było koło 60 osób a wstawiło się 36 ...
szkoda ..

mam nadzieję ,że na następnym "konkursie" z cyklu Mad about Tekken pojawią się obecni i również Ci nieobecni :)))

Ps czekam na podsumowania innych . proszę zostawcie na mnie chociaż suchą nitkę :P 
<3Tekken !

Tenshimitsu

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1107
  • Shisei meiari
    • Zobacz profil
    • ManjiKai
    • Email
  • PSN ID: Tenshimitsu
Odp: [T6] Mad about Tekken (20.02.2010, Leszno)
« Odpowiedź #118 dnia: Luty 22, 2010, 00:24:22 »
Mnie trochę rozczarowała/zdziwiła wysokość głównych nagród. Zawsze, gdy nagrodą była "kasa z wpisowego", to organizatorzy chociaż starali się, aby była to zachęcająca kwota, jak również informowali w przybliżeniu o wysokości nagród w topicu turnieju (XXzł w przypadku YY występujących graczy). :)
"Logic will take you from point A to point B. Imagination will take you everywhere."

Ryld-PL

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 664
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gram w GG
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Ryld-PL
  • Skąd: z Nienacka ^^
Odp: [T6] Mad about Tekken (20.02.2010, Leszno)
« Odpowiedź #119 dnia: Luty 22, 2010, 09:37:31 »
Czas na moje małe podsumowanie ;)

Było super :D
Szkoda że po raz kolejny się spaliłem na turnieju i wyłączyłem myślenie  :'(
Gratulacje dla Tokisa.
Ciągle nie mogę uwierzyć że Solo po takim czasie (Turniej we Wrocławiu) mnie poznał ;)
Fajnie mi się grało na freeplayach :D
Odpadłem z turnieju po walkach w DE najpierw z Tokisem- nic ci nie mogłem uszczypnąć  ;) a potem z Dae- byłeś w tedy poprostu lepszy :D
Pozdrowienia dla:
Zajmana- dobry twój Law, ale szkoda że brakowało DSS...
Rafimaru- online to nie to samo, muszę się ograć na twoją Ninę :D
Tokisa- naprawdę dałeś radę :D
I oczywiście dla całej reszty graczy :D
Było super  ;D



Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?
Cytat: Kują
virtua jest bardziej sucha niz kot na streamie :dansgame: