Autor Wątek: (01.07-03.07) Teach me the meaning of love!  (Przeczytany 22810 razy)

Frizen

  • Moderator forum
  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 1339
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Email
  • Skąd: Wrocław
Odp: (01.07-03.07) Teach me the meaning of love!
« Odpowiedź #120 dnia: Lipiec 05, 2011, 00:20:28 »
Az musialem napisac...
Po 1 Gajda i Pitrex nie sa z Wroclawia oO
2. Ze spikiem wygralem 5 razy, przegralem 2, z nevanem wygral 2 razy i przegral 3 razy. Gdzie ta dominacja?
3. Ze Spikiem przegrales 7:3.

Przestan wypisywac jakies herezje, bo juz myslalem ze masz to za soba a tu widze jednak nie.
"People live their lives bound by what they accept as correct and true. That's how they define "reality". But what does it mean to be "correct" or "true"? Merely vague concepts… their "reality" may all be a mirage. Can we consider them to simply be living in their own world,shaped by their beliefs?"

oskar

  • Learn to fly
  • Full Member
  • *
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
    • Email
  • PSN ID: >_<
  • Skąd: wroclaw
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: (01.07-03.07) Teach me the meaning of love!
« Odpowiedź #121 dnia: Lipiec 05, 2011, 00:57:09 »
Szczerze mówiąc do tej pory jak podchodziłeś na turniejach się ze mną witać to się zastanawiałem kim Ty jesteś, ale teraz już będę pamiętał ;)


Tyś żeś jest ten od tutorialu o patykach na łańcuchu bo tez słabo cie kojarze... ;)P

Komandos

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 964
    • Zobacz profil
    • Email
  • Użytkownik jest na liście obserwowanychObserwowany
Odp: (01.07-03.07) Teach me the meaning of love!
« Odpowiedź #122 dnia: Lipiec 05, 2011, 01:04:39 »
Cytuj
Po 1 Gajda i Pitrex nie sa z Wroclawia oO

Przecinek tam masz, o ciebie i Nevana chodziło.

Cytuj
2. Ze spikiem wygralem 5 razy, przegralem 2, z nevanem wygral 2 razy i przegral 3 razy. Gdzie ta dominacja?

O wyniki tego mini turnieju mi chodziło, sparów nie liczę. Poza tym nie masz się na co oburzać, rispekt ci nie spadnie chyba przez to ;) 

Cytuj
3. Ze Spikiem przegrales 7:3.

Tu akurat mi o coś innego chodziło, ale to Spike i Rupert będą wiedzieć.

Cytuj
Przestan wypisywac jakies herezje, bo juz myslalem ze masz to za soba a tu widze jednak nie.

Chciałem temat trochę rozruszać, bo widzę, że nikt nic nie pisze. Poza tym sam pisałeś, że chciałeś Spike'a skilla sprawdzić to napisałem jak było ostatecznie ;)


Szczerze mówiąc do tej pory jak podchodziłeś na turniejach się ze mną witać to się zastanawiałem kim Ty jesteś, ale teraz już będę pamiętał ;)


Tyś żeś jest ten od tutorialu o patykach na łańcuchu bo tez słabo cie kojarze... ;)P

Heh Dziwnie zabrzmiało może, ale chodziło mi o to, że Mace mnie rozpoznawał zawsze, a ja mam słabą pamięć do twarzy i mi wstyd było, że go nie kojarzę. ;) Ale tak, to ja ten od patyków :P
« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2011, 01:06:14 wysłana przez Komandos »

Know thy self, know thy enemy. A thousand battles, a thousand victories.

CheeseOfTheDay

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 2387
  • Płeć: Mężczyzna
  • FraudOfTheDay;f
    • Zobacz profil
    • YouTube
    • Email
  • Skąd: Cheeseland
Odp: (01.07-03.07) Teach me the meaning of love!
« Odpowiedź #123 dnia: Lipiec 05, 2011, 01:12:40 »
Cheese - karny ***** za olanie teamówki GG

xD sori ale była już taka godzina i jakieś 3 godziny do pociągu że:

a) włączył mi się mode "wypadałoby już myśleć o wyjeździe i wszystko posprawdzać" i nie myślałem już o graniu
b) byłem już zmęczony chciałem się trochę przespać i nie myślałem już o graniu

Poza tym raczej dobrze że ktoś poszedł spać bo dzięki temu ktoś był w stanie czuwać nad przesiadką w pociągu;].

Zajman, fajnie że udało ci się wpaść. Jechałem głównie na gg i mvc3, więc gdybyś nie wpadł to w graniu w mvc byłaby bida, bo zostałby już tylko Sneju:(.

Mace, dzięki za zorganizowanie zlotu i możliwość wcześniejszego przyjazdu:). Generalnie wyszło bardzo fajnie, poza kilkoma rzeczami o które można było zadbać (typu informacja dla wszystkich o tym żeby się zaopatrzyć w coś do jedzenia bo sklepy niedługo zamykają:P).
Grało się fajnie, głównie w mvc i gg, w tekkena było fajnie ale byłem free, no i ofkoz w asuke bf w którą zarządziłem ; D.

No i kolejny zlot na którym przyrzekałem sobie posiedzieć więcej nad ssf4 i podskillować trochę, no i chyba teraz na serio się za to wezmę:p.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2011, 01:14:50 wysłana przez CheeseOfTheDay »

Pitrex

  • Sr. Member
  • ****
  • Wiadomości: 461
  • Płeć: Mężczyzna
  • Foot Dive ;D
    • Zobacz profil
  • Gamertag: leszek_co_mial_na_chooju_meszek
  • Skąd: Gdańsk
Odp: (01.07-03.07) Teach me the meaning of love!
« Odpowiedź #124 dnia: Lipiec 05, 2011, 02:37:32 »
Nie będę się rozpisywał bo ostatnio mi to za bardzo nie wychodzi.

Dzięki za super,mega,turbo,uber,wypasiony,nie zastapiany,zdegenerowany,zabojczy,ultra,swietny a zarazem tak wyjebisty ze nie da sie tego inaczej okreslic zlocik no i te podziekowania oczywiscie leca do Mejsika :*:*:*:*:*:*:*:*

A tak na boku to pozdro dla wszystkich z ktorymi gralem/gadalem itp. ;)


VanDarkholme

  • Hero Member
  • *****
  • Wiadomości: 905
  • Ciężarówka z nocnego hełmu
    • Zobacz profil
    • Email
  • Gamertag: 康海龍
  • Skąd: Poznań/Olsztyn
Odp: (01.07-03.07) Teach me the meaning of love!
« Odpowiedź #125 dnia: Lipiec 08, 2011, 13:16:21 »
Długo zwlekałem przed napisaniem tu posta, i w sumie dalej nie wiem co napisac...
Mace'owi sie udał w hooy zlot, mam teraz tylko nadzieję że każdy wezmie z niego przykład i sam zacznie robić domówki na tak dobrym poziomie.
Of coz bez ludzi by sie to nie udało więc radze pozapraszac znowu wszystkich : D
Grill był spoko mimo ze go nie było, licznosc ludzi była elo, gier była masa, choć niektorych w małej ilosci, wiadrowanie było w pyte.
Fajnie było tez poznac niektore mordki ktore znałem jak dotad tylko z forum.
Ogolnie to mad respect dla Mace'a, za to ze mu sie udało nie rozpierdalajac chaty i dodatkowo wygrywajac 4 bańki.
Pozdro


Ps. Tylko nie wiem czemu Snejkowi tak szybko sie odechciało Asuki : (
"Są Ci co są pro i są Ci co tworzą scenę"
"That's why you try to measure gambling by the numbers you shit out of your head."