Media > Hardware

Ogólny temat do zgłaszania problemów ze stickiem i wzajemnej pomocy.

(1/6) > >>

nerobianco:
No bo serio, zakładać jeden temat aby zapytać o jedną rzecz to raczej bez sensu a taki temat może się przydać nie tylko mnie.

Zaczynam, sławne PCB  z Datel Arcade Pro nagle stwierdziło że guzik L2 jest ciągle wciśnięty. Co robić ?
Myślę że PCB niedługo zrobi mi taki dowcip iż się rozczaruję jeszcze bardziej i teraz pytanie numer dwa, do wyboru mam

Toodles Cthulhu Multi-Console PCB

oraz

PS360+ MULTI-CONSOLE JOYSTICK PCB

Która opcja jest korzystniejsza? Cenowo Toodles jest prawie 2 razy tańszy, dlaczego więc PS360 jeżeli w ogóle ?

Qjon:
Cthulu nie obsługuje x360?

nerobianco:
Faktycznie, nie doczytałem. Tak więc zdecyduję się na ps360, w międzyczasie chętnie naprawię ten wciśnięty guzik, wyjęcie go zupełnie nie robi wrażenia na PCB i gra dalej twierdzi że jest on wciśnięty. Czyżby mała sugestia ze strony sprzętu że czas na dead buttons  :4d:

grabczas:
Może masz gdzieś zwarcie (uszkodzona izolacja?) stąd nawet bez przycisku PCB twierdzi że masz wduszony przycisk.

kowal:
wątpienie aby komuś się przydało bo raczej nikt nie wstawi pcb za 60$ plus wysyłka do sticka za 50 z przyciskami na gumki :4d: to jak wkładanie V12 do karoseria od malucha i pytanie czy się nada
no może i się nada... tylko po co?

moja rada taka wywal go do kosza zaoszczędzisz sobie czasu
tym bardziej ze padanie triggerow to objaw zazwyczaj złej rezystancji (a to bardzo zły objaw dla PCB) niż podłapania GND
jak ci będzie szkoda go wyrzucić to pomyśl o tym z drugą stronę
- zdobyłeś unikalne doświadczenie w tym że dziadostwa się nie kupuje :jester:

kasę za PCB  odłóż do firmówki bo mniej więcej połowę na takowa firmówkę  bedziesz już miał a druga cześć tej kasy i tak utopisz w moda do części oryginalnych
http://allegro.pl/joystick-razer-atrox-sanwa-xbox-360-pc-sf-gratis-i4721800206.html
anie to polój na inne okazje

w ogóle to nie wiem na co ludzie pakują się w wielosystemowe jak i tak potem 90% gra na jednej konsoli a ta wielosystemowość u większości userów to sztuka dla sztuki

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej